Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 25.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Информационни sms-и от Враца  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано14.02.04 16:36



След като М-тел решиха проблемите им със mail2sms, информационната услуга на vratza.net,

- отново работи! Всеки притежател на мобилен телефон и абонат на М-тел или Глобул може да се запише и да получава необходимата му информация всеки ден, или когато според вида на информацията. Главния сайт на услугата е




Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: vratzacity]  
Автор DUST (новак)
Публикувано14.02.04 21:52



Радвам се, че системата отново функционира. Вече получих и първите смс-и
Само да вметна, че линка на главния сайт на услугата,който си дал в по горното мнение не се зарежда. Сигурно си допуснал някаква правописна грешка. Не знам. Провери!



Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано15.02.04 11:54



Когато пост-вах мнението тъкмо пусках www.smsit.net , и чак после видях че името ще е активно след 24 часа, така че, днес след 4-5 часа следобяд ще е активно, иначе не е грешно - така се изписва.. www.smsit.net




Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 22:40



Aха. Извинявай тогава!



Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано16.02.04 08:42



Няма проблем, простено ти е! Ама на втора такава грешка отнасяш $5000 глоба!




Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 22:42



Че това пари ли са? С новите ми доходи от по 15 евро на мнение за колко време мислиш, че ще ги изкарам



Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано18.02.04 09:19



прав си... хммм, $1,000,000 глоба тогава :)
междудругото предварително ще ти простя втори път безплатно, т.е. без глоби, ако сподели идея за какво друг да информира sms-it враца. Като сметнеш, че дължината на съобщението може да е макс 120 символа... (40 ми се губят някъде в темата и емаил-а...)




Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 16:17



Ами може да уведомява за новости във Виртуална Враца.
А също и за кратки новини от Враца. Знам, че 120 символа са малко, но поне заглавието и основното от дадена новина би могло да се напише.

Между другото забелязвам, че все още не е пращан смс с предстоящо събитие или промоция във врачански магазин. Тези два раздела са много добри като идеи. Трябва да ги поддържате.



Тема Re: Информационни sms-и от Врацанови [re: DUST]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано18.02.04 17:48



ще се пращат :) стига да се намери добър източник на информацията. междудругото двете ти идеи са одобрени! ще ги сложа като категории




Тема Молбанови [re: vratzacity]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 13:56



Благодаря ти!

Имам и един въпрос свързан със смс-ите за времето в България. Защо вече не излиза информация за Враца там? Знам, че излиза такава във специален раздел за времето в града, но имам един приятел, който е абониран само за smsit.net и би искал да получава в един смс, времето за цялата страна+Враца.
Възможно ли е да се възобнови това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.