Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Лидия ()
Публикувано05.04.00 01:08



Никакво гласуване, аз съм за военна диктатура. Като на Пиночет и на Черните полковници, ама тук няма кой в тая държава.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор българин ()
Публикувано10.04.00 10:01



лидия, мила, гледа ли обезглавяването? ако не си - хвърли му едно око и после си търси пак твоя пиночет

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Spasse ()
Публикувано10.04.00 15:24



Стига с това обезглавяване, бе! Кой може да каже дали не е монтаж? Филми не гледате ли? А и Пиночет, не е рязал глави. Някъде може да го считат и за диктатор, но в Чили хората са му благодарни, че ги измъкна от пропастта, в която се бе опитал да ги бутне Алиенде. Ама имало било убити. Там, където се дялат дъски, хвърчат трески. За жалост у нас и Пиночет няма да може да свърши работа. Тук тактиката /успешно прилагана от управляващите/ е тази на малкото морковче и голямата тояга.

Тема КАКВОТО МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМнови [re: българин]  
Автор Spasse ()
Публикувано10.04.00 15:27



Стига с това обезглавяване, бе! Кой може да каже дали не е монтаж? Филми не гледате ли? А и Пиночет, не е рязал глави. Някъде може да го считат и за диктатор, но в Чили хората са му благодарни, че ги измъкна от пропастта, в която се бе опитал да ги бутне Алиенде. Ама имало било убити. Там, където се дялат дъски, хвърчат трески. За жалост у нас и Пиночет няма да може да свърши работа. Тук тактиката /успешно прилагана от управляващите/ е тази на малкото морковче и голямата тояга.

Тема за трескитенови [re: българин]  
Автор българин ()
Публикувано10.04.00 16:30



Spasse, ако мене ме рязаха така , надали щеше да ме е еня за трупите дърва

Тема за трескитенови [re: българин]  
Автор Лидия ()
Публикувано11.04.00 03:30



Аха Пиночет не е рязал глави, само ръце на китаристи - и избиха маса студентчета на стадиона, а други не смееха да се приберат от социалистическа България в родно Чили. А за обезглавяването, голям гаф, защото трябваше да се покаже как руснак реже глава на чеченец, а не обратното.Нездраво влияние, намеци че истината е медал с две страни. Тъй или иначе, само диктатура може да се справи с корупцията и политикантството. Аз съм за забрана на партиите, напомнят ми бг футбол. Някой печели луди пари, а запалянковците се трепят и трошат стадиони. Отказвам да им бъда запалянко.

Тема за трескитенови [re: българин]  
Автор GAL ()
Публикувано11.04.00 10:42



Браво Лидия,подкрепям те напълно.Хайде да мислим как да се отървем от всичките гадни политици.....

Тема за трескитенови [re: Лидия]  
Автор sss ()
Публикувано11.04.00 15:14



Здравейте,съгласна съм с различните мнения и ги подкрепям.Но освен да не гласуваме друго не виждам какво да направим.Аз съм от Варна и на послед- ното гласуване отидоха едва 30%.Но гласували, не гласували те си правят каквото си искат.Против примерението съм,но тук е някакъв абсурд,който нормалните държави не могат да проумеят,че съществеува.

Тема за Лидиянови [re: Лидия]  
Автор Spasse ()
Публикувано12.04.00 13:53



Вярно, бях забравил. "По каменната стълба вървеше Виктор Хара Той свиреше без пръсти на своята китара" От ЕГН-то ще да е. Но! Едно голямо но! Най-кръвопролитните и жестоки войни в световната история са гражданските, братоубийствените, тези, където кланетата се извършват в собствената страна. Обикновено завоевателите са по-милостиви, нали все пак ще им трябва работна ръка. А най-кръвопролитните войни са религиозните. И все пак почти всички съвременни развити държави са имали своята гражданска война. И САЩ, и Англия, и Франция. За Япония да не говорим, цялата им история е неперекъснати войни между различните Шогуни. В България, обаче гражданска война не е имало. Не броя няколкото преврата. Нищо, че за единия от тях Г.Милев пише: "Клаха народа си както турчин не го е клал!". Не, че много ми се иска, но все пак гражданските войни са като пускането на кръв - в последно време медицината не го практикува, но на времето е помагало доста.

Тема Трудна работанови [re: българин]  
Автор Лидия ()
Публикувано12.04.00 13:57



Дали не е по-разумно гласуване с празна бюлетина? Ако няма за кой де...Аз така правя. Ако изборите не бяха мажоритарни, има някакъв шанс, но така да да подкрепям една или друга глутница - те и без мен си правят каквото си знаят.Защ о пък да съм им съучастник?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.