Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 25.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо врачаните се държат надменно?  
АвторBъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 19:51



забелязъл съм че врачаните са много надменни хора. държите се така сякаш сте богоизбрани, подигравате се с хората от останалите градове и т.нат.
не мислите ли че трябва да престанете с това.
аз харесвам много Враца, ходя често там, но когато разберат откъде съм се започва или с подигравки или спират да ми обръщат внимание. исках да споделя тук, защото знам че не всички са такива. надявам се да ме разбере някой



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 08:41



Смени си приятелите
Тези, които ти се подиграват, всъщност не ти се подиграват, а изпитват чувството ти за хумор. Ако се настроиш на тяхната вълна и им дадеш да разберат, че не си хванат в гората ще те приемат като свой човек.
Тези които спират да ти обръщат внимание са дошли по-скоро от селата и те съветвам да не контактуваш с тях.
А ти от къде си всъщност?



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: mitakata]  
АвторBъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 11:30



признавам, че ми е трудно да мина на тяхната вълна. повечето врачани с които съм общувал говорят на всевъзможни теми за които си нямам ни най-малко понятие. например за европейския съюз, за някакви си маркетингови проучвания, рискови ситуации, анализи, и не знам си какво. разбира се това са само част от темите.
иначе аз съм от Плевен. тук никои не говори за такива глобални неща. темите на разговор са по опростени, а при вас въобще не мога да се включа. кажете какво да направя. може би аз съм си виновен. вече не знам.



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 09:25



Човече, може само да ти се завиди за врачанската компания, която се вълнува от глобални теми, а не от нов вид бельо, например. От какво се оплакваш? Ти си в лесна ситуация. Такива като теб са 95% от всички и само 5% са "надменни", разбирай по-интелигентни... Излез на улицата и в първото кафене ще намериш феновете на Мишо Шамара. Що ще ходиш чак до Враца?
Не слагай клеймо на врачани или който и да е! Намери си средата и ще видиш колко щастлив ще се почувстваш.
Аз какво да кажа като ми се налага често да изслушвам тиради за "красотата" на чалгата, пък се вълнувам от глобални теми...



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: 43]  
АвторBъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 12:06



какви 5%. че те и във кафетата хората говорят за такива непонятни неща. всеки се държи някак с много голямо самочуствие и това ми се се струва прекалено. те и софиянците са надменни ама вие ги биете чесно.
а пък чалгата си е нелоша музика ако ме питаш мене



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 14:00



Пък ако ме питаш мене, това, че имаме по-голямо самочуствие от останалите, не само, че не е лошо ами даже е много добре. Това, че ти и твойте съграждани в Плевен сте с понижено такова, си е ваш проблем, приятелю.



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано07.01.04 21:42



Нещо си в заблуда,ша знайш!Аз живея тук вече около 27-8 години и не съм забелязала такова нещо.Станало е някакво объркване!Да не си сънувал нещо за Враца,а?

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 09:37



Голям сладур си, кака!
Е, не мога да ти помогна, ама врачани са готини хора!



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: dve_sledi]  
АвторBъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 13:58



не, не съм сънувал нищо.
не може да не си забелязала. във Враца се държите надменно с останалите и това е.



Тема Re: Защо врачаните се държат надменно?нови [re: Bъpkoлak]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано08.01.04 14:02



Иска ми се да те помоля да не ме слагаш в числото на надменните,най-малкото защото не ме познаваш лично.Става ли?

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.