Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 27.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема 100%.....нови [re: БГ-фeн!!!]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано22.06.03 13:31



OK ,100% SAGLASEN sas vci4ki.
Neka voleibolla da varvi napred ,njama znachenie kade 6te se igrajat machovete, vajnoto e da stava sa6tata neverojatna atmosfera. Ako naistina ste do6li ot Sofia za da gledate voleibolla (e sigyrno mejdy drygoto ste se popekli i na plaja) e super. Kakto i 6te e super ako napravjat zala za 10 000 naprimer v Sofia, za6toto togava atmosferata naistina 6te e velika. Na proekta daje ne e zapochnal ,a za tova e nujno dosta vreme. A naistina e sme6no che v selo (ili mai be6e grad za da ne obidja njakoi) Qambol ima po-goliama zala ot Sofia (ili nai-malkoto kolkoto neja). No i sam sigyren che daje i v Sofia da se postroi zala vav Varna 100% 6te ima machove. Vijte sarbite 6 macha v 6 razlichni gradove i samo v edin sluchixa s atmosferata.

Нека да ви разкажа за мача , всички във Варна знаехме ,че залата ще е пълна 1.30 преди мача , затова аз ,приателката ми и още един приятел отидохме 2 -1.45 преди мача и с влизането ми в залата останах като грамнат. Едвам си намерихме хубави места, а трябваше да пазя 1 и за брадчед ми. 1.15 мин преди мача хората сядаха вече по сталбите. 40 мин преди мача ми се обажда брадчед ми , ставам , вижда ме , едвам си пробива път да дойде до нас. Разправя ,че навънка вече са затворели вратите, а има още 500 отвънка.
5 мин преди мача , идва президента като за него бяха отцепили целия дворец .Пускат химна. 6000 човека етосязирано продалжават да пеят химна 10 сек. След като са спрели музиката.( Официално във залата са били 6200 човека. Да не говорим ,че около 500 са влезли без билет www.fivb.ch ) Невероятна амосфера през целия мач , всяка атака на сърбите е освиркана , а вяко няпядение на нащте е неворятно подкрепяне. След мача около 30 мин. публиката изпраща отора сас скандиране на имто на дсеки един волейболист.
След мача ...........има ли смисал повече да разправям . БЕШЕ ВЕЛИКО ( Слязохме на дискотеките и се почерпихме за победата.)



Тема 200%.....нови [re: vaskes_vn]  
АвторБГ-фeн!!! (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 18:27



Е как? И плажа уважихме... и в петък бяхме на мача във Варна, само не можахме да останем за 21 и трябваше да тръгнем заради един неприятен инцидент, но за това сега не ми се говори... Иначе си прав ние ходихме поне подчертавам ПОНЕ!!! два часа и половина, за да можем да си намерим добри места. За химна няма какво да си говорим - това беше един от най-върховните моменти в началото на мача! Атмосферата - велика! Волейболистите - също!

Нека и аз да ти разкажа една история... която никога няма да забравя... Сигурно си спомняш съдбовния 15.06 когато паднахме от холандетата... искам да ти кажа, че нашите тогава направиха невероятен мач и хората с които бяхме там не ни интересуваше резултата... просто мача на който станахме свидетели не заслужаваше да се забрави и въпреки всичко настроението беше все едно сме ги размазали!!! След края на мача изчакахме... цялата публика се изниза и останахме само ние за да поздравим волейболистите и за можем да си вземем автографи, не че си нямахме... и да си направим няколко снимки. Снимахме се и със Вълов(заради момичетата), Евгени Иванов, Владо Николов и Пламен Константинов - до другите не можахме да се докопаме... Но волейболиста който ни направи НАЙ-голямо впечатление беше Пламен Константинов... отидохме до него да се снимаме и той в началото нищо - усмихва си се и по едно време вика "Е, съжаляваме много че не можахме да ви зарадваме с победата днеска!" а ние знаеш ли какво отговорихме" Няма значение направихте НЕВЕРОЯТЕН мач и си заслужаваше да дойдем от София за да ви гледаме" и той ".... ама дошли сте чак от София, за да бъдете тук?!?" в тоя момент прегърна хората който бяха най-близко до него... разбира се и мен и искам да ти кажа че му личеше колко много се е зарадвал! Ние не можехме да си намериме място от кеф... и тръгнахме към хотела. И след около 30 минути минава автобуса на волейболистите и ние подскачаме като луди и знаеш ли какво стана... Пламен Константинов, Мляков, Тасев, и Иванов ни махнаха през прозореца... казвам ти човече ние стояхме като заковани!!! И това никога няма да го забравя... освен че са супер играчи се оказаха и невероятно земни, като хора!!!



