Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 10.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Граждани на светлината  
Автор lvn (непознат)
Публикувано10.10.11 20:02



Знам как ви изглежда това обръщение. Но искам да ви информирам, че бъдещето на Земята и на хората зависи от вас.
Пиллете напредналото време в разрастсване на омраза под всякакъва форма.
Осъзнайте се! пионки в плана! Агресията само ще им помогне.



Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: lvn]  
Автор AнтиПcиxoлoгияMaняk ()
Публикувано10.10.11 23:18



Всяко нещо им помага. Те кроят планове винаги да са добре и доминиращи.

Как ще се пребориш срещу ДНК и гени по-съвършенни от тези на
средностатистическия човек?

ТЕ СА, ЗАЩОТО ХОРАТА СМЯТАТ, ЧЕ ТЯХНИТЕ ГЕНИ СА ПО-СЪВЪРШЕННИ.



Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: AнтиПcиxoлoгияMaняk]  
Автор lvn (непознат)
Публикувано15.10.11 21:22



Ами аз не ги знам кои са или какво са, понеже не може да се каже със сигурност, но духовната енергия на човек може всичко.
И преди всичко е мисълта и идеята.
Мисълта е стрелата на времето Р. Джордан, КнВ



Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: lvn]  
Автор AнтиПcиxoлoгияMaняk ()
Публикувано18.10.11 09:58



Където и във времето да се прехвърлиш, властта е пораждала мизерия и злини. Тея със съвършенните гени винаги са се държали гадно, именно заради гените си.
Навсякъде в човешката история има скръб и печал.



Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: AнтиПcиxoлoгияMaняk]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано28.10.11 04:03



Ако знаеш само колко си прав!!!От как свят светува има само репресиращи и репресирани.И една дума -ПАРИ!Това е корена на всяка злина.Самоцелта в която са се превърнали книжните банкноти.В главите на човешката раса.И аз имам адски стиснати и алчни норвежки шефове.Едва лима по двулично и алчно племе от норвежците.Ние българите имаме поне капка човещина и състрадание все пак,на фона на тоталния упадък на нацията но.Тези не им разбирам проблема газят във вода и петрол,жадни ходят.Цени като на марс.Скъпотия и алчност.Това е Норвегия.Това е към хората бленуващи по фиорди и красота.И искащи да заживеят в уредената Норвегия.След 10 години в ада тук бих издал пилотен албум-тен ииърс ин хел...

Платиниум едишън.Тен иърс ин депрешън!!!На моменти започваш дълбоко да се усъмняваш в здравия си разум ,че си превъртял едва ли не,след като навсякъде те среща стена от бездушие и липса на всякакво разбиране и съчувствие.Само пари,ренти и проценти са им в главите.И следователно колкото повече бленуваш по богатстството,то повече се отдалечава от теб.Опитах да прокарам много пъти с хора какви ли не,приказки за душа,за духовно и извисено,за будистки и всемирни възприятия......явно съм изглеждал като човек с лап топ по време на светата инквизиция в средните векове.Но нищо всеки получава рано или късно това което заслужава.Дано за мен да идват по-добри дни,в глобален аспект.Дори и без работа скоро.Имам дух,нямам сили,ръце,крака и тяло.Нямам и нерви вече да се боря с вятърни мелници.Бях на психолог за съвет тук,обаче повредата не е в моя телевизор,в техния е.Нищо не може да ме убеди че тези скодоумници са нещо повече от мен,пък ако ще и със сто титли и звания.

.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: finntroll73]  
Автор AнтиПcиxoлoгияMaняk ()
Публикувано28.10.11 15:37



Богатството за повечето хора се изразява в една едничка думичка, Власт. Тоест Власт не само над предметите, но и над другите хора. Но именно поради ограничеността им на Власт върху другите, колкото и пари да имат, те рано или късно затъват в Лудостта.

Дори да са нещо повече от теб или от мен това не означава, че ние не трябва да имаме права, или друга представа за живота, или пък други стремежи, или пък нуждата от това да сме по-живи духовно от тях.

Психолозите са Подлизурковци щом търпя още Фройд и произтичащите от него безумия.

Редактирано от AнтиПcиxoлoгияMaняk на 28.10.11 15:41.



Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: AнтиПcиxoлoгияMaняk]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано07.11.11 10:05



