Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 28.09.24 
Автомобили
   >> Volvo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема възможно ли е  
Автор nocalled (непознат)
Публикувано25.09.05 13:45



да има чак толкова голямо разминаване?
на стъклата на колата ми /940 GLT/ пише 90, тоест това е годината в която са произведени, от номера на рамата става ясно, че тя е 91г. А в талона като дата на първа регистрация е посочена 94г.
е, възможно ли е датата на регистрация да е точно тази 94г.?

don't look for a reason... look for a way out


Тема Re: възможно ли енови [re: nocalled]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано25.09.05 14:27



Най-вероятно е, колата да е наистина от 1991, а умишлено да са посочили друга година за регистрация, по ред причини, които не искам да ги изброявам тук.

VOLVO FOR LIFE


Тема Re: възможно ли енови [re: VOLVO 44O GLT]  
Авторalman (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 14:39



И на моето 940 на предното стъкло пише 94, на страничните 92, подглавниците са 94, ремъците по каталог излизат 94, а талона е 92, така че взимаш най-малко общо кратно /според мен/ и си свиркаш. Тоест мисля, че това не е от особенно голямо значение стига колата да върви и да нямаш проблеми. Освен разбира се ако не я запродаваш щото има досадници дето се взирап страшно много в тия неща /стъкла, колани, и незнам си какви още места дето се виждала годината на производство/, а това че колата може да е и 99 и да е на 300 000км. и сдухана от всякъде е по важно за мен. Мога да се обзаложа с 50% от колите по автокъщите които са след 96 до 2000, че ще ги скъсам на вървене въпреки че моята се води 92 ама иди им обяснявай. Така че хич да не ти пука какво пише.



Тема Re: възможно ли енови [re: alman]  
Автор nocalled (непознат)
Публикувано25.09.05 21:06



а, не че ми пука много, просто ми стана интересно.
аз така или иначе я приемам за набор 91
не може да е 90, защото доколкото си спомням модела е от 91-ва.

don't look for a reason... look for a way out



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.