Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 07.06.24 
Автомобили
   >> Volvo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Събирам идеи за следваща среща...нови  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (баш майстор)
Публикувано16.03.04 10:31



Предлагам да е към края на април, началото на май, за да може всички да си планират времето.
Миналият път имаше идея срещата да бъде два дни, евентуално със семейства/половинки/приятели, за да може и на кръчма да поседнем, да се видим, хем да имаме време и да гледаме колите, да се дръпнем, ако намерим подходящо място.

Та казвайте си мненията и предложенията, до средата на април може да се предлагат и обсъждат и след това да сме се организирали и ако има достатъчно навити ще се резервират някъде места. Може да бъдем и на палатки до някой язовир, но незнам на колко души ще им допадне идеята.

Най-добре е да отидем някъде из централна България - Хисаря, Баня или пък малко по на юг - Велинград, Юндола, Девин.

Мислете и пишете...

"Only a life lived for others is a life worth living!"

Редактирано от xaджи Дoнчo на 18.03.04 11:46.



Тема Re: Много нови хора, много нещо. Това ме навежда...нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор нaмpъщeн (brigadira)
Публикувано16.03.04 15:37



Подкрепям идеята ти за сбор на клубаджиите тук.Но какви са условията за новите участници да присъстват на сбора,къде става записването защото не познавам никого.Ако мога да си кажа мнението бих предложил Юндола,защото
има идеални условия където да подредим колите,има и хотел и вили ,а на някоя поляна може да си направим и бърбекю-познавам местността добре.Но ако трябва да идваме с половинките си ,е по-добре според мен да се избегнат палаткови лагери, а специално на Юндола може и на палатка който желае...И началото на май не е ли по-добре,защото предполагам че април ще е дъждовен,а и вечерите са студени.Това е моето мнение благодаря Ви



Тема Re: Много нови хора, много нещо. Това ме навежда...нови [re: нaмpъщeн]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (баш майстор)
Публикувано16.03.04 16:46



Няма записвания, стига да си фен на Волво - идвай
Като се разберем къде и кога ще ходим, всеки си казва дали ще идва и с колко хора и си уговаряме някаква среща. Евентуално ако трябва да се правят някакви резервации ще ес организираме допълнително.
Засега само проучвам мненията дали повечето са съгласни за двудневно ходене някъде.

"Only a life lived for others is a life worth living!"


Тема Re: Много нови хора, много нещо. Това ме навежда... [re: xaджи Дoнчo]  
Автор нaмpъщeн (brigadira)
Публикувано16.03.04 19:44



Не бях изобщо фен на Волво,но се наложи от две седмици да сменя колата точно с Волво и станах фен разбира се ,защото просто усетих професионализма при изработката и как са помислили за всичко по сигурността и нямам намерение да се отказвам изобщо от марката и в момента се присмивам на изказвания на мои приятели от рода:"защо такава кола--тя няма продаване после,защо не взе нещо немско"--нямам намерение да я сменям изобщо с никоя друга,алоооо-каруца не ми трябва



Тема Re: Много нови хора, много нещо. Това ме навежда...нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано17.03.04 08:15



Аз съм за около централната част на България.... и за момента съм с нагласата, че ще дойда. Обаче кой знае какво може да се случи...

тук има доста интересно.

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: Много нови хора, много нещо. Това ме навежда...нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторNikson1O (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 11:05



Може би ще е добре да разбереш колко хора смятат да дойдат и от коя част на България са. Ако болшинствто са от София - нека е някъде по-наблизо. Аз самия едва ли ще намеря време за по-дълги пътувания.



Тема Аз съм за...нови [re: Nikson1O]  
Автор KALDERlZl (460 1,9TDi)
Публикувано19.03.04 20:59



... идвам със сигурност,но не мога да кажа с колко хора ще бъда,може да съм с един или двама души и евентуално с един бр. куче.Нямам възражения относно мястото - само да е в пределите на Република България,че още не съм си вадил Задграничен паспорт.



Тема Re: Събирам идеи за следваща среща...нови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторDeep_Genie (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 00:50



Здрасти на всички фенове на Волво :)
От Варна съм...и също бих се включил в сбирката...стига да е на разумно разстояние :)...
Идеята за палтки е супер...лошото е че в планината и през май вечер си е студено...но ако има и хотелска база наблизо, няма какво да но спре :)
Като бройка хора...незнам.. можеби 1 или 2-ма ..но все пак...може и да напълня седалките :)



Тема I az...нови [re: KALDERlZl]  
АвторLedda (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 10:26



...idvam i shte sme dvaam kakto i minali a pyt :)))



Тема Аз чакам да видя...нови [re: Ledda]  
Автор KALDERlZl (460 1,9TDi)
Публикувано22.04.04 18:21



...някое и друго предложение,но уви - НЯМА! К`во става,бе хора,на никой ли не му се ражда идея? Преди бях подхвърлил за Дряново или Трявна - какво ви е мнението? Имам един познат,който върти търговия в Дряново и мога да го питам,каква е хавата там...даже и той мислеше да прави нещо като хотел,ама цифрите го спъваха преди време,сега може и да е направил някоя и друга стая - казвайте,дали ви допада - централна България(180-200км от София) има забележителности - Дряновския манастир,пещерата Бачо Киро и старинни къщи,на относително нормална надморска височина(демек нощем не е зима посред лято) и е пълно с яки кръчмета и механи. Ако не се лъжа,май точно до манастира имаше почивна станция-хотел,ама не съм сигурен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.