Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 16.06.24 
Автомобили
   >> Volvo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: AWD!нови [re: Cмexypko]  
Автор stoyanz (новак)
Публикувано04.05.04 16:18



Cмexypko не ставай смешен ;). Тройката на БМВ е най-смешния автомобил със задно предаване.Тежка предница и лека задница,идеално съчетание за абсолютна нестабилност на пътя. Момчета ,хубава дискусия е станала и ме е яд ,че чак сега се включвам. Никаде не се спомена обаче ,за разпределението на тежеста. Моята Волвара 360 е със скоростна кутия отзад на дефиренциала,идеално е разпределена тежеста по този начин и нямам никакви проблеми на сняг.С една служебна фаворитка преди години се въртях като пумпал. Малко по-рязко завъртане на волана и нула шанс за овладяване. С Волво-то не ми се е случвало и капка несигурност да изпитам,а карам ски и често го тествам в зимни условия.



Тема Re: AWD!нови [re: stoyanz]  
АвторNikson1O (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 04:22



Точно тройката на BMW е с разпределение на тежестта почти неутално!
Например BMW 325i Sedan от 2003г. има разбределение 50.3 / 49.7
но и по-старите баварки са така. Приятел има 316 от 1994г. и е сигурен, че и неговата е с подобно разпределение на тежестта. (аз лично не харесвам БМВ но което си е вярно си е вярно)
А за 340-ката, найстина много добро хрумване на инженерите на Волво, тази система се нарича "transaxle".



Тема Re: AWD!нови [re: Nikson1O]  
Автор stoyanz (новак)
Публикувано10.05.04 13:44



Аз говоря за старите тройки, които са наборчета на моето Волво. Не знам защо ама останах с впечетление ,че и Смехурко тях визира.Не допускам ,че нов автомобил от класата на БМВ ,може да има проблеми с баланса,но знае ли човек....



Тема Re: AWD!нови [re: stoyanz]  
АвторNikson1O (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 21:12



I starite 3-ki sa taka.



Тема Re: AWD!нови [re: Nikson1O]  
Автор stoyanz (новак)
Публикувано11.05.04 12:14



Че кво им тежи в багажника на старите,се ми се струва ,че са като жигулките



Тема Re: AWD!нови [re: stoyanz]  
АвторNikson1O (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 16:54



1. Диференцияла
2. Междуосието е сравнително голямо като предните колела са много близо до бронята (предимство на задното)
3. половината двигател като, че ли е в купето...
и други такива неща. Аз също мислех като тебе, но в резултат на един спор се разрових из интернет и бях много учуден от видяното, но е така.



Тема Re: Ъпдейт Moxy_78Oнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор aaa (непознат )
Публикувано09.06.04 01:03



karam 360 to e zadno smiatam sledvashtata da volvo pak s zadno predavane. mnogo e iako,osobeno zimata,a i izobshto ne zatava.moeto po-visoko i minava ot vsiakade



Тема Re: гумите също са важни!нови [re: Moxy_78O]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано17.06.04 01:47



Момчета, не забравяйте и гумите! Проблема е, че доста хора карат с "галоши", камо ли да сменят зимни с летни ...

Ако гумите са калпави, задвижването страда и повдението на пътя силно се влошава ... както и резултатите от различните сравнения.

Mixy



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.