Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 29.09.24 
Автомобили
   >> Volvo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Volvo XC90нови  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано24.04.03 16:22



Момчета - правихме тест с този дзвер - страшна машина. Ако имате възможност да се повозите, макар и на третия ред седалки, за мъничко - не пропускайте този кеф!!!
Ще останете за пореден път очаровани от новата /скъпа/ играчка на шведите, за която се чака ред.....като едно време!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Шkoдa]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано25.04.03 14:07



Ти сега ни караш да ти завиждаме ли?
Еми завиждаме ти!

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Ras4o]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано25.04.03 23:34



Категорично НЕ!!!
Просто искам да ви подам информация "от извора", която гарантирам е напълно безпристрастна!
Винаги съм уважавал "шведската стомана", но този път дори аз бях изненадан! При това много приятно!
Сигурен съм, че доста от собствениците на прехвалените Х5 и ML ще измислят разни глупости по адрес на новата машина!
Та за това си мисля, че подобно инфо ще е от полза!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Шkoдa]  
Автор maniqshki (прелитащ)
Публикувано27.04.03 14:55



еми мерси за инфото, и определено се присъединявам към това ти мнение. Голем дзвер е!!!

ха сега де?!


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Шkoдa]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано29.04.03 10:29



Е, с добро, разбира се. Ама все пак ти завиждаме
Машината е яка, гледал съм снимки и описание на краш-тестове. Правят се не само стандартните тестове, а и тест на всякакви реални ситуации (преобръщане при излитане на пътя, челен сблъсък с лека кола). Едно от основните неща, с които се хвалят е че са се погрижили и за леката кола при евентуална катастрофа.

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: Volvo XC90нови [re: maniqshki]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано29.04.03 10:31



Уви, цената му го прави градски (паркетен) джип. Не мисля че има много хора, които хем да могат да си го позволят, хем да искат да го карат off-road.

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Ras4o]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.04.03 07:56



Абсолютно си прав, в СД-то за медиите има подробно дадени тези тестове!
Пак си прав и за цената - мама му стара, в тая скапана държава какво ли може да си позволи човек - пак баровците ще го карат, но пък не можем да си затворим очите за хубавите неща!
Когато преди две години тествах S60 знаех, че няма да мога да го имам, но и сега си е супер!
Е, сега чакаме S60R, та да поцъкаме малко с език и по него.......!
То това ще ни остане, цъкането като часовници!
Ама пък Volvo си е Volvo!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Шkoдa]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано08.05.03 10:43



Като го пробваш се обади с впечатления, та и ние да поцъкаме малко.

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: Volvo XC90нови [re: Шkoдa]  
Авторbobcat (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 22:40



XC90 е невероятно. аз също имах честта да се повозя, и то доста-от София до Варна. за 4 часа взехме цялото разстояние без почивка, то и нямаше нужда от такава. за уточнение модела с които бяхме е дизеложия 5-цилиндров. страшно е. на магистралата го пробвахме с 200 при малко повече от 4хил. оборота в минута. между другото на 25ти бях абитуриент и познайте какво ме разкарваше из улиците на София. за голямо мое удоволствие вуйчо ми е един от гордите собственици на XC90. е това е от мен за сега. като го пробвам пак ще пиша.



Тема Re: Volvo XC90 [re: Шkoдa]  
АвторANlO-BANl (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 14:57



Наистина колата е голям звяр...направо нямам думи да опиша какво удоволствие изпитах возейки се в тази невероятна кола...на два пъти имах тази чест и съм направо удивена от възмойностите й! На път за кум Варна се бегахме с един Mercedes S600 и мога да кажа че не му се дадох без бой! Много е стабилна на завоите (завой около 70 градуса с 170 го взе като по учебник)...като заключение колата е изключително луксозна и доста бърза..и музичка си има и то перфектна...какво пове4е се иска от една кола




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.