Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ONDA [re: boom]  
Авторdok (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 21:48



kato dobavim i tva, 4e si vodi nekvi negovi hora sas samnitelni ka4estva i gi pravi napravo upraviteli.





Тема Re: ONDA [re: dok]  
Авторbiskvitenoto chudovishte (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:21



abe problemut akobeshe samo toq individ ot malcinstven proizhod, pak nemashe da e tolku zle, to qvno cqloto im rukodstvo ne go biva, shtom vsichko e tolkova zapadnalo v posledno vreme. taka che mojem da kavem samo edno: VSICHKI SA ZA SMQNA !!! :)))))





Тема Re: ONDA [re: dok]  
Авторramzes (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:23



kakvi kachestva be?vie ludi li ste!toq "shef"nqma nikakvi kachestva osven tova da znae kak kosata mu da izglejda po-mazna s vs.izminal den...za kakvi kachestva da govorim kato toi dori ne pozdravqva personala si?i im govori na angliisko-bulgarski,pri polojenie che znae bulgarski mn.dobre...ko mi se prai!mishok!personala mu izkarva zaplatata koqto toi NIKAK NE ZASLUJAVA...PERSONALA SA LICETO NA ONDA, A NE ROBITE NA ONDA!TOVA TRQBVA DA SE RAZBERE,AMA TOI NE MOJE!TUP E!NEMA KACHETVA I TVA SI E!



Тема Re: ONDAнови [re: ramzes]  
АвторClGANSKA MECHTA (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:27



Ei, ne napadaite taka rodata be !
Nie ot getoto se podkrepqme i ne mi haresva tva che hranite po toq nachin syseda ;)



Тема Re: ONDAнови [re: ramzes]  
Авторbarista (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:36



toq mi6ok mazniq ciganin po vsi4ko li4i 4e sa se u4i kak da upravlqva takav tip zavedeniq. a na onda ne i trqbva 4ovek koito znae za biznesa po-malko ot novite baristi. ot kakto e do6al samo eksperimenti si pravi (razbirase neuspe6ni). na nego mu daite nekoq kra4ma da varti (vapreki 4e i tva e samnitelno 4e moje da napravi) da sipva malki i golemi wiskita





Тема Re: ONDAнови [re: onda]  
Автордok (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 00:07



http://www.weddingswithadi.com/gallery/weddings/geri-tay/picture29.jpg

вижте кой дебне на заден кадър на снимката - новия ни шоп-мениджър





Тема Re: ONDAнови [re: onda]  
Автордok (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 00:09



е не е ли "невероятен" мангал
http://www.weddingswithadi.com/gallery/weddings/geri-tay/geri-tay.htm





Тема Re: ONDAнови [re: дok]  
Авторбooм (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 17:54



нема такъв мангал мазен!!! нещо между резан турчин и мангал от филиповци!!!





Тема Re: ONDAнови [re: onda]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:12



Mисля,че форума е направен,за да изкажем мнението си за ОНДА,а не за новият им шев.Мисля,че всеки един от младежите които работят там се старае ужасно много и дава всичко от себе си,за да може клиента да е доволвн.Там работят едни прекрасни хора.Искам специялно да ги поздравя.Евала народе супер сте!Цените са високи,качеството обаче също!Браво на Явор Тодоров,че беше зад гърба им.Само на техните шефове искам да кажа:Уважаваите,за да ви уважават!Бъдете с тях,за да бъдат с вас и зад вас!



Тема Re: ONDAнови [re: бooм]  
АвторKOTAPAKЪT (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:02



И това е "Сватбата на техните мочти"! Боже, просто нямам думи. Роклята й е меко казано неподходяща. Все едно я е откраднала от дъщерята на съседката си, която е абитуриентка ! =))) А на него толкова много му отива костюм, колкото на Нели от май-малката ОНДА да прави капучиноооооо !!!!! (хахахаахаххахахахахахаххахах)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.