Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови  
Автор българин ()
Публикувано24.03.00 14:02



здравейте, предлагам да отворим нова тема "ЗА БОГА БРАТЯ НЕ ГЛАСУВАЙТЕ" мнения ЗА или ПРОТИВ ???? за начало само ще кажа, че не съм гласувал до сега на нито едни парламентарни или президенстки избори от '89 насам и ще продължавам докато не се появят личности, заслужаващи доверието ми.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор gal ()
Публикувано25.03.00 14:28



ox,българинo -уважавам решението ти да не гласуваш,обаче....не ти ли се струва че точно това се очаква от всички нас(да кажем "майната ви" и да гледаме какви л....... ще забаркат следващите "народни избранници",а те поне това го умеят.Предлагам ти темата да не е "ЗА БОГА БРАТЯ НЕ ГЛАСУВАЙТЕ" а "ЗА БОГА БРАТЯ- НЕ ИСКАМ ДА САМ МАЙМУНА В РОДИНАТА СИ,поне тя си е моя"

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Master_of_Disaster ()
Публикувано25.03.00 23:21



A kakvo znachi tova "че не съм гласувал до сега на нито едни парламентарни или президенстки избори от '89 насам" predi 89 glasuval li si. Plus tova pravoto na izbor e naj krasivia plod na demokraciata.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: Master_of_Disaster]  
Автор Как ще продължа ()
Публикувано25.03.00 23:55



Гласувала съм на всички проведени избори от 89г. до сега и винаги съм била разочарована. Не толкова от самия избор /защото правото на свободен избор е едно от малкото наистина добри неща, които ни донесе демокрацията/, колкото от своята наивност. Все си мислех, че не може всички, които са замесени в политиката да са "маскари" и да ламтят само за "пари, власт и курви", както прочетох наскоро в един вестник. Дотук се оказва , че можело обаче. И въпреки, това пак ще гласувам. Защото имам нужда да вярвам, че истинските личности, които ще се борят за едно по-добро бъдеще за България и всички нас, са "някъде там". Не мога да си позволя да изгубя вярата си. Не, определено не мога да си позволя този лукс. АКО ГО НАПРАВЯ, КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖА НАТАТЪК. А, ВИЕ ?

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор бай Кочо ()
Публикувано26.03.00 21:37



Абе всичи са маскари!

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор българин ()
Публикувано27.03.00 21:05



на 24 години съм(така ме по очевидини причини нямах възможност да гласувам преди 89та)... емигрирах за 3 години, но се завърнах поради причини достойни за тема от рода МАЙМУНА В РОДИНАТА - ЧЕРВЕЙ В СТРАНСТВО. но на темата- забелязвали ли сте реакцията на партиите след избори? независимо спечелили или загубили всички партии излизаха пред избирателите си с ясни декларации за това какво и как ще правят пред идните години (не става дума за това какво са изпълнили) .какво обаче се случи непосредствено след последните избори? СДС се уплете във вътрешни борби, президента изохка на умряло, първанов навири уши. последваха остри сблъсаци в ръководството на СДС, президента заигра с Вожда на надвикване(с надеждата да оглушат народа), БСП зачака отново звездния си миг. на сцената се появи кръстьо петков, който реши да е по-гласовит и осведомен от правителството, и накрая да не забравим до болка познатия ни екс Кукувец, настоящ чалгаджия и политик Л.Д.син. всички приличат на сериозна група лешояди, със замислен поглед и сбръчкано чело, които непрестанно ни обясняват кое и как може да се спаси, а лигите им текат ли текат. всичко е така смешно, че ми се плаче... кажете ми мили събеседници - за кой лешояд да си пусна гласа, че да ми изяде най-малко от месото? (умишлено пропускам етническо ориентираните партии и движения)

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Как ще продължа ()
Публикувано28.03.00 23:13



Расъждаваш доста трезво за ситуацията в България. Явно си добре политически ориентиран и осведомен, нещо което може да окаже силно депресивен натиск върху психиката ти. Аз например, откакто спрях да чета страниците с политика във вестниците се чуствам много по- добре, защото ежедневната трагикомедия, на която всички ставаме свидетели лично на мен ми идваше в повече. Пък като дойдат изборите, ще разгърна листа с кандидатите за власт /разбирай лешоядите/ и ще се помъча с малко повечко интуиция и вяра да намеря "изключението" / нали знаеш, че всяко правило си има изключение /. И ако и този път не се получи, какво пък толкова - вече имаме опит как да се спасяваме поединично. Това също ми се струва трезво решение. До скоро !

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: Как ще продължа]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано28.03.00 23:46



Az puk veche ne cheta vestnitsi. Ebati bozata.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: Dzver1]  
Автор Една от нас ()
Публикувано29.03.00 02:42



Както и да гласуваме вече, все тая. В парламента битуват вече близо десет години едни и същи, както и да гласуваме. Изтървахме всички влакове за истинска нормална държава (не може да не може!). Най-отвратителен е начина, по който те се отнасят към НАС. Грабят, лъжат, лигавят се. Държат се като аристократи, топ-бизнесмени, супер-икономисти, биг-политици. И са толкова безпардонни! Изчезнало делото за регистрация на дружеството, закупило Аптечно Пловдив. Хайде бе! Ами загубете регистъра, в който съм вписана и не ми искайте повече данъци! Сърдити били на журналистите, а те- милите без колене и езици останаха. Виж като дойдат избори, започва бясното обикаляне (да позная ли кой плаща пътните, дневните и нощните, лукс категория?). Обичат ни хората и им е чоглаво, че рядко се виждаме- малко празни приказки, няколко кьор-фишека, някой от миманса бастисан и- "Той е!", "Сполука...", "Заедно..". Заедно, ама и магарето дето влачи каруцата и тоя дето се вози на нея, барабар с госпожата, децата, тъщата и братовчедите до девето коляно, все са заедно, нали? Абе дали този път да не ги накараме те да се спасяват? Ако някой измисли как, с него съм!

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор българин ()
Публикувано29.03.00 18:26



за мен решението е да ги накараме да се гърчат в ужаса на наказателния вот. да ви кажа със глас се смях на пресконференциите давани непосредствено след изборите. (костов приличаше на майкъл джексън след поредна операция за избелване на кожата)... моя призив НЕ ГЛАСУВАЙТЕ иначе историята си я знаем със нашите или вашите на власт. пък ако на някои му се гласува, но пък му се прави нещо, да си приготви 5000лв. и да им тегли една майна публично.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.