Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 11.06.24 
Автомобили
   >> Volvo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аман от терористи по шосетата!  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано30.12.04 13:22



Карам си днес по Цариградско шосе в крайна лява със 120 км/ч, дъжд вали, мокър асфалт, пред мен коли, а зад мен някакъв с една Шкода Октавия напира да ме прескочи, светка бибитка, кара броня в броня с мен. Тръгва да ме изпреварва отдясно в средната лента - за малко да се нацепи в една "баничарка". Пак се връща зад мен и беснее...
Вече наближи моята отбивка за в локалното и си пускам мигач и се престроявам да си вляза натам, онзи се изравни с мен, малко ме изпревари и взе да ме засича, не му останах длъжен и леко врътнах волана към него, след което си влязох в локалното - онзи след мен. Намалявам, понеже има две гърбици, а онзи ме изпревари прелитайки над тях и ми препречи пътя. Спирам, пускам аварийките, излизам от колата и тръгвам към него, и той слиза и ми вика "Криминална полиция, не виждаш ли, че бързам, защо не се мърдаш?" Аз отвръщам "Как да разбера, че си полицай и бързаш, къде ти е буркана и сирената?" Онзи - "Не виждаш ли емблемата?" Викам му " Каква емблема, в този дъжд, караш ми в бронята, пък и офоциално, когато полицаите бързат си има специален режим на движение! Освен това, аз не съм контингент на криминална полиция, нямаш прокурорска заповед и нямаш право да ме спираш по този начин и да ме заплашваш, да спират имат право само пътна полиция и коли със специални обозначителни знаци и светлини!" Онзи премига като пребозало теле, сви се, качи си се в колата и отпраши...

Аман от тъпи ченгета, дето са се самозабравили и се мислят за богове! Ако толкова бързаше, защо загуби поне 5 минути в разправии с мен, а не си продължи по пътя!

Егати и тъпата държава, да уважавам органи и институции ли, а те мен уважават ли ме!

VOLVO FOR LIFE<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от VOLVO 44O GLT на 30.12.04 13:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от VOLVO 44O GLT на 30.12.04 14:30.



Тема Re: Аман от терористи по шосетата!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (Табиетлия чиляк)
Публикувано30.12.04 15:10



Абе такива не заслужават даже усилието да ги напсуваш...

А пък държавата ни е каквато сме ние - като не се уважаваме защо и те да ни уважават.

Снощи пак за малко спрях в центъра за една бира и останах без мигач. Другия е бил по-добре вързан и се е опънал, беше само измъкнат.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Аман от терористи по шосетата!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторB52O2S (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 15:16



Както разказва жена ми наблюдавайки една полицейска кола от балкона на офиса им. За 1 минута щеше да удари три коли и да прегази 2-ма души и всеки път си отваряше прозореца за да псува.


Като гледам какви бандити са ни полицаите не мога да си представя какви са ни бандитите.

ЧНГ на всички форумци и много здраве и късмет. А и далече апашите от колите ни.



Тема Re: Аман от терористи по шосетата!нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано30.12.04 15:17



Съжалявам за мигача
На едно място по Симеон видях мигачи за по 25 лева, като нови бяха, но беше преди около месец.

VOLVO FOR LIFE


Тема Re: Аман от терористи по шосетата!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (Табиетлия чиляк)
Публикувано30.12.04 16:40



Нали... Сигурно имат и маркировка, току виж съм си го припознал и моя.

Абе чудя се дали да не взема да ги счупя нарочно, ама така че да си личи. Или поне да залепя няколко лентички изолирбанд отвън, та да не хващат окото.

Тъпотия - при предното вадене явно се е скъсала телта, аз от колко време мислех да я сменя, ама само така закрепих, да запъне малко и да се откажат. Е, не са се отказали.

А тоз май беше оригинален, от как съм взел колата само отляво съм сменял фарове и мигачи. Десен за първи път ще взимам.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Аман от терористи по шосетата!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор stoyanz (минаващ)
Публикувано31.12.04 10:49



Мен пък вчера ме спряха ченгета от n-ското РПУ,че минах на жълто,което разбира се преди 5 минути е било червено и взеха да ми обясняват как КАТаджиите вече били по РПУ тата,е и аз това му казах де. Катаджиите са там а не самите патрулиращи и то от 2005...разбран излезе де,пусна ме,но веднага след публикацията са решили да пребоцкат който могат. Абе ченгетата са най-недисциплинираните водачи,това е.....айде весели посрещане и всичко най-добор през Новата Година!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.