Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 29.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За Джони и Сонови  
Автор kakata (член)
Публикувано16.01.01 22:12



момче, тебе на постинг ли ти плащат, бе? Трупай количество за сметка на качеството, пък може да се уредиш хубавото Кате да те цуне по размазаната от сълзи бузка.



Тема По-добре запази добрия тоннови [re: kakata]  
Автор johny123 (непознат )
Публикувано17.01.01 10:01



Не искам да обиждам, но мислиш с разума но 80 годишна червена бабичка. Не го приемай твърде лично, просто така ми хрумна.

Та на мен кой за какво ми плаща - си е лично моя работа. И пак ти казвам - кажи къде не съм прав, в кое съм сгрешил ??? А не да ми подмяташ за "фланелки", "постинги" и "целувки". И аз мога да се държа грубо към участниците в клубовете, но не го правя. Така, че ако искаш да поспорим запази добрия тон. Слушам те сега ако си съгласна !



Тема пазим го...нови [re: johny123]  
Автор kakata (член)
Публикувано17.01.01 18:05



Не се коси, бе момче ще ти мине. А трябва да ме уважаваш, щото само двамата останахме тука.
На кой му се четат лозунги и транспаранти.



Тема Отг: пазим го...нови [re: kakata]  
Автор robert_lans (непознат )
Публикувано21.01.01 18:40



Ne e v lozungite rabotata!
Kogato na komunistite ne im otarva, kazvat - stiga gluposti, ne ni se slushat lozungi,
ne ni se govori za politika.
A ne znam kolko godini veche ni proglushiha ushite s prazni lozungi i lazi!
I nai-obichat da se darzhat s nas pokrovitelstveno, i da ni narichat momcheta...
No kakvo da pravim - DIAGNOZA.



Тема Hubawoto e che SME MNOGOнови [re: robert_lans]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано22.01.01 16:47



Vse pak e hubawo, che takiwa kato nas stavat vse poveche i poveche. Nali znaesh deviza na tia ot BS(K)P - LUZHI I KRADI. a ako nyakoi ti prechi - UBII GO. I ako pak nyakoi ne e suglasen s tova - da pogledne istoriata - '45 - '97.

No strannoto, e che ima vse oshte mladi hora, koito produlzhavat da sa zabludeni. No kakata ne ya razbiram - tya si e suvsem mlada. Nyama da i kazvam godinite, za da ne se razsurdi. No tya naistina e izkluchenie v svoyata vuzrastova groupa.

No chovek cial zhivot se uchi, taka che ima nadezhda ;-))



Тема Блажени верующите!нови [re: johny123]  
Автор Бaй 3мeй (старо куче)
Публикувано22.01.01 22:09



Господа Демократи!
Господа Антикомунисти!

Настъпи и вашият час. Дългожеланата власт е ВАША!
Дори и календар си направихте. С успехите...

А къде останаха провалите Ви, господа? Или се смятате за съвършени?... Наистина - много сте. Но количеството ли е важно за вас. Или мислите, че хората са толкова тъпи и не виждат мазните ви муцуни зад високопарните слова?...

За лозунги ми говорите, май?... Какъв по-голям лозунг от бедността на народа? Бедността на ВАШИТЕ "избиратели". Ващият "електорат". Или смятате, че 177 лева са достатъчни един учител да издържа семейството си? Или пенсионер да плаща ток, вода, телефон стс 60 лева пенсия?

Хееее, господа. Лъжете се, че съм комунист. Не понасям фанатизма във всчка негова форма. Но като гледам, че нещата все по-зле стават, направо ми иде да си дигна чуковете и никога да не се върна тук. Но напук на вас ще остана. Като трън в петата ви. За да ви напомням, че все още не сте велики!



Born To Raise Hell

Тема Много сте,нови [re: johny123]  
Автор kakata (член)
Публикувано22.01.01 22:18



Ставате да държите дръжките на два транспаранта.
благодаря за опита ви за анализ на моите убеждения, но е твъде неуспешен. За такъв анализ се изисква човек да е на ти с демократичните ценности- толерантност, плурализъм и широкомислие, но за вашите кумири това са мръсни думи.




Тема Отг: Блажени верующите!нови [re: Бaй 3мeй]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано23.01.01 09:27



Хе-хе-хе

И кво - искаш да кажеш, че нещата стават все по зле. Досега може би съм си мислил, че си комунист, но вече съм убеден в това. Най-много от всичко на света ме дразни лъжата и неистината. А като видя, че някой се опитва да го прави, то аз почвам да го избягвам. Така, че бай Бай Змей !



Тема Вие не сте ...нови [re: kakata]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано23.01.01 09:28



А пък вие стигате да ходите само за по кебапче на скромна среща пред Народното Събрание по покана на бившата партия-държава. хи-хи-хи



Тема А защо бягаш?нови [re: johny123]  
Автор Бaй 3мeй (старо куче)
Публикувано23.01.01 18:42



Може би нямаш достатъчно силни доказателства, за да ме убедиш, че си прав. Не те смятах за толкова слабоволен. Може би истината е някъде по средата. Но явно си свикнал с прословутия лозунг "Кой не скача е червен!"?... И всеки, който не е на твоето мнение обвиняваш, че е комунист?... Меко казано това ми прилича на един комунистически лидер отпреди години, а именно Сталин, който освен с всичко останало, стана доста популярен с "гениалното" си изказване: "Който не е с нас, значи е против нас." Така, че можем да поспорим по въпроса кой е комуниста тук.
Не се палете толкова. Гледайте с отворени очи. Взаимната омраза не води до нищо добро.


Born To Raise Hell

Редактирано от Бaй 3мeй на 23.01.01 20:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.