Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 24.10.24 
Автомобили
   >> Volvo
*Кратък преглед

Тема Купувам Волво 740/760/940  
Автор book_of_blood (идеалист)
Публикувано25.12.05 00:32



Здравейте, търся си голямо Волво, комби е с предимство, ако е бензин за предпочитане 2.3, иначе за дизел ТД/ТДИ. Период на производство 1988 - 1994 г.



Тема Re: Купувам Волво 740/760/940нови [re: book_of_blood]  
Авторnaiden (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 13:29



projetoh obiavata vi , az prodavam volvo 760 benzin ot 1989 godina , siv v dobro sastoianie , ako imate interes moje da mi pishete na selina@mail.bg



Тема това е добренови [re: naiden]  
Автор Efri 74O (turbo D 2.4)
Публикувано25.12.05 15:12



който търси ще намери

Редактирано от Efri 74O на 25.12.05 15:17.



Тема Re: това е добренови [re: Efri 74O]  
Автор book_of_blood (идеалист)
Публикувано25.12.05 16:01



Кой знае, от доста време обикалям из Варна - нищо читаво не намерих, но сега имам повечко време и мога да отида до Сф или в крайна сметка до Германия или Холандия.

Всъщност един познат, който е със 740 2.4 Д ми каза да не си вземам чист дизел, харчел колкото турбото, а колата се мъчела с него - доколкото помня е 82 кс двигателя, а на мен ми се струва прилично за лек автомобил, като се има предвид, че дърпа цял микробус.., а е доста по прост за обслужване и не би трябвало да е толкова придирчив към поддръжката. Също от клуба и от други форуми - останах с впечетлението, че най-добрия мотор е 2.3 или 2.3 турбо за бензин. Вашето мнение - единствено съм консервативно настроен към 2.8 В6 - първо, че е над 2.5 за ГО и данъци, съшо доста гори - видях цифри от около 15-18 градско бензин.

Как се държат автоматичните кутии при Волво, при тези модели, които търся?



Тема Re: Купувам Волво 740/760/940нови [re: naiden]  
Автор book_of_blood (идеалист)
Публикувано27.12.05 15:12



Здравейте, пуснах Ви е-мейл, преди няколко дена за по-подробна информация и снимки на колата, която продавате.

Поздрави



Тема Re: това е добренови [re: book_of_blood]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано28.12.05 18:32



Ако не си се занимавал друг път с внос на кола от чужбина - не ти препоръчвам да си купуваш кола оттам. Аз лично моята си я докарах от Германия и съм много доволен от нея, но живях там 6 месеца и имах време и възможност да търся и да се обаждам на хората по телефоните. Да не говорим, че уреждането на документите за износ ми коства доста време и ядове и просто не бих могъл да си представя, как бих се справил ако не си живеех там. Ако пътуваш от България само за да купиш кола - вероятността да се разочароваш е доста голяма, а никак не ти препоръчвам да купуваш автомобил от автокъща.

Да не говорим, че единственото предимство да си купиш кола оттам е, че ако попаднеш на съвестен продавач, ще си наясно с цялата история на автомобила, който си купуваш, както и с истинските километри, което не важи за автомобилите в немските автокъщи. Крайната цена на моето Волво 940 2.3и комби 1991г. ми излезе към 5500лв., което в никакъв случай не е кой знае каква далавера, обаче си докарах всичките боклуци, които си бях натрупал там за 6 месеца, а те никак не бяха малко - едва ли биха се събрали в която и да е друга кола.

В mobile.bg в момента има 2 Волва, които отговарят точно на твоите изисквания, така че ти препоръчвам да не ходиш до Германия, освен ако нямаш при кого да отседнеш там за 1 седмица или пък не познаваш някой джамбазин, на когото това му е работата и ще уреди документите за нула време.



Тема Re: това е добренови [re: Moxy_78O]  
Автор book_of_blood (идеалист)
Публикувано28.12.05 19:05



Това ми е пределно ясно за размотаването и всичките главоблъсканици! Въпреки че имам приятели, при които мога и полвин година да стоя и които са наясно с документите там - предпочитам да си взема от тук кола. От немски автокъщи и немисля да купувам, привърженик съм на ebay - може да са малко по-скъпи там, но аукциона си е аукцион и с колите нещата са добре уредени. .

В мобилето поразрових за обяви, дори се свързах с няколко човека - да видим...



Тема Re: това е добренови [re: book_of_blood]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано28.12.05 19:19



Пожелавам ти Успех!

П.П. Ако купуваш кола от ebay.de е хубаво да си в Германия, докато тече наддаването, за да можеш да видиш колата. В противен случай, ако спечелиш наддаването и не харесаш колата - ще трябва да платиш процент от сумата (не помня колко, но се плаща компенсация) - такива са правилата, въпреки, че не знам как могат да те принудят - от сметката директно не могат да ти ги изтеглят, но могат де те съдят - как не Най-добре си е или от autoscout24.de, или от mobile.de. Това е моето мнение.



Тема Re: Купувам Волво 740/760/940нови [re: book_of_blood]  
Автор gazaro (непознат )
Публикувано08.02.06 22:19



Продавам 760 2.8 тел 0878400064




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.