Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 16.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Враца! Хубав град! Български!  
Автор freund Hein (старец)
Публикувано27.12.02 18:11



Не като Пловдив, Варна, София или Русе...

Един софиянец по неволя


"Сигурен е този, който ненавижда сигурността." - Талес от Милетос


Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: freund Hein]  
АвторPiroman (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 14:21



Ne prosto hubav, a nai-hubavia!!!



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: Piroman]  
Авторopalnik (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 07:27



Tova da se chuva!



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: opalnik]  
АвторPiroman (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 14:07



Koeto si e taka, taka si e. Vratza za men e №1 v Bulgaria. V 4ujbina oba4e moiat lubimec e Sankt Peterburg (prosto neveroiaten grad)



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: freund Hein]  
АвторLukanov (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 22:33



Abe, vie dobre li ste s glavite be????
Vraca!!!! tova grad li e vaobshte ia mi kajete kolko zavedenia rabotiat prez sedmicata sled 10.30. Ebal sam go az tova za grad, kydeto ne mojesh da se pozabavliavash kogato poiskash i kydeto poiskash. Bitovia alkoholizym veche e demode be vuichovci!!! Are stiga vi tolkova, idete poglednete drugite gradove i shte si govorim. A tozi s Sank Peterburg i Vraca ... molia ti se shto za sravnenie e tova kak moje hem da ti haresva Vraca hem Sank Peterburg - te niamat baza za sravnenie... Ama taka e , znaetet kade e psihodispansera idete se pregledaite.
Chao!



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: freund Hein]  
Авторbori_81 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 23:12



Наистина е хубав, но само да не беше толкова студено. Колкото до това къде и кога да се веселим - щом има настроение ще се намери и начин.



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: Lukanov]  
Авторpeperudka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 03:04



aaaaaaaaa ma ne sa kosi taj ua "lukanov" li si "6unkov" li si neznam & kat ne ti haresuva stoj tam det ti aresva aaaaaaaaaaaa

na6e lo6o nema,
ne ke i ima


daje i 4oli-boli ot vraca 6vedskio region ima,moa vi zapozna i s nego



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: bori_81]  
АвторPiroman (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 17:31



Iskam da kaja na tozi Lukanov, 4e govoria savsem seriozno. Obikolil sum po4ti ciala Bulgaria i Vratza za men e nomer 1. A ne nego ako ne6to ne mu iznasia, nikoi ne go zadurja v tozi grad. I bez tova hora kato nego, koito samo pliuat po vsi4ko ne sa nujni, a dori sa i vredni.



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: Piroman]  
АвторEll (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 14:45



Kadeto i da hodia, kakvoto i da pravia, nakraia vse vuv VRATSA se vrushtam, zashtoto tova e nai-skupia mi grad!!!!!!!!!! Obi4am go!!!!! Samo Vratsa!



Тема Re: Враца! Хубав град! Български!нови [re: Ell]  
Авторbash vra4anin (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 21:16



много ми харесва, че уважаваш ВРАЦА....НО.....мисля че от този град нищо няма да стане.По назад сме и от Монтана а всеки знае какво значи това.всъшност се питам КАКВО има в този град??Един буркан и една ирида.Ок и ВИП можем да сложом като и принцесата но нито едно заведение не е на ниво.Като влезеш в Буркана виждаш с какъв фалшив материал са го направили.Столове,Маси,измазването,....всичко е за къшмер.Ирида.....НО КОМЕНТ зимата щтяха да гръмнат един приятел.....малко му трябваше.Там ходят само тези който обичат дрога и педофилите.това е най гнусната дискотека в цяла България.Принцесата.Сбор за малко по богатите врачани.Като влезеш чуваш само "еее да ти еба майката" или "оххх боли ме корема"....защото хората там нямат други грижи.стигаме до ВИП....ВИП е също за по богатите врачани и педофили.абе няма какво да ти казвам. Живеем в най тъпият град......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.