Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема daite mi st.l-t KALIN LIOSEW  
Авторsw.PETAR (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 13:03



Iskam da doide i da mu pokaga kak se STRELIA
Toi ne e li bil na uchebni strelbi???



Тема nikakvo opravdanie za nekadrnostta!нови [re: sw.PETAR]  
Авторnavlek (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 17:14



za podobna nekadarnost ne mozhe da ima nikakvo, ama nikakvo opravdanie.

nadiavam se da bada saden po vazmozhno nai-strogata shibana procedura. makar che tova edva li shte se sluchi :(

kakto napomniha i vestnicite, tova ne e edinstveniya sluchai - ne moga da poviarvam che tova e istina. i tova e samo varhat na aisberga, ne mi se misli za standartnata nekompetentnos, nekadarnost i tapota, koiato se shiri navred.

aman ot taka narechenata ni policiya - banda negramotni, dripavi nekadarnici; paziteli na reda - gluposti - palni bokluci; ako ne dai si bozhe mise nalozhi da pribiagvam do uslugite si ili sam shte se opraviam (ei bogu, imam poveche shansove otkolkoto pod tiahna zashtita) ili lichno shte se gramna




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.