Тема Re: VARNA - THE BESTнови [re: vaskes_vn]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 22:59



Впечатлен съм от публиката във Варна... не е като едно време, когато пак Варана беше домакин... тогава публиката не се чуваше грам и добре че после мачовете дойдоха в София.
Сега само мога да кажа: "Шапки долу" пред варненската публика.



Тема Re: 100%.....нови [re: vaskes_vn]  
Автор vivanov ()
Публикувано23.06.03 00:14



Bravo na publikata i na igrachite, vidjah mnogo kys reportage po televizijata, neverojatno beshe kato pokazaha zritelite, chak ne mozhesh da povjarvash che v Bulgaria mozhe da ima takova neshto, da sme tolkova veliki vyv volleybola.

vaskes_vn: ako mozhesh da pratish zapis, takav mach trjabva da go imash na video, napomnja mi na svetovnoto po futbol prez 94, makar i da ne sym gledal machovete, prosto po podvig na momchetata i divata publika mozhem da postignem mnogo.

Gordeja se s Bulgaria

NAPRED LYVOVE



Тема Re: 200%.....нови [re: БГ-фeн!!!]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано23.06.03 12:06



Tova e super. Ne znam dali stava duma za vas ,no vij edno intervju na Kiac ,v koeto stava dyma i za edni sofianci koito sa bili na macha i sa kazali ne6to za varnenskija vestnik Narodno delo (nai obektivnija vav Voleibola).6te ja napi6a po-nadolu v otdelno mnenie.



Тема Re: 100%.....нови [re: vivanov]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано23.06.03 12:11



Ami 6te se opitam da ti osigyrja zapis. Poznavam edin ot komentatorite v Ring TV i 6te si pogovorja dali 6te moga da vzema edin zapis. Te i bez tyi imat njakolko. Kato vzema 6te ti kaja.



Тема Varna stava voleicentar -Kiacнови [re: Bятъp]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано23.06.03 12:23



Star6i treniorat Milorad Kiac prizna ,che ako Bulgaria bade ostavena v svetovnata liga dogodina ,6te nastojava pred 6efovete si domakinskite sre6ti da sa v zala "Kongresna". "Moite sanarodnici priznaxa ,che takova 4UDO ,ne sa vijdali nikade PO-SVETA .Tezi dymi sa goliamo priznanie za Varna" -Spodeli Kiac

Direktorat na dvoreca Simeon Varchev smjata da napravi saorajenieto voleibolen centar .Tova moje da stane edinstvenno ako zala "Kongresna" pak e domakin na svetovnata liga. NJAKOI STOLICHNI MEDII OTNACHALO SE OPITAXA DA OMALOVAJAT PRISASTVIETO NA FENOVETE ( NAMALIAVAXA BROIKATA ,NE OTDAVAXA ZNACHENIE NA PODKREPATA) ,no nakraja i te ( VKLUCHITELNO SA6O IOVKOV) priznaxa fenomena.

Organizaciata po-vremeto na 6-te domakinstva be perfektna.Poslednijat mach obache nadmina ochakvanijata. Tova be6e edin sezon v Svetovnata liga koito 6te se pomni dalgo ne samo vav Varna ,no i v ciala Bulgaria. I ne6ot po-vajno tova njama da e poslednijat sezon igran v MORSKATA NI STOLICA.

Vestnik "Narodno delo" 23.06.
Nai-obektivanta statija za voleibola



Тема Re: 100%.....нови [re: vaskes_vn]  
Автор vivanov ()
Публикувано24.06.03 00:29



Blagodarja mnogo



Тема Re: Varna stava voleicentar -Kiacнови [re: vaskes_vn]  
Авторнaциoнaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 12:03



Абе, каквото и да се каже за тази публика все ще е малко. Но важното е, че сме и възпитани. Нямаше освирквания по време не химните на гостите. На единия мач с холандците едно пишлеме се беше опитало да освирква химна и веднага отнесе няколко ритника и подвиквания "Тихов, ве лайно" и др. такива. Просто е адски вълнуващо да чуеш как цяла зала пее национални химн, а стотици знамена се веят високо. И всичко това гарнирано с перфектна игра на националите ни.



Тема Re: Varna stava voleicentar -Kiacнови [re: нaциoнaлиcтa]  
Авторrosskata (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 14:09



AAA,помня го туй хлапе,седеше точно пред нен...Ама то така и не разбра що го бият всички..."Какво,бе,Какво,бе,Нали не е нашия химн..."Дано да се е намерил после някой да му обясни защо не се освиркват химни...
А след химните дори ръкопляскаме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.