Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВА  
Автор HARD^ROCK (непознат )
Публикувано11.01.01 20:35



Kажи ти би ли гласувал/а за кумунисти,които откакто си се родил само лъжат и крадат държавата!
Или ще гласуваш за ЕВРОЛЕВИЦАТА ,което е по-добре,но я си помисли как ще оправлява портия,която няма никакви връски с развитите страни.Тя няма свежи идеи и сили, и БСП бързо ще я смъкне от властта!
А що се отнася за СДС това е НАЙ-ДОБРИЯТ ВАРИЯНТ!!
КАК искаш изведнъж стандарта ти на живот да стане като в Германия след като БСП разграби държавата с коквото можеше оставини без залък в устата ,я кажи колко добре си живееше по времето на БСП.........КАКВИ ГРУПИРОВКИ СЕ РАЗВИХА

Както johny123 kaza"гледахте ли Възродителния процес на 9.01 по К1 от 20:30 ? Видяхте ли преименуваните комунисти на социалисти какво са правили ? А тъпанара Първанов се оправдава, че това "било грешка на народа". каква грешка бе идиот такъв ?????
- а сега Първанов направи поредното си изложение на комунистическите идеи, за които му е мъчно. Съюзи си се с комунистически партии. Е вярно, че от БСП по-големи комунисти няма, ама сега мисля, чи всички го видяха на какво прилича.
- спомняте ли си 94-96 - фалита на банките, дефицит на горива, хляб и хр. продукти ?? лева как се сгромолясваше всеки ден ?????"
и т.нт.
АЗ НЕ БИХ ГЛАСУВАЛ ЗА БСП

Правителството на СДС постигна много наистина, повече от всички други преди него, но от друга страна, не само не се справи с корупцията ами и я насърчи да се развихри до небивали размери.

<blue>ПОЗНАЙТЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАМ АЗ И ПОВЕЧЕТО НАРОД!</blue>


Редактирано от HARD^ROCK на 11.01.01 20:38.



Тема Аз ще гласувамнови [re: HARD^ROCK]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано11.01.01 22:02



за мене си!
;)))

Живи и здрави бъдете!


Born To Raise Hell

Тема Отг: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Автор johny123 (непознат )
Публикувано12.01.01 09:33



Както се казва - от две злини по-малката - и аз съм за СДС както и интелигенцията на България, както и всички млади. Само СДС - ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ !



Тема vsichkoнови [re: HARD^ROCK]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано12.01.01 20:47



hubavo na tozi sviat e sinio!!!
pone za sega de.



Тема Re: vsichkoнови [re: Punk-ът]  
Автор Jorkata (минаващ)
Публикувано31.01.01 13:03



Само СДС, защото те крадат по-малко и работят повече от комунягите.



Тема Re: vsichkoнови [re: Jorkata]  
АвторСкарлет (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 13:25



Чета и Ви се радвам. И аз ще гласувам за СДС не само защото направиха за България много повече от всички досегашни правителства а заради ценностната система на синята идеология. Дори когато обещават го правят с реални неща. Мисля, че те единствени имат ясна визия за развитието на страната. От програмата " България 2001 " изпълниха много - не всичко а много затова трябва да продължат. Не искам натрупаното с толкова усилия доверие да го пропилеем само заради безумните обещания на комунистите.



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: johny123]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 13:50



Аз за монархията....
щото и СДС и БСП са бивши комунисти и некадърни комсомолци...



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: ot Ruse]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано02.02.01 14:31



Да бе. Ти добре ли си ? Тоя дето се снима на един плакат с Доган ?! Той не заслужава да е син на такъв велик ЦАР като баща му. СИМЕОН Е ПРОДАЖНИК ! = КОМУНИСТ !



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: johny123]  
Авторот Ruse (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 16:10



това си е мое мнение ако ще и с дявола да е бил на снимка......
а пък аз против турците нямам нищо......
само против комунистите от БСП и СДС.....



Тема Re: vsichkoнови [re: Скарлет]  
Автор Jorkata (минаващ)
Публикувано02.02.01 17:20



Правилно, не бива тези наши усилия след 1997 г., когато извървяхме толкова много път от дъното и отчаянието към една надежда за по-добро бъдеще днес да се пропилеят отново и отново да се върнем на барикадите, от които тръгнахме. Стига вече барикади, не искам това за децата ни. Нека се превърнем в една богата и скучна европейска страна, която да не влиза в горещите репортажи на CNN с бунтове и барикади.
Само СДС и Иван Костов!!!!



Тема Re: и още нещонови [re: Скарлет]  
Автор Jorkata (минаващ)
Публикувано02.02.01 17:22



На 4 февруари 1997 г. комунистите казваха "Ще ви оставим 3000 лв. за долар и празни хамбари, да видим как ще се оправите оттук нататък".
Оправихме се!!!!



Тема Re: и още нещонови [re: Jorkata]  
АвторCkapлeт (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 11:48



Жорка, най-хубавото в, че се оправихме въпреки съпротивата и саботажите на червените и така ще бъде и занапред. Спокойно !





Тема Re: против наложената системанови [re: HARD^ROCK]  
АвторИзpoд (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 21:18



Ще гласувам против наложената система за избор на мижитурки вярни на партийната линия. А вашето СДС май стяга поредния закон за избори, който да им даде властта на всяка цена. Погледнете си спеца по шпионските въпроси доцент Константинов и предполагам, че сляпата ви вяра във командира и обкръжението му ще се изпари пък макар и с милиметър.
Единствения шанс за България са мажоритарни избори и реална възможност за снемане на депутат, което е конституционно право на всеки, но е погазено от година, а сега се предвижда пълното му премахване.
Ето защо бих гласувал за личност дръзнала да се кандидатира, като независим кандидат, най-малкото ще съм сигурен че не е близала ничий задник за да попадне в някоя избирателна листа.



Тема Re: против наложената системанови [re: Изpoд]  
Авторpencho (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 22:07



Hubawo zwuchish,ama taka e samo na teoria.Posochi edna darjawa, w kojato sashtestwuwa zakon za otzowawane na deputatite. I majoritarnia izbor sashto e dobar, ama ne za BG.Koi shte se kandidatira za nezawisim,ot kade poznawash kachestwata mu, sposobnostite mu?Koi ti gi pokaza?" Mediite" li? Blagodaria!
A kakwa ti e garanziata,che twoja "nezawisim" majoritaren deputat e takaw?Che wsika po-bogata grupirowka moje da si kupi kolkoto iskash glasowe za swoi "nezawisimi" kandidati,koito da lobirat za neja. Ili iskash zakon,chrez koito da wlezat w Parlamenta deset malki partii.Ti znaesh li kak raboti takaw parlament?Izobshto ne raboti! SDS uspia wse pak neshto da naprawi,osobeno w makroramkata ,kojato e mnogo wjna za po-natatashno razwitie na stranata.Ami wanshnata politika.Wij samo kolko pari idwat weche ot EU.Ne zaemi.Zelewi pari za proekti.Koito i drug da doide
shte zatlachi neshtata i poleka ste si ostaneme pak i to za winagi weche w siwata zona. Slaboto miasto na Balgaria e grajdanskoto obshtestwo.To e koeto triabwa da prinudi SDS da se sprawi s korupzia i wsichki bolni problemi.



Тема [blue]Изобщо не за СДС[blue/] или [red] БСП [red/]нови [re: HARD^ROCK]  
АвторJoRo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 01:10



Здравеите. Първо изкам да ви кажа че няма да гласувам!! Щото не ми достига 1-година за да мога

. Но ако бих могъл няма да е за тях(слагам под общ показател СДС и БСП). Я се чуите "аз ще гласувам за СДС щото са по-малкото зло"!!!!!!! Да ама пак са зло(и то не бих казал по-малко) . Бих дал шанс на другите партиики - Гергьовден , ВМРО , и другите граждански обединения и монархисти. Защо то СДС и БСП са свикнали - един мандат граби едната , следващия другата. Не че има гаранция че новите няма и те да крадът , но поне да им дадем шанс. Може пък да не построят къща от "лекции"
чАо



Тема Против КОМУНИСТИТЕнови [re: Изpoд]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано07.02.01 11:23



Те точно независимите са най-големите комунисти. Пример: Гиньо Ганев.
Но не знам кой иска да грабне властта на всяка цена. Май, че това е БСП - с тая престъпност, дето я всява само ..... и тия митинги ( :-)) ) .... и тия вотове .... КОЛКО СМЕШНО САМО




Тема Прав си, ама не многонови [re: JoRo]  
Автор johny123 (новак)
Публикувано07.02.01 11:27



Че СДС и БСП крадат - прав си. Но коя от тях краде по-малко ? Коя от тях направи нещо за България ? Нима ни виждаш, че Европа ни подкрепя - тя не иска комунисти !

А останалите партии за сателити на една или друга политическа сила. Така, че ни разчитай на това. В България има двуполюсен модел. За да се разбие този модел, трябва БСП и сателити да се разтурят, за да дадат въздух на нови формации и партии. Но и на това ще си му дойде времето :-))



Тема Re: vsichkoнови [re: Скарлет]  
Автор HARD^ROCK (непознат )
Публикувано07.02.01 20:24



TAKA SAGLASEN SAM S TEB







SAMO SDSSDS



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Авторhmmm (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 19:53



аз ще гласувам за тоя, който знае как се пише думата ...-"вариант" а не за тоя
който я пише .."вариянт"........





Тема Re: JoRoнови [re: JoRo]  
Авторxммм (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 19:58



i az kato teb mislia.!



Тема Re: Прав си, ама не многонови [re: johny123]  
Автор DJJ (непознат )
Публикувано09.02.01 00:49



аз бих казал единият от полюсите да се разтури за да обезмисли другия, но това няма да стане защото са едно цяло просто рожби на Кръглата маса. Що се отнася до коректива на властта това могат да бъдат само гражданските сдружения и неправителственине организации, това е видно и от факта, че при появата на някое малко по-значимо такова формирование двата полюса учудващо защо се обединяват, въпреки противоречията си.
Просто май изход няма в сбърканата държава в която живеем липсват трите основни ядра на нормалното общество: капитал, политици и електорат. Политиците идват на власт с основна цел да натрупат капитал, електората се стреми всячески да отиде при политиците, за да може и той да се облажи, а за капитала да неговорим, него по принцип го е срам да се покаже.
А би трябвало да бъде капитала да дава пари на политиците за тяхното избиране от една страна, а електората чрез своите сдружения да контролира политиците или с други думи политиците да се явяват онова звено където се засрещат интересите на капитала и електората и да извършват тяхното балансиране. В подкрепа на горното мога да посоча факта, че битката между нашите ляво и дясно не се води на икономическа основа, а преди всичко на психологическа. Сами виждате че и двете основни сили изповядват едни и същи икономически доктрини приватизация, привличане на инвестиции и т.н. и им остава само да се замерят с доноси и досиета и да си доказват кой е комунист и кой не е, което за мен е напълно без значение щом ще ме ограбват.
Сега за изказаното мнение за неработещият парламент ако бъде шарен. Не съм съгласен парламента трябва да бъде отражение на обществото, а обществото ни в този момент не е двуполюсно. При съществуващите наши партии от болшевишки тип, където цялата маса се манипулира по волята и желанието на един най-много двама ръководители, това е доста вредно.
Относно независимите депутати - да прав си че всеки човек може да бъде купен и колкото е по-малък толкова и сумата ще бъде по-малка, но за да се прокара един закон са необходими около 100 гласа, а дали парите за закупуването на сто отделни независими депутати ще бъдат повече отколкото за купуването на един партиен лидер, който е събрал зад себе си 100 безропотни кариеристи, точно в това е въпроса. Ето защо аз мисля че мажоритарната система е по-подходяща на дадения етап от пропорционалната, особенно като липсва и едно цяло звено за въздействие върху политическия елит, така наречените граждански обединения. А иначе всичко останало си е чиста проба театър, който по нищо не се различава от този непосредствено след Освобождението описан от Славейков, жалкото е едно че сега сме вече 21 век, а тогава е бил 19.



Тема Четеш ми мислитенови [re: HARD^ROCK]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 15:36



Костов не е върха ама пък Първанов е пълна дупка.
Ако сте забелязали той е в състояние за 1го да си сменя мнението по даден въпрос 3 пъти.
Например за НАТО Първанов пръв ревна срещу бомбадировките, беше против участието ни, а пък сега видите ли е за НАТО. Само че там помнят и не го искат.
Същото беше и с ЕС, Русия, паричната реформа и много други още теми.
Така че гласувайте за СДС за да не допуснем отново бабичките да качат на власт обирджии и мошенници с традиции.




Тема Re: Четеш ми мислитенови [re: rpaждaнин]  
Автор johny123 (минаващ)
Публикувано10.02.01 18:31



Да, точно така ! ПРАВИ СТЕ !

Нека след като СДС спечели изборите да вкара БСП в затвора ! Това е много важно нещо, което СДС не направи ! Затова ви предлагам на следващия син митинг да викаме: "БСП в затвора !" !



Тема Re: izrodнови [re: Изpoд]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 19:07



absoliutno si prav.....





Тема Re: Четеш ми мислитенови [re: johny123]  
Автор Pyмянa (минаващ)
Публикувано11.02.01 21:01



Абе, в Централния нещо са кът в местата... Джони, братче, дай идея за концлагер.
А като викаме, да скачаме ли?
Щот кой не скача...и айде в кемпа...





Тема Re: Четеш ми мислитенови [re: Pyмянa]  
Автор johny123 (минаващ)
Публикувано12.02.01 09:24



Аз за централния информация нямам, но като си толкова заинтересована можеш да отидеш да провериш. Имаш няколко съмишленика тука в клубовете, ще им уредиш места..., пък и партията може да си вземете !

А мен не ме наричай "братче", просто нямам ама капка нищо общо с такива като тебе .... Не ме обиждай повече !



Тема Не "ЗА КОЙ", а "С КАКВО"нови [re: HARD^ROCK]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 13:16



Аз лично ще гласувам с БИЛЕТ! ЕДНОПОСОЧЕН!!!





Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 11:53



TAP VAPROS...
ESTESTVENO VSEKI MISLEST STE PUSNE SINIATA BULETINA-SDS



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:33



Добре, че ви намерих и вас, защото преди това бях попаднала на един клуб ПОЛИТИКА, където може свят да ти се завие от гнусни думи.
От мен ДА - аз ще гласувам, защото толкова много години чакам това време- да можем да сменяме тези, които не ни харесват и то по най-нормалния начин - чрез избори.
Искам да ме управляват хора, на които аз и други, които мислят като мен са избрали.
Не желая да ме управлява някой, който получава своята власт по рождение, а още повече пък ако падне толкова ниско, че да ме моли аз да му я дам поне за 4 години. Защо ли?
Ако пък спечели този, който аз не харесвам --- боже упази....
. Надявам ,че това няма да стане, защото не искам да тръгваме пак от под нулата след четири години защото след това трябва да чакаме не Годо а Мойсей.

Вярвам , че това ще е края на лошото- оставам вярна



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:50



Bih glasuval za carja, no shte vidja dali shte prodylji da mi haresva.



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:50



Bih glasuval/a za carja, no shte vidja dali shte prodylji da mi haresva.



Тема Re: vsichkoнови [re: Punk-ът]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:57



Da, SDS sa N-pyti po-dobri ot BSP. Obache tova ne znachi, che shte opravjat naroda. Do sega dokazaha, che opravjat naj-dobre sebe si! Mnogo ot tjah sa karieristi i bezskrupulni kradci bez moral. Nujno e da prochistjat redicite si ot bokluka, i za tova trjabva da minat na zaden plan za izvestno vreme. Ako pak vzemat vlastta, boklucite sred tjah shte prodyljat da si razvjavat bajraka za chujda smetka. Az sym za carja ne zashtoto e naj-velikija, a zashtoto vliza v politikata bogat i ne mu e nujno da krade, kakto na vsichki drugi.



Тема Re: против наложената системанови [re: Изpoд]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:59



Izrod, az mislja kato teb.



Тема Re: [blue]Изобщо не за СДС[blue/] или [red] БСП [red/]нови [re: JoRo]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:01



GoRo, super si. Tija hitreci ot SDS i BSP igrajat na principa "stani da sedna, posle shte se smenim", i me drazni naglostta, s kojato vjarvat che tova e zavinagi. Moje bi tehnite obshti roditeli sa im ostavili takova zaveshtanie?!



Тема Re: [blue]Изобщо не за СДС[blue/] или [red] БСП [red/]нови [re: JoRo]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:03



Obache vse pak glasuvaj! Zashtoto inache shte uvelichish shansa na zombitata da prokarat pak dvupoljusnija model!!!



Тема Re: Прав си, ама не многонови [re: DJJ]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:05



Mnogo dobre go kazvash!!!



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано12.04.01 00:11



само СДС!!! ако трябва да бъдем честни (а това мисля е характерно за повечето седесари) СДС можеше и повече, но кой от нас е такъв макималист в собствената си работа, кой от нас си върши работата безупречно и с максимални резултати? освен това ние сме реалисти и знаем, че един фалирал завод не се оправя за 4 години, та камо ли една фалирала държава.
пък и оценката на ЕС не е за пренебрегване.
така, че само СДС!!!

да бъдем приятели

Тема Re: za SDS li...нови [re: ha-ha-ha]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 13:49



PUSTA RESTITUTSIA MNOGO VI DRAZNI VAS KUMONARITE



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: от Ruse]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 03:52



И аз съм против комунистите , независимо в какъв цвят са. Бих гласувала за ВМРО, но съм сигурна, че така са скроили изборния закон двете велики сили, че и да има движение Симеон II, и да няма, няма да ги допуснат до листите.



Тема Re: Четеш ми мислитенови [re: johny123]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 04:03



Комунистическо мислене... със затвори и лагери управляваха 45 години, сега се боядисаха в синьо и пак искат затвори Бат'Пеньо комшията дето ми има зъб на гаража, веднага ще ме обяви за комунистка и такива кат Пенчо лудия ще ме вкарат в затвора. После някой че се сети, че на Пенча дядо му бил в ТКЗС а баща му бил партиен секретар - и - айде и Пенчо в затвора. Тъпагалче! С такива натегачи като теб българите са си докарвали(и ще си докарват) всякакъв вид робство. Живей си в затвора, наречен България.Овци като теб са произвеждали диктаторите.
Аман от тъпагалчета!





Тема Re: za SDS li...нови [re: ha-ha-ha]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано14.04.01 16:43



1. за мен е без значение дали един човек е хомосексуалист или не. много е елементарно да се разъждава в тази посока. няма да описвам колко много лоши хора има които не са хомосексуалисти. политиците ги оценявам по други критерии.
2.аз много харесвам царя и ми е много неприятно сега, когато фенове на сдс се опитват да помагат на сдс оплювайки царя. само че знам "една птичка пролет не прави" а царя няма екип. това което в момента се опитва да гравитира около него не ми харесва. в това е проблема.
3.опитвайки се да бъда реалист виждам като единственна добра възможност сдс да спечели изборите и да управлява заедно с движението на царя.

може би е прекалено оптимистично, но скоро ще разберем резултата

да бъдем приятели


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.