Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 27.09.24 
Автомобили
   >> Volvo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СТИКЕРИ НА КЛУБА  
АвторKOKO46O (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 17:54



Понеже от скоро сам в клуба искам да попитам имате ли стикери на клуба? Ако нямате аз се заемам да направя, като се видим на срещата в събота ще донеса примерни за да изберем някоя. Не може тази марка и този клуб да няма стикери. А живот и здраве по-нататък може да поговорим и за тениски и шапки. Аз лично сам си направил гащеризон с който си работя по колата. Ако нещо не ви харесва или имате други предложения .......!
V O L V O
club BULGARIA



Тема Re: СТИКЕРИ НА КЛУБАнови [re: KOKO46O]  
АвторDJ Dancho (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 18:09



Идеята е супер! Аз лично още не съм присъствал на такава среща, но се надявам догодина когато взема книжката да дойда с 460 на баща ми, ако не съм си купил мое Волвце!



Тема Re: СТИКЕРИ НА КЛУБАнови [re: DJ Dancho]  
Автор Helper© ()
Публикувано09.11.05 18:30



Приветствам! А можеш ли да качнеш проекта да го видим?



Тема Re: СТИКЕРИ НА КЛУБАнови [re: Helper©]  
Автор anton94O ()
Публикувано09.11.05 22:22



Идеята ми харесва, качи някоя мостра в нета да видим



Тема Re: СТИКЕРИ НА КЛУБАнови [re: KOKO46O]  
Автор Ace of Spades (Volvo 440 TDi)
Публикувано14.11.05 00:00



Коко, на срещата ти показа проект за стикери. Сложи ги някъде - например в bgphoto.bg че да ги видим всички и ако има някакви предложения по тях... аз също ще се опитам да направя някакъв проект тия дни... ако изобщо мислите че има смисъл от такива неща де.....

Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.