Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 27.09.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Edno predlojenieнови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 00:35



Mejdu drugoto, dai da minem na kirilica- По бързо се разчита



Тема emi....нови [re: DUST]  
Автор koLedar (НЕПОБЕДИМ)
Публикувано07.06.03 01:03



towa za jenite e taka....za sujalenie se gleda wunshniya wid!!!
Osobeno w tozi grad.....i towa ne me kefi!
Kakwa polza ima muj ot jena koyato e gotina no iska samo parite mu naprimer?Ima mnogo koito se jenat po pari!no towa ne e moya rabota.....
Еми както искаш ;) Няма проблеми.....

Аз съм СЪНЧО ида от горица - да ви кажа ЛЕКА НОЩ дечица


Тема Re: emi....нови [re: koLedar]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 01:16



Не е само във Враца. Навсякъде е така, за съжаление.
Има доста момичета които са готини и ходят с грозни но богати мъже. А дори и да не са грозни, те май се интересуват повече от парите му.
За щастие не всички момичета разсъждават така. Аз познавам много мадами които не се интерсеуват от парите ти а от теб самия.



Тема ти може да познавашнови [re: DUST]  
Автор koLedar (НЕПОБЕДИМ)
Публикувано07.06.03 01:21



Само че както казах!За парите 90% от жените биха направили всичко!
Лошото е че те се учат от такива които поцял ден са по кафенетата и се чудят какво да правят!?А тези жени са женени за богати мъже!
Това е цялата работа....

Аз съм СЪНЧО ида от горица - да ви кажа ЛЕКА НОЩ дечица


Тема Re: ти може да познавашнови [re: koLedar]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 11:35



Спокойно, един ден всичко това ще се промени. Може да не е много скоро, но съм сигурен че ще стане. Хората ще започнат да ценят разбирателството, морала, добротата и т.н. Както казах и сега срещам такива хора, те са малко, но тенденцията е да се увеличават.



Тема това гонови [re: DUST]  
Автор koLedar (НЕПОБЕДИМ)
Публикувано07.06.03 13:32



чувам от 5 години насам и се надявам наистина да се промени един ден!
Така "хората" не оценяват нещата които се правят за тях......както и да е.....незнам дали ще се оправим.....

Аз съм СЪНЧО ида от горица - да ви кажа ЛЕКА НОЩ дечица


Тема Бъдещето пред Българиянови [re: koLedar]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 17:25



В България добре ще са тези които успеят да променят начина си на мислене. Тези които решат да оправят живота си сами и работят повече от преди.
А останалите, които чакат държавата да им решава проблемите - цял живот ще си бъдат зле. Те дори и да не са по зле от първите, вроденото им песимистично мислене няма да им позволи да го разберат. Цял живот ще си мислят, че всичко около тях е скапано и няма да повярват на никой които се опитва да ги убеди, че се случват и добри неща.



Тема осоновния проблемнови [re: DUST]  
Автор koLedar (НЕПОБЕДИМ)
Публикувано07.06.03 21:51



е че всеки мрънка че нямало работа.....а то ИМА!Само че повече го МЪРЗИ!!! ТОВА Е.....МЪРЗЕЛА НЕ Е ХУБАВО НЕЩO!!!

Аз съм СЪНЧО ида от горица - да ви кажа ЛЕКА НОЩ дечица


Тема Re: основния проблемнови [re: koLedar]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 22:20



Знаеш ли колко много работни места остават свободни, защото не могат да се намерят добри специалисти за тях.
А от друга страна, колко много висшисти, стоят без работа и постоянно се оплакват. Това е така защото повечето студенти не научават нищо в родните университети. И затова не е виновен само университета, а и самите студенти, които са там само заради дипломата и почти не се интересуват какво се преподава.
Университетите също са виновни пък заради това, че дават само знания (на сериозните студенти) и много малко умения.
А само със знания и без умения, трудно се постига успех в живота.



Тема Re: основния проблемнови [re: DUST]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 09:55



Альоо,вие т'ва на чат го обърнахте,бре аама-ха!От "Каква музика слушате" та до работните места сте стигнали , кат' гледам и жените не сте забравили да обсъдите ...
Иначе темата е супер-обичам рок музиката,наскоро "преоткрих" AC/DC-страшни са тия момчета,ей....Впрочем,защо толкова малко хора са взели участие-наистина би ми било интересно да знам-ей тъй,от женско любопитство каква музика слушкат врачани-почти съм сигурна,че не е само мръсна чалга кат' тебе,DUST ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.