Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: СТИГА ГЛУПОСТИ !нови [re: Heвяpвaщ]  
АвторCkapлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 12:22



Първо, не си присвоявай чужди имена, а колкото до серизната литература, неин автор не е Емил Хърсев !



Тема И все пак!нови [re: Ckapлeт]  
АвторГлyпчo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 14:05



И все пак!
Добре няма да четем Емил Хърсев!
Моля те още веднъж дай я тази сериозна литература!




Тема Re: Сериозната литература !нови [re: Глyпчo]  
АвторCkapлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 14:45



1. Докладите на Европейскта Комисия за напредъка на България.
2. Докладите на Световната Банка.
3. Чуждестранни специализирани вестници и списания.
4. Докладите на МВФ / Международен Валутен Фонд /.......да продължавам ли ?



Тема Re: Сериозната литература !нови [re: Ckapлeт]  
АвторГлyпчo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 16:29



Понеже съм глупав,дай ми интернет адрес къде мога да ги прочета.
Защото аз вестници не купувам,все пак Беланата е къде по-добра.
Там нали пише че няма корупция,че сме намалили външния дълг,че хората си живеят живота с по 100 долара на месец(а някой пенсионери се кефели на 25 долара пенсия)
За справка какво е мизерия според стандарта на ООН-под 1долар на ден на човек!
И един виц:
-Вярно ли г-н Нейков,че в България има мизерстващи хора?
-Не,не е вярно това са слухове,пуснати от разни хора дето ровят по кофите!
-----
-А вярно ли е че има бездомни?
-не,не е вярно,това го разправят някакви хора дето няма къде да живеят.
--------



Тема Re: Сериозната литература !нови [re: Ckapлeт]  
Автор:(((( (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 16:38



Скъпа Скарлет, моля анализирай един от следните абсурди у нас. Имам частен бизнес /създавам софтуер/ от 10 години. Започнах от нулата. Всяка година след втората изкарвах няколко пъти повече от официалните доходи на президента, най-скъпо платения депутат и чиновник. Плащам си всички сметки кеш. Семейството ми харчи само за най-необходимото, без никакъв лукс, дори скромно, а другото спестяваме за дом. След 11 години яко бачкане все още не мога да купя дори панелка за семейството си. Въпросът ми е защо е така? Защо човек, който работи яко у нас, не може да си позволи да живее сносно? Защото си плащам всички сметки ли? Защото никога няма да настигна първите в състезанието, три пъти препрали мръсни пари и през пет фирми пак препират? Или има някакъв друг феномен?



Тема Re: Сериозната литература !нови [re: :((((]  
Автор johny123 (член)
Публикувано16.02.01 16:50



Рискът на пазарната икономика - едни успяват, други не :-)) Или програмистите не са ти кадърни или маркетинга ти куца. А това, че други са успели, не означава, че са прали, нали ?



Тема Другите за нас !нови [re: slavitrifonov.com]  
Автор johny123 (член)
Публикувано16.02.01 16:52



Извадка от интервю на Алехандро Агаг, председател на Европейската народна партия :

- Оптимист ли сте за резултатите от парламентарните избори В България? И ако да - защо?

- Ние сме убедени, че резултатите ще донесат победа на нашите политически съмишленици в България и на г-н Иван Костов. Защото той е личността в България, която гарантира пътя на вашата страна към ЕС, и българските граждани разбират това. В Европа Костов е добре познат и уважаван лидер и това е още една гаранция, че България ще остане на верния път в процеса на присъединяването си към ЕС. Ние наистина имаме голямо доверие в победата на Иван Костов на бъдещите избори.










Тема ?нови [re: johny123]  
АвторБиcepoв(oт Xackoвo) (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 17:21



Джони,понеже схващам че си много интелигентен,искам да ми разкажеш ако един 25-годишен човек има заплата 400лв на месец,как ще живее нормално.
Забележи 400,а не 250 колкото е средната.
Наем-минимум 150
Разходи за апартамент-минимум 75
Храна-150(30 дни по 5лв,ами ако трябва да обядва всеки ден навън)
транспорт-40(карта за градския,а представи си кола)
а ако има дете и жена му не работи?
ами за другите неща?кажи тайната на маркетинга(гледам горния постинг) умно момче!
С колко пари можеш да живееш и да си добре?
Отговори ми така че и Иван Костов да се изчерви от кеф!
п.с.знаеш ли колко струва кило сирене,месо,картофи,една гигакалория и прочие




Тема Re: ?нови [re: Биcepoв(oт Xackoвo)]  
Автор johny123 (член)
Публикувано16.02.01 18:03



Напълно си прав ! Съгласен съм с теб ! Трябват ти поне 500-600 лв на месец, за да живееш, но без да спестяваш.

Но защо пък трябва СДС да опира пешкира, че сме бедни ?! Спомни си какво беше 96 - 97 ... БСП заграби всичко, което можеше. Ние 45 години взимаме заеми от Европа, а БКП ги ядеше .. Е, да ама трябва да се плаща. Затова 89 година сдадоха властта.

96 г. средната заплата беше 5-10 $ , сега е 100 $ ! Не можеш за 4 години от фалирала държава да направиш рай ..

Просто сега си плащаме, това което ядяхме през тоталитаризма. Но скоро ще свърши - няма да имаме повече споразумения с МВФ - те спъваха растежа на заплатите, за да си плащаме външния дълг. А БСП сега е против отманята на такива споразумения. ЗАЩО ??????? За да настрои народа срещу СДС !

Можеш да кажеш, че съм тъмно син ! По-скоро съм АНТИ червен, а сега съм тъмно син, защото нямаме друга алтернатива . Това е



Тема а случайно да нови [re: Глyпчo]  
Автор Punk-ът (ентусиаст)
Публикувано16.02.01 21:09



си забелязал, че едва от 1-2 години се заговори за корупция????? Или си мислиш, че до преди това не е съществувала?????!!!!??
Не ти ли минава през ума, че самото обговаряне и поставяне на проблема вече е път за разрешаването му или поне за ограничаването му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.