Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема oppa Lidia ti si ..нови [re: Лидия]  
Автор ot ruse ()
Публикувано05.05.00 19:26



bravo Lidia az kazah ama mi iztriha "Za monarhiata "-zabrana na pariite i ...monarhia..

Тема Bulgarino, kato izkliuнови [re: българин]  
Автор navlek ()
Публикувано01.06.00 07:57



bulgarino, kato izkliuchim nika ti si OK. vzimane na reshenia pod natisk i otkrita borba mezdu branshovi i gravdanski organizacii. parties sux :))))!

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: Една от нас]  
Автор ot ruse ()
Публикувано01.06.00 18:27



shte se izmisli neshto ..taka ne moge da prodalgava...

Тема Da glasuvame protestno - s nedeistvitelni buletiniнови [re: българин]  
Автор Andro ()
Публикувано12.06.00 15:13



Ako prosto ne glasuvash, shte te slozat v grafata dovolen ili nai-malkoto bezrazlichen kam statukvoto, ili nevez, negramoten i pr. A viarno e, che partiata na neglasuvashtite e nai-goliamata, a tuk sa spored mene nai umnite hora. Neka se vidi iasno, che ne sme bezrazlichni, a otrichame cialata im skalapena "mnogopartiinost", dirizirana vse ot sashtata policeisko-partiina mafia, che izborite sa pak "bez izbor" i che sa mnogo nedovolnite hora, koito otnovo sa izkliucheni ot politikata. Da izposzvame skapanite im izbori, za edna protestna akcia. Da vidi sveta i sami da se vidim, che sme mnogo.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор JOYNT ()
Публикувано13.06.00 18:39



yjyikuo

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Votan ()
Публикувано27.06.00 11:39



Виж какво нещастнико, достатъчно си неук, че да даваш оценки на такива гениални хора като Хитлер. Единственият начин България да се оправи е диктатурата и то здравата диктатура. Какво те дразни в Чили? Че охраната е с изгладени униформи, според мен това е много хубаво. Но ще ти кажа мен какво ме дразни - нашите политици ме дразнят. Те са излъскан простаци, добрали се случайно или не до властта и си мислят че ще ме правят на маймуна. НЕ! Пуч за такива хора. Трябва просто да ги съберем да "Васил Левски" и с един АК-47 да се свърши. А ти си тръгнал да ми разправяш за "гадове от ДС", ако толкова искаш - ходи си в Америка с тъпия си паспорт и се оставяй да бъдеш манипулиран. Heil Bulgaria! Sieg Heil!

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Votan ()
Публикувано27.06.00 11:45



Мамицата ти капиталистическа,бе Оптимист задръстен. Промили са ти добре мозъка в тъпата Америка. Връщай си се там и въобще недей да се излагаш по разни форуми.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Votan ()
Публикувано27.06.00 12:00



В България има възможности, но ако тръгнем по пътя на САЩ ще бъдем погълнати много бързо. До 60-те години капиталистическата държава е в мизерната позиция на догонващ и СССР и другите некомунистически страни. Изведнъж обаче тя забогатява старшно и развива страшна икономика, производтство и т.н. Някой замисля ли се как става това? Аз ще ви кажа, но д-ва няма да ви дам - вие ще си ги намерите, има от къде. ВСИЧКИТЕ ПАРИ НА АМЕРИКА СА ОТ ЕВРЕИТЕ. Тази прогнила държава се контролира по икономичски механизми от тях и ако не бяха те и досега САЩ щеше да е мизерната държава от 30-те и 40-те. Но американците са прост народ и сами ще се унищожат, а парите на евреите немогат да купят нашите националистически души. Който не есъгласен с мене нека ме обори, но само с факти или разсъждения, не с примери, защото г-ин Оптимиста е просто продажник. Знам аз навремето кой е сключвал договори с министерствата - "наши" хора.Знам и кой е намирал пролуки за чужибна - пак "наши" хора. Айде със здраве.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.