Знаеш ли относно властта и психолозите.Налижи ми се на 2 пъти да ходя на психолог.1 път беше семейна терапия,беше жена,която не беше 100пр това което ми трябваше,но поне човешки ме разбра.И се отнесе добре.Не беше норвежка,беше германка.Само забележи!2 път ме пратиха при ерудиран ценен и уважаван специалист норвежец,един мъж.Ами за 6 пъти посещения,тоя каза не повече от 4,5 изречения.Без въпроси,без заинтересуванност,без да усещам че нещо прави да си заслужи скъпата такса за часовете си.Повярвайте ми по 120кинта тогава пред 7,8 год на час И за Норвегия си беше бая сума.Пък и аз не съм милионер.Но аз не съм бунак по принцип,и след 3 път си реших вътрешно че тоя до 5 път не предприеме ли конкретно лечение,препоръки,диагнози-си тръгвам.На 6 път му казах че ако се нарева на една стена и си изкажа болката ефекта ще е по-голям отколкото да говоря на него.И му викам вече ми стана прекалено скъпо при теб.Какъв беше тоя фантастичен дечко-психолог норвежки и до ден днешен се чудя.Само че с годините ми се поизясни.Тези търтеи тук са свикнали да взимат пари ей така от нищото,за минимум усилие.И държа всеки път напоследък да им го казвам че за парите ми би трябвало да получа нещо повече,не само мазило,парацетамол и болничен.Реално аз си плащам да ми дават само болнични.И никакви други услуги.Другото щяло да ми навреди.С парацетамол се лекува тук всичко,дори и мозъчни инсулти и инфаркти.Само трябва да го приемеш като мъж,да пиеш една студена вода,един парасет и да чакаш да ти се размине и тоя път,и бог да е милостив,защото норвежката здравна система я няма ама никаква.Аз немога да ходя от болки и преумора и от схващания от тичане дигани и влачене по цял ден,то тъпата ми лична лекарка ме праща на физиотерапевт(още един голям кърлеж който нищо не върши и само лапа пари) да съм се бил тренирал,упражнения,и да съм работил.Трябвало ми арбайдстренинг.Тъй де!!!Ако аз имам власт да видиш аз каква тренировкас с камщика и линча бих им приложил на тия тук.Смятай че гинес рекорди ще поставят.Не стига че емигрантите тук ги носим всички на гърба си,ами са и отвратително нагли и двулично усмихнати.Аз викам да си почивам активно.Никакъв арбедстренинг.От капитализма къде ми викаше дядо навремето по лошо няма.Прави са били им рекох един път на мойте колеги,прави са били комунистите едно време където ни разправяха че капитализма е експлоататорски строй.След 10 год в Норге вече прекрасно го усещам на гърба си.Пак ме гледаха сякаш повредата е в моя телевизор.Ама колкото и да им се иска не е!!!Тъй че по разни търтеи психолози и физиотерапевти не си давайте парите.По разни тарикатчета с дипломи.Масажи и спа центрове ми трябват на мен,а тия с разни уреди с инфрачервени лъчи тендинита и артритите няма да ми излекуват.И не ми трябва докторска степен да разбера че само си гледат техните далавери.Ами поръчах сега физиотерапевт само и само да ми дават болнични.Нали трябва да ударя и аз нещо от кьоравото тук,те така или иначе не ме лекуват.И няма частни практики.Само държавните мошенници!

.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: finntroll73]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано08.11.11 14:06



Хората по принцип са Нищо. А на Психолога му тегли една псувня.





Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: Oтвъднoтo3oвe]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано09.11.11 06:45



Не хората.Хора много,човеците малко.Все по -често ми се случва да започвам да се усъмнявам в здравия си разум само като гледам норвежката лудост около мен.Че и повечето българи тук са изконсумирани от нея.Станали са една час същите прикрити двуличници като тези тук.Но нямам право да се съмнявам в себе си,знам че съм единственния си най-добър приятел.Една тиха шизофрения и кататония е тук.Не случайно града в който съм тук в Норге водеше преди години статистиката за град номер ено по самоубийства.Голяма гордост.Не са научени тия да си изразяват чувствата.Гледаш ги на момети,са на крачка да бъдат честни и истинни за малко,в следващия момент вече са нахлупили маската.А на психолозите и докторите са им теглил майната отдавна.Гледам да ги използвам колкото мога,както те използват мен.Тук имат израз норвежците,да го използвам,да го употребя-aa bruke,aa bruke til...все им се ще целия свят да използат.Сякаш съм вечното динамо и батерия.Всяка лудост обаче има граници.Вече целенасочено работя по една платформа,как да дам гластност на това което са.Имам прекрасен материал,и то преживян за една дебела книга.Която бих нарекал FAKE PARADISE NORWAY.Защото тия са фейк отвсякъде.Смеем се често със съмишленници българи тук за абсурдността на държавата в която живеем.Поне няколко мислят като мен,не съм сам.И това е добро начало.Предполагам иповечето други етноси са на същото мнение.Не ми пука изобщо и на оная работа че не съм можел да се интегрирам.Те са домакините тук,ние сме гостите.С нищо не ни предразполагат.Много лоши домакини са.



.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Граждани на светлинатанови [re: finntroll73]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано09.11.11 11:15



Света е така устроен. Норвежците не са нищо особенно. Просто колкото един човек е по-луд, толкова повече му се дават в действителността възможности. Може би от наличието на възможности човек полудява или обратното. Все едно.

Номер едно по самоубийства са, защото са просто Нищожества.

Всъщност живота е лудост. Може би само нормални са тези норвежци дето се самоубиват, защото прекалено усещат лудостта на другите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.