Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 16.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vajno da vidite!!!!нови  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 10:17



www.visit.vratza.com - nad 500 snimki i info ot BG i Vratza



Тема Re: Vajno da vidite!!!!нови [re: Az]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано24.07.03 10:56



brawos za saita! az w drug klub, po druga tema go mernah, no kato cqlo mi naprawi po-golqmo wpe4atlenie, za koeto wi pozdrawqwam ! (i photographa nepremenno:)

edinstweno kato 4e li samo kontakti za wrazka lipswat: hoteli, zawedeniq, kashti ... i oshte opisatelni tekstowe



Тема Re: Vajno da vidite!!!!нови [re: CuO]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 14:25



Да, и аз мисля, че е нужно да има връзки към хотели, вили и къщи за хощуване.
Да се надяваме че скоро ще станaт факт.



Тема Re: Vajno da vidite!!!!нови [re: Az]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано24.07.03 16:41



Сайте е наистина добре направен,дори го изпратих на мой виртуален познат,който не познава Враца.Наистина не е зле да се добави и малко инфо за хора,които не са от Враца,пък защо не и за врачани?



Тема Ot syzdatelite na visit.ratzaнови [re: dve_sledi]  
АвторP.B. (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 22:52



Zdraveite,
Pozdravi ot Vratza
Tova, koeto vijdate do momenta vyv saita e samo pyrviq etap,estestveno 6te ima много други неща, daje i razdeli kato"Nai vidnite Vra4ani", "Istoriq na Vratza" i t.n. Otnosno hotelite, skoro 6te ima info, estestveno samo za tezi koito ni podkrepqt. ve4e ima takiva i tova ni radva. Za da stane ne6to vyv Vratza trqbva da si pomagame vzaimno. Imenata na vsi4ki koito podyrjat na6iq proekt moje da vidite v razdela"Bulgarite za Bulgaria"
Поздрави от БУЛИТ



Тема Re: Vajno da vidite!!!!нови [re: Az]  
АвторAz sam za (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 17:45



saita e nomer edno, bravo,dano da dyrjite na nivo.



Тема Bravo, bravoнови [re: Az]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 19:32



Saita e 4udesen, produljavaite vse taka. Neka vsi4ki razberat kude e Vratza i kakvo ima tuk.



Тема Фотогалерия на България в visit.vratza.com [re: Az]  
АвторP.B. (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 10:44



300 нови снимки и инфо във visit.vratza.com след 15 септември, 10 нови раздели, предложения за почивка и развлечение, фотогалерия на България, видни врачани, още много легенди и предания, мр3-ки и видео от региона и мн. др.



Тема Very special thanksнови [re: Az]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 16:28



Iskam da blagodaria na sazdatelite na tozi sait, ne mojete da si predstavite kolko biaha vuzhiteni moite rabotodateli v London, kato vidiaha kude jiveia. Iskat daje da posetiat Vratza. tova me nakara da se po4ustvam gorda 4e sum rodena tam. svur6ili ste strahotna rabota, blagodarq vi
Lora



Тема Re: Very special thanksнови [re: Lora]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 16:50



Има ли много врачани в Лондон?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.