Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 19.04.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Минута е много  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано20.07.04 15:01



1. Защо треньора на бразилците толкова много говори на почивките? Защо чертае схеми?
2. Защо Италия и Сърбия имат спонсори, толкова ли са им бедни федерациите?
3. Защо италианците играят с екипи Найк? (оригинален)
4. Защо бразилците още държат Маурицио Лима в отбора, той е стар и няма данни. Джиба също няма данни, много е нисък.
5. Защо всички следят играта с 14 компютъра, ето ние дори нямаме нито един!



Тема Re: Минута е многонови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор big_sis ()
Публикувано20.07.04 16:26



Е-e-e, всички въпроси са лесни , само 4-ия ме затрудни-не знам какъв , според теб, е верният отговор

Защото: доколкото си спомням, ти си най-ревностният подръжник на идеята за подмладяване на отбора, най-вече по отношение на разпределителя Тъкмо смятах да ти пусна като отговор един линк към интервю на Хамутских и с този 4-и въпрос ми обърка представите за живота

И тъй като сме в Минута е много (между впрочем, ако някой се интересува от Кухнята на Минутата-ами ще видя какво да кажа и какво да не кажа), та значи "въпрос на наш зрител": Скъпи минутковци, и т.н и т.н............
да ви предложа следния въпрос №6:

6) какво си пише Найден Найденов на малките листчета, които толкова внимателно чете по време на прекъсванията (е, той може да ги чете и по време на игра, но просто не знам-не го показват него тогава по телевизията)?


----------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Минута е многонови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 22:49



1.Ами защото на треньорът,все пак това му е работата.
2.Те просто имат щастието,че не са се родили в България.
3.Поради същата причина(точка 2)
4.Явно имат качества,и те го показаха(за това ги държат)
5.ЗАЩОТО СМЕ В БЪЛГАРИЯ
Ще дадеш ли по една книга от "Минута е много"



Тема Re: Минута е многонови [re: megi_at]  
Автор big_sis ()
Публикувано21.07.04 09:50



Меги,
за книгите от "Кухнята" -там върви мощен бартер за книгите: менкат си ги просто нон-стоп И понеже си имам агент там(), който ми знае интересите, тази събота ме уреди (чрез бартер) с една бая дебеличка книга
И в рамките на тази тема мисля, че е подходящо да задам още един въпрос:

1-Кой спорт провали участника в "Стани богат" на въпрос за 25 000 лв. в последното (благотворително) предаване на играта?

А също така да дам моя отговор на въпроса "на кого е станал кум Пламен (за първи път)?"-аз залагам на следния отговор-на онова детенце на магистралата

--------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Минута е многонови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:09




ЕЕЕ.....Човече....направо ни разби с тия въпроси....??!!
Не знам дали ни правиш препитване.....или какво??!!
Аз знам,че ТИ си наясно със ситуацията в нашия роден волейбол...или по-точно казано- с действията на нашите ВЕЛИКИ ръководители на БФВ!!???
Просто нямам думи и сили вече да коментирам кой,какво ,кога и как се прави ГОЛЯМ ВОЛЕЙБОЛ....??!!!
За сметка на това обаче....
гледах като хипнотизирана какъв спектакъл изнесоха бразилците във финалния мач......
СТРАШЕН.....??!!!



Тема Re: Минута е многонови [re: big_sis]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано21.07.04 12:14



Не съм за подмладяване на отбора а за това да играят най-добрите в него.
Какво ти е чудно за въпрос номер 4?



Тема Re: Минута е многонови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор big_sis ()
Публикувано21.07.04 13:37



Учуди ме противоречието между основния ти аргумент (в предишни твои мнения) срещу Н.Иванов-възрастта и подтекста на въпрос №4-очевидно в този случай възрастта на Лима (36 г. )не е порок

Но е възможна и хипотезата аз да не съм разбрала предишните ти (и пресните също) мнения

съгласна съм с теб, че в отбора трябва да играят най-добрите - бих добавила В ДАДЕНИЯ МОМЕНТ , защото добър и най-добър, ей така, по принцип, очевидно няма, явно всичко е въпрос на моментна форма и трябва да има възможност за избор

Оттам нататък според мен вече е въпрос на аритметика-извън "титулярите" и в рамките на 12 играчи, за кои постове е най-важно да има повече или по-малко равностойни замени в случай на "кофти ден" на някой титуляр По мои наблюдения, не твърдя, че са верни, обикновено либерото и разпределителят не ги дублират в рамките на тези 12.

----------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Минута е многонови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор big_sis ()
Публикувано22.07.04 12:09



Днес в пресата (след вчерашната пресконференция) вече има отговор и на твоя въпрос № 3 - ако не си бил на пресконференцията, поеми въздух и се зареди с (поне малко) оптимизъм:

Според в. Новинар (който не е връх в достоверността) вчера на пресконференцията д-р Митко бил казал, че СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА ЗА СВЕТОВНАТА ЛИГА ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НИ ЩЕ БЪДАТ ОБЛЕЧЕНИ КАТО МАНЕКЕНИ и не само това, но и ще имат ОРИГИНАЛНИ ЕКИПИ

Е, сега кажи (пиши)-това не е ли красиво

А-А-А, можело догодина и да ИМА СПОНСОР (разговори с Булгартабак???), но според друга версия от пресконференцията-НЕ ТРЯБВАЛО ДА ИМА СПОНСОР, а Министерството да плаща

Ми да, като допълнение към въпрос №2-те и бразилците и руснаците са беднички, та се налага Bank do Bresil и Внешэкономбанк да са им спонсори

P.S. Между другото, да си кажа мнението и по въпроса с екипите-е, не точно с екипите от гледна точка на фирма и т.н., ама моето естетическо чувство беше удовлетворено от анцузите (в тъмен цвят-на компютъра не мога да позная дали е много тъмно син или черен) и тъмните тениски, с които се появяваха по пресконференции-добре изглеждаха, поне според мен, значително по-добре от предишните червени

------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Минута е многонови [re: big_sis]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано23.07.04 11:49



Изобщо не съм искал да го сменят заради възрастта му, а за съвсем други неща.
А въпрос номер 4 е също толкова ироничен, колкото и останалите.



Тема Re: Минута е многонови [re: big_sis]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано23.07.04 11:53



Ако е същия президент никога няма да ги облекат. А тези анцузи новите пък изобщо не приличат на анцузи на български отбор, даже не пише отзад България. (поне аз не видях)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.