Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 20.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bubev-v zatvora  
АвторProkopa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 10:03



Sega shte dyhate supata.Tozi 4ovek qvno ne go poznavate 4e e nai golemiq bandit i prokop na var4anska ob6tina.Vse pak da ne zabravqme 4e e ot Gali4e kadeto sa vsi4ki banditi i ludiq kmet Cenko 4okov Krastev.Mi qzte si poparata koqto ste nadrobili.Vie si mislite 4e shte vi dade rabota no se lazete.Toi nqma tazi vlast A STomanqrski opravi 4aika plo6tad centara .Abe shte vidim kakvo shte napravi Bubev.



Тема Re: Bubev-v zatvoraнови [re: Prokopa]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 19:04



Едва ли някой очаква Бубев да му даде работа. Не знам да има кметове с такива правомощия. Още по невероятно звучи изказването, че Стоманярски е направил Чайка. Доколкото знам това е мотел и ресторант направен от частен бизнесмен. Ти сериозно ли мислиш, че общината строи заведенията и дискотеките във Враца.
А относно Бубев, мисля че е много по-добра алтернатива от Стоманярски и това ще го потвърди всеки трезвомислещ врачанин.



Тема Re: Bubev-v zatvoraнови [re: Гocт]  
Авторprokopa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 09:59



Imam predvid 4e e opravil patq do vratsata kakto i 4e6mata tam iz4isti koritoto na rekata a kolkoto do restoranta 4aika as znam koi biznesmen go e postroil za6toto poznavam sina my



Тема Re: Bubev-v zatvoraнови [re: prokopa]  
Авторgeorgimet (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 03:07



pi4, a slu4aino da ti se struva 4e tiq raboti sa mnogo nedostatu4ni za vsi4koto tova vreme? Kolko vreme otne da se opravi Probiva, shto ne si spomnish? A puk putq kolko dobre e napraven shte vidim sled edna godina.
kak ti dava srce da hvalish 4erven kmet ne mi e qsno. Stomanqrski molq ti se...



Тема Re: Bubev-v zatvoraнови [re: georgimet]  
Автор prokopa (непознат)
Публикувано29.11.03 14:10



qvno e 4e si mnogo tap i prost 4e ne razbira6.No nqma kakvo pove4e da govorq Bubev e ot moito selo i dqdo mi mnogo dobre go poznava i znae 6to za stoka e. Moga samo da ti kaza 4e po vreme na komynizma e izpra6tal balgarski rabotnici po Savetskite mini da se spukvat ot rabota sre6ty minimalno zapla6tane.I vsi4ko tova za6toto sa my dali podkup ot Rusia da gi prati.I ne zabravqi 4e i Bubev do skoro vreme be6e 4erven



Тема И двамата не са стока!нови [re: prokopa]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 16:45



Че и единият и другия не стават за нищо то е ясно, но ако трябва да помислим: "Е, аре стига му на тая Стомана! Много пък ненаситен излезе." Сигурен съм, че човека се е погрижил за собственото си благосъстояние (както всеки друг). Ама поне малко мозък да имаше в тая кратуна. Стои и аз не знам за какво - за украшение даже не става.Ами ти червено човече, сигурен ли си че за тези неща, които споменаваш по-горе Стоманата се е погрижил? Срам за теб!


Кой не скача е червен!



Тема Re: И двамата не са стока!нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Авторaspen (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 00:31



Последното мнение беше на един типичен бай-ганьовец. По изказвания от типа "всичките са маскари" можете да познаете човека на какво интелектуално ниво е. Лошото е че такива все още има много в България, а за съжаление и във Враца. Големи вируси са.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.