Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 21.06.24 
Автомобили
   >> Volvo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Дпредно или Задно - за и противнови [re: Moxy_78O]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (баш майстор)
Публикувано17.03.04 12:52



Aбе аз нали ти казвам че като бях там на квартира и минавах през ден покрай него .
Наскоро пак минах оттам, все оше си седи на същото място. Ама не съм го оглеждал отблизо. Пък и като се замисля - нямам толкоз пари да поддържам стара кола.

"Only a life lived for others is a life worth living!"


Тема AWD!нови [re: Nikson1O]  
АвторCмexypko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 14:16



но ако все пак трябва да избирам между предно и задно, то моя фаворит е предното...

много се кефя на "гъзарите" през зимата....



Тема Малка поправканови [re: Cмexypko]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (баш майстор)
Публикувано17.03.04 15:07



850 AWD!!!
Е, решен ли е спора вече? Моху - би ли си взел такова?

"Only a life lived for others is a life worth living!"


Тема Re: AWD!нови [re: Cмexypko]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано17.03.04 15:13



Карал ли си тежка кола съz zадно като например Волво преz zимата? Ако си карал, би трябвало да zнаеШ, че само въпросното AWD би било по проходимо. А да не говорим, че комбитата например серийно са с блокаж на диференциала, което ги прави направо All Road Ако колата е лека и малка съм съгласен, че е по-добре с предно.



Тема Re: Малка поправканови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано17.03.04 15:25



Неzнаех, че има 850 AWD, това обаче не оzначава, че бих си вzел такова. Вече споменах, че си падам по ръбестите Волва. Пък и въпросното 850 кой zнае колко пари струва. Може би и zатова предпочитам да твърдя, че гроzдето е кисело Освен това винаги съм си мислел, че двигателят е по-добре да е раzположен надлъжно - така ми иzглежда по-симетрично



Тема Re: AWD!нови [re: Moxy_78O]  
АвторCмexypko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 15:45



голяма кола със задно не съм.
но съдейки по големите немски коли със задно, които пъплят при мокър и заделен асфалт, не искам и да карам
карал съм 3-а БМВ - при завой и леко влажна настилка - настръхна ми коста от мяткането на задницата - може би не съм подавал газ правилно, но това не промяна впечатлението ми
За мен AWD е най- доброто за момента -както и за спортен автомобил, така и за семеен - примерно



Тема Re: Малка поправканови [re: Moxy_78O]  
Автор xaджи ДoнчoМодератор (баш майстор)
Публикувано17.03.04 15:59



Има го само в комби вариант, мисля че само със турбо двигател (193 к.с.) и се произвежда само 2 години, след което претърпява малко фейслифт и го преименуват на V70 AWD, което пък е преименувано на ХС70.
Обикновеното 850 комби става на v70 и си остава така.

на mobile.de има само 3 за около 10-12 хил евро

"Only a life lived for others is a life worth living!"

Редактирано от xaджи Дoнчo на 17.03.04 16:23.



Тема Re: AWD!нови [re: Cмexypko]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано17.03.04 16:09



Просто стилът на каране на кола със zадно е доста по-раzличен от тоzи на кола с предно. А zа БМВ 3та серия - не мисля, че това е най-практичната кола - малка, моЩна, не особено комфортна, пък и със zадно - определено не е от най-проходимите, но можеШ ли да кажеШ съЩото и zа 5та и 7ма серия - мисля, че не.
А иначе няма спор, че AWD си е най-добре



Тема Re: Малка поправка [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Moxy_78O (Попай моряка)
Публикувано17.03.04 16:20



Да де, пък 960 става V90, с таzи раzлика, че V70 zа раzлика oт V90 продължава да се проиzвежда и до днес. А za XC70 zнам, но не zнаех, че и по-рано (по-старите V70 - беz ръбчето) са ги правили 4х4, пък zа 850 - хептен Но освен XC70 си има и обикновено V70, което е 4х4 - просто едното е по-вдигнато и с пластмасови лайсни и бронии - крос кънтри, пък другото си е обикновено комби с допълнителна екстра 4х4



Тема Re: Малка поправка [re: Moxy_78O]  
АвторNikson1O (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 17:37




V70XC - 2002

Не случйно в името на темата изключих AWD - том е ясно. Много ми беше интересно да видя какво мислите по въпроса. Преди време пуснах същата тема в един международен форум, където съм член от около година. Интересно е, че там участниците са МНОГО и между тях има много интересни индивиди, включително автентични РоудРейсъри. На базата на тези дискусии + статиите които прочетох ще се опитам да обонща мненията. Изводите са доста интересни но сега няма да имам време, довечера - обещавам. Та хвърлете един погел по-късно ако искате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.