Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 27.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Lud mach 6te eнови [re: vaskes_vn]  
Авторvoleifen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 16:02



Lud mach 6te e ,6te xodja na macha, daje 6te si go zapi6a na vidio ot Tv-to (priatelkata mi 6te go zapi6e) . 6toto sam sigyren che tozi mach naistina 6te e frash i 6te bade super atmosfera. A i 6te go vidi ciala Bulgaria.
A kakto i chyvam che zalata 6te stava po-goliama Maleeeeeee Varna the best .Nacionalite v ISPANIA.
Aide 6te se vidim na 6oyto koeto po4va sled 2 chasa.



Тема NNNJJJAAAMMMAAAMMM DDDYYYMMMIIIнови [re: vaskes_vn]  
АвторVARRNAFEN (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 20:04



VARNENSKATA PUBLIKA THE BEST.
NJAMAM DYMI.
VELIKI SME
OTBORA NA XOLANDIA CIAL MACH NE MOJA DA SE SAVZEME.
V NEDELIA PAK 6TE GI SMACHKAME
VELIKI SME.
SUPER JAKO E DA SE GLEDA TOVA 6OU NA JIVO

P.S. Da kaja samo che dopalnitelnite "tribuni" bjaxa opanati vajeta zad igri6teto kade se sabraxa xorata.



Тема Re: NNNJJJAAAMMMAAAMMM DDDYYYMMMIIIнови [re: VARRNAFEN]  
Автор Capt.Vimes (непознат)
Публикувано13.06.03 20:13



Не ми се вярва това да са допълнителните трибуни.Не може за 2-3 дена да монтират нови трибуни.Обаче това няма значение.Беше,беше,беше...ми и ааз нямам думи.Такава атмосфера,такава игра,толкова пълна зала.За 2 часа сякаш човек се преняса на друго място и разбира приказката,че когато господ е раздавал земите е забравил заз българите и за да компенсира грешката си име дал парче от рая,а заедно с това и отлични волейболисти.
Ей,още ми се вика,едвам се сдържам затуй съм усилил музиката(Рамщайн-защо ли?).Много ми е гот.Отивам да полея победата.

Хайде всички заедно:
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ



Тема FORUMA SE VAZRODнови [re: vaskes_vn]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 12:03



Foruma be6e dalboko zaspal predi machovete na nacionalnija vav Varna . 6te kaja samo VARNA THE BEST



Тема GORD......нови [re: vaskes_vn]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 17:24



6000 VRNENSKI FENOVE, 200 SRABSKI ZAPALINAKOVCI, XILEDI ZNAMENA I PALNA ZALA. MOJE LI DA IMA PO-GOLIAMO 6OY OY YOVA KOETO 6TE STANE V PETAK I SABOTA. BULGARIA NE E VIJDALA TAKOVA NE6TO DO SEGA.

DA NE GOVORIM CHE PREMIERA I PREZIDENTA 6TE SA NA MACHOVETE



Тема Re: GORD......нови [re: vaskes_vn]  
Авторpockaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 19:23



Направо не искам да си го помисля...Ще бъде велико ,нямам търпение да дойде петък...Ама да не стане някое меле с тея сръбски фенове,че...



Тема kel fajdaнови [re: pockaтa]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 19:29



Gubime, drugari i drugarki, i to dramatichno!



Тема Ami faidata e.......нови [re: fan]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 21:06



Kel faida li drygarjo (mrazja tez komunisticheski gluposti) Pi4 ,faidata e che 6te se klasirame na kraja.Po-dobre da gubim dramatichno otkolkoto da ni bijat na typan NE E LI TAKA.
A che mele 6te stane ,kato ni6to .Kakto se mrazim s tija sarbi ni6to chudno da se zaformi ne6to. Da ne napomnjam sluchaja s vodnata topka. Poglej stanalo sa6toto. Pone 6oy 6te ima ,za tova sam sigyren.
Samo se chydja v kolko da otida. VI4KI POZNATI 6TE XODJAT KAM 4 ,4.15 ,A TOVA E 2 CHASA PREDI MACHA. Tova oznahcava che 1 chas predi macha njama da ima mjasto da se vleze.
BALGARIA JUNACI ,TOZI PAT BIITE DRAMATICHNO ZA DA SE KLASIRAME.



Тема Re: Ami faidata e.......нови [re: vaskes_vn]  
Авторroskata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 14:08



100% nqma da ima mesta sled 5!!! Na ma4owete s Holandiq opredeleno nqma6e...
Ina4e ako nqma mesta za sqdane ,nai9qko e da se otide naj-otgore sled posledniq red...Tam ne e tolkowa gu4kano i se vijda mnogo dobre...

Abe...I da padnem,i da biem...



Тема DDDDAAAAAнови [re: roskata]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 20:56



DDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ,NJAMA6E MESTA, NO NE SLED 5 ,AMI SLED 4.30 TRUDNO SE NAMIRA6E MESTO.
A KAKAV MACHA, VELIKI SME . VE4E SE KLASIRAXME .THE BEST
AAAAAAAAA PUBLIKATA AXXXXX
KAJETE VA6TE MNENIJA VAPREKI CHE DVE MENIJA NJAMA. PUBLIKATA NA VARNA OTNOVO BE6E THE BEST.
A 50 SARBI DAJE NE ZABELIAZVAX CHE SA VAV ZALATA.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.