Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 19.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема предай нататъкнови  
АвторДOГAH в лaйнa!! (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 22:37



http://video.google.com/videoplay?docid=3586314619293278564&q=novoto+robstvo





Тема Re: предай нататъкнови [re: ДOГAH в лaйнa!!]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.05.07 14:42



Това е изродска работа Този човек е за убиване така каза една стара жена като изгледа част 1 визирайки един политик доста известен
Добре де защо в парламента мълчат ?Защо първа и втора програма мълчат
Какво става?
Как ще завърши всичко това?
Дали само един известен политик е за убиване ?
Ми то ще остане само езика нашия българския или и той е обречен с тази изключитено мощна кампания по осигуряване на невежество и слаби образователни критерии?
Това е толкова сериозно ама толкова сериозно че се изумявам от нежеланието дори поне нещо да се изнесе в някоя от по гледаните от бедните слоеве телевизии тези които нямат достъп до кабелни телевизии
Приспиват ги преди да ги довършат ли нашите телевизии тези наши бедни сънародници от селата които гледат само първа и втора програма?
Бил съм на връх Енихан Баба там нямаше нищо тогава някъде там е и връх Кара Манджа .През време на турското робство българи са участвали в строежа на Тадж Махал. Това е бил някакъв интересен пример за международно сътрудничество през онези времена.
Явно в тези райони се създават условия за атмосфера на непоносимост към определени категории хора - бедни, честни,и предимно българи.
Ако стане нещо да ни нападне Турция по някакъв повод, аз не виждам никаква гаранция нито от НАТО нито от Европейският Съюз
Гръцкият или турският или чийто и да е остров Кипър е толкова крещящ пример за това че не виждам никаква причина да не се повтори това и у нас Никаква причина
А може би се иска това отцепване да стане безкръвно?Ако се цели такова нещо. Мисля че филма дава някаква представа какво се цели.
Тук има голяма помощ и от вън ама и от вътре е повечето помощ.
Каква демокрация може да се гради ако изчезне държавата Филма това ми казва че държавата се изсухля по терлици на някъде. Тая държава в която живях до сега и може би все още живея знам ли до кога.
Де да знам аз толкова разбрах от филма
Това не е за хора с слаби нерви като мене такива кадри.
Ще изгледам и другите части



Тема Re: предай нататък [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.05.07 22:32



ИЗгледах ги
Невероятната красота на родопчанките ме впечтли.
Исках само да добавя че истинската помощ за това объркано положение като че ли дойде (е дошла)от възмутителното високомерие на хората които заставайки в власта са забравяли за мизерията в която са живели и живеят тези хора . а и не само в Родопите.Гладът е по силен от тока както казват...
Приемам че е извършено кощунство и има хора които да отговарят но тези хора действително са били подложени на голям натиск и подстрекателите и потърпевшите.
покъртителни са тези сцени наистина като че ли по добре е станало че не са пуснати по БТВ и Първа
На времето Милена Милотинова бе изхвърлена от телевизията за подобни кадри




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.