Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Volen Siderov-Atakaнови  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:05



Абе отворковци на вас всичко ви е ясно а?Ма аз па гордо си казвам че гласувах за Волен Сидеров и пак ще гласувам за него.За кво е луд а?Че в Кърджали вече не се говори на българскииии смешковци.Че циганите постоянно убиват българи,че работиме заради тях чухте ли бе.Не тои е болен а вие,вие сте дебили бе само търпите като овце сте.Г-н Сидеров каза:България на българите и в българия да се говори на български и вие вече:"Тои е фашист" маикави е фашист бе мекелета нема аз за циганите да бъхтя на тех да им е хубаво!Ама нищо не казвате за професора дето го убиха в захарна фабрика а?траикате си нали.За мене които е против Волен Сидеров е или циганин или турчин или мама и тате дават па на него му дреме че работиме за циганите.



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapия нa Бълrapитe!!! (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:25



Napylno sym syglasen !!! Volen Siderov e choveka deto moje da opravi Bylgariq .. Ne ciganite i turcite da kazvat kakvo da stava v NASHATA dyrjava .... i da pravqt kakvoto im haresva .. Kogato edin bylgarin se obyrne sreshtu ciganite i turcite i se opitva da zashtiti naroda i dyrjavata si go narichat skinar ... A kogato cigani i tyrci pravqt kakvoto si iskat sa pravi zashtoto bili malcinstvo ...



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapия нa Бълrapит]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано30.07.05 10:59



Vij sq-Volen Siderov govori istini, no tui ne stiga za da opravi6 Bg. Toi samiqt ne mi haresva, kakto i horata s koito se e obgradil. Ideite sa dobri-horata ne struvat.



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано30.07.05 11:14



Piqnstvoto na edin narod. I vie 6te iztrezneete, spoko...



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: ur4e69]  
Автор blood.drop (oblivious *V*)
Публикувано30.07.05 18:58



Сигурно такава позиция би заел/а/ и при предишното Пиянство на същия този народ, нали?
Евала!



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapия нa Бълrapит]  
Автор vetov (непознат )
Публикувано30.07.05 22:29



"...kakvo da stava v NASHATA dyrjava .... "

А в нашата Държава са живели учениците на Кирил и Методи. Преди повече от хиляда години.



Тема Re: Добре дошлинови [re: blood.drop]  
АвторAтapи (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 13:44



дестабилизация, етнически конфликт, проповядване на омраза, саморазправа, вулгарен език, предсрочни избори, лош имид на Бьлгария по света, недоверие на чуждите инвеститори, антисемитизьм, антипарламентаризьм, конфронтация, подстрекателство...добре дошли на платформата на Атака



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
Автор niama zna4enie (непознат )
Публикувано31.07.05 16:20



Ne6to si se oburkal RABOTIM ZA EVREITEEEEEEEEEEEEEEEE, ciganite sa samo pulnej v taia strana 6tot gi hranim.



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: blood.drop]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано02.08.05 23:26



Ами добре, нека Воленчо те изтрезви, аз кво общо имам? Не знