Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови  
Автор HARD^ROCK (непознат )
Публикувано11.01.01 20:35



Kажи ти би ли гласувал/а за кумунисти,които откакто си се родил само лъжат и крадат държавата!
Или ще гласуваш за ЕВРОЛЕВИЦАТА ,което е по-добре,но я си помисли как ще оправлява портия,която няма никакви връски с развитите страни.Тя няма свежи идеи и сили, и БСП бързо ще я смъкне от властта!
А що се отнася за СДС това е НАЙ-ДОБРИЯТ ВАРИЯНТ!!
КАК искаш изведнъж стандарта ти на живот да стане като в Германия след като БСП разграби държавата с коквото можеше оставини без залък в устата ,я кажи колко добре си живееше по времето на БСП.........КАКВИ ГРУПИРОВКИ СЕ РАЗВИХА

Както johny123 kaza"гледахте ли Възродителния процес на 9.01 по К1 от 20:30 ? Видяхте ли преименуваните комунисти на социалисти какво са правили ? А тъпанара Първанов се оправдава, че това "било грешка на народа". каква грешка бе идиот такъв ?????
- а сега Първанов направи поредното си изложение на комунистическите идеи, за които му е мъчно. Съюзи си се с комунистически партии. Е вярно, че от БСП по-големи комунисти няма, ама сега мисля, чи всички го видяха на какво прилича.
- спомняте ли си 94-96 - фалита на банките, дефицит на горива, хляб и хр. продукти ?? лева как се сгромолясваше всеки ден ?????"
и т.нт.
АЗ НЕ БИХ ГЛАСУВАЛ ЗА БСП

Правителството на СДС постигна много наистина, повече от всички други преди него, но от друга страна, не само не се справи с корупцията ами и я насърчи да се развихри до небивали размери.

<blue>ПОЗНАЙТЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАМ АЗ И ПОВЕЧЕТО НАРОД!</blue>


Редактирано от HARD^ROCK на 11.01.01 20:38.



Тема Аз ще гласувамнови [re: HARD^ROCK]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано11.01.01 22:02



за мене си!
;)))

Живи и здрави бъдете!


Born To Raise Hell

Тема Отг: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Автор johny123 (непознат )
Публикувано12.01.01 09:33



Както се казва - от две злини по-малката - и аз съм за СДС както и интелигенцията на България, както и всички млади. Само СДС - ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ !



Тема vsichkoнови [re: HARD^ROCK]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано12.01.01 20:47



hubavo na tozi sviat e sinio!!!
pone za sega de.



Тема Re: vsichkoнови [re: Punk-ът]  
Автор Jorkata (минаващ)
Публикувано31.01.01 13:03



Само СДС, защото те крадат по-малко и работят повече от комунягите.



Тема Re: vsichkoнови [re: Jorkata]  
АвторСкарлет (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 13:25



Чета и Ви се радвам. И аз ще гласувам за СДС не само защото направиха за България много повече от всички досегашни правителства а заради ценностната система на синята идеология. Дори когато обещават го правят с реални неща. Мисля, че те единствени имат ясна визия за развитието на страната. От програмата " България 2001 " изпълниха много - не всичко а много затова трябва да продължат. Не искам натрупаното с толкова усилия доверие да го пропилеем само заради безумните обещания на комунистите.



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: johny123]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 13:50



Аз за монархията....
щото и СДС и БСП са бивши комунисти и некадърни комсомолци...



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: ot Ruse]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано02.02.01 14:31



Да бе. Ти добре ли си ? Тоя дето се снима на един плакат с Доган ?! Той не заслужава да е син на такъв велик ЦАР като баща му. СИМЕОН Е ПРОДАЖНИК ! = КОМУНИСТ !



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: johny123]  
Авторот Ruse (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 16:10



това си е мое мнение ако ще и с дявола да е бил на снимка......
а пък аз против турците нямам нищо......
само против комунистите от БСП и СДС.....



Тема Re: vsichko [re: Скарлет]  
Автор Jorkata (минаващ)
Публикувано02.02.01 17:20



Правилно, не бива тези наши усилия след 1997 г., когато извървяхме толкова много път от дъното и отчаянието към една надежда за по-добро бъдеще днес да се пропилеят отново и отново да се върнем на барикадите, от които тръгнахме. Стига вече барикади, не искам това за децата ни. Нека се превърнем в една богата и скучна европейска страна, която да не влиза в горещите репортажи на CNN с бунтове и барикади.
Само СДС и Иван Костов!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.