Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:50



Bih glasuval/a za carja, no shte vidja dali shte prodylji da mi haresva.



Тема Re: vsichkoнови [re: Punk-ът]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:57



Da, SDS sa N-pyti po-dobri ot BSP. Obache tova ne znachi, che shte opravjat naroda. Do sega dokazaha, che opravjat naj-dobre sebe si! Mnogo ot tjah sa karieristi i bezskrupulni kradci bez moral. Nujno e da prochistjat redicite si ot bokluka, i za tova trjabva da minat na zaden plan za izvestno vreme. Ako pak vzemat vlastta, boklucite sred tjah shte prodyljat da si razvjavat bajraka za chujda smetka. Az sym za carja ne zashtoto e naj-velikija, a zashtoto vliza v politikata bogat i ne mu e nujno da krade, kakto na vsichki drugi.



Тема Re: против наложената системанови [re: Изpoд]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 20:59



Izrod, az mislja kato teb.



Тема Re: [blue]Изобщо не за СДС[blue/] или [red] БСП [red/]нови [re: JoRo]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:01



GoRo, super si. Tija hitreci ot SDS i BSP igrajat na principa "stani da sedna, posle shte se smenim", i me drazni naglostta, s kojato vjarvat che tova e zavinagi. Moje bi tehnite obshti roditeli sa im ostavili takova zaveshtanie?!



Тема Re: [blue]Изобщо не за СДС[blue/] или [red] БСП [red/]нови [re: JoRo]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:03



Obache vse pak glasuvaj! Zashtoto inache shte uvelichish shansa na zombitata da prokarat pak dvupoljusnija model!!!



Тема Re: Прав си, ама не многонови [re: DJJ]  
Авторgabroveca (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:05



Mnogo dobre go kazvash!!!



Тема Re: КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАнови [re: HARD^ROCK]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано12.04.01 00:11



само СДС!!! ако трябва да бъдем честни (а това мисля е характерно за повечето седесари) СДС можеше и повече, но кой от нас е такъв макималист в собствената си работа, кой от нас си върши работата безупречно и с максимални резултати? освен това ние сме реалисти и знаем, че един фалирал завод не се оправя за 4 години, та камо ли една фалирала държава.
пък и оценката на ЕС не е за пренебрегване.
така, че само СДС!!!

да бъдем приятели

Тема Re: za SDS li...нови [re: ha-ha-ha]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 13:49



PUSTA RESTITUTSIA MNOGO VI DRAZNI VAS KUMONARITE



Тема Re: само Н.Ц.В. Симеоннови [re: от Ruse]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 03:52



И аз съм против комунистите , независимо в какъв цвят са. Бих гласувала за ВМРО, но съм сигурна, че така са скроили изборния закон двете велики сили, че и да има движение Симеон II, и да няма, няма да ги допуснат до листите.



Тема Re: Четеш ми мислитенови [re: johny123]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 04:03



Комунистическо мислене... със затвори и лагери управляваха 45 години, сега се боядисаха в синьо и пак искат затвори Бат'Пеньо комшията дето ми има зъб на гаража, веднага ще ме обяви за комунистка и такива кат Пенчо лудия ще ме вкарат в затвора. После някой че се сети, че на Пенча дядо му бил в ТКЗС а баща му бил партиен секретар - и - айде и Пенчо в затвора. Тъпагалче! С такива натегачи като теб българите са си докарвали(и ще си докарват) всякакъв вид робство. Живей си в затвора, наречен България.Овци като теб са произвеждали диктаторите.
Аман от тъпагалчета!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.