Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 20.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови  
Автор DUST (новак)
Публикувано05.03.04 21:45



Скоро се появи информация, че немската верига е проявила интерес да инвестира във Враца. От общината са им предложили няколко парцела от които да избират.
Ако инвестицията се осъществи ще е супер! Хипермаркетите на "Кауфланд" са по-големи от тези на Билла, а и всеки който е бил в Германия твърди, че това е най-добрата верига!




Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано07.03.04 10:58



Ето тук има повече инфо,че и картинки даже...



Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.

Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца! [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 18:21



Това доказва моите думи. Кауфланд са най-яката верига хипермаркети. Дано стъпят и във Враца!



Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано13.03.04 00:28



Дано!

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Враца... ех гарга,гаргаа...нови [re: DUST]  
АвторPojara_bojo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 19:22



Враца де гарга не каца! Нали знаете що гарга у враца не каца ? щот няма мърша! А защо няма мърша ? Защото врачанина я изял! тоест ™_Остър_Език_™



Тема Ни в клин, ни в ръкавнови [re: Pojara_bojo]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 15:44



Абе, Bojo абе Душо. Абе как ви не писна да влизате и ни в клин, ни в ръкав да изтърсите една и съща глупост. Абе, банални станахте бе! Като ти не харесва, прав ти път. Никой не те е викал тук, нито пък се е опитвал да те убеди в каквото и да е, та ти да влизаш и да ръсиш Бабини деветини от времето на Бай Тошо. Още ли живееш с възгледите от онова време.

Sorry за грубото отношение, ама хайде да си имаме уважението, а!



Тема Re: Ни в клин, ни в ръкавнови [re: ti-ri-ri-ram]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 00:29



Остави човечеца нека си мисли, че е оригинален. Не му разваляй радостта от това. Представи си, че само то му е останало, и утре вземе да сложи край на живота си. Не бива така! Затова нека му кажем: Браво! Много оригинално се изказа! Продължавай!

Ха ха ха




Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови [re: DUST]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано30.03.04 16:36



Да наистина е така. Аз съм бил в Германия и това е най-яката верига там!
В Ст. Загора, защото аз съм от там в момента се строи такъв хипермаркет също. С него ще имаме вече 6 хипермаркета в града след МЕТРО, БИЛЛА, Технополис, Техномаркет Европа и ХИТ ще имаме и Кауфланд!

Успех дано ви го построят и вашият! Аз съм очарован от Враца още от много време и градът ви е супер!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 20:24



10х!!!



Тема Re: "Кауфланд" ще строи хипермаркет във Враца!нови [re: DUST]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 15:38



Dust, ти от къде знаеш, че ще строят хипермаркет във Враца. Имам предвид достоверен ли е източникът и кой е, защото аз не съм чувала и до този момент нищо за строежът на Кауфланд. Пък и такова голямо нещо ако е истина няма как да се пропусне и да не се отбележи в медиите, а те още нищо не са споменавали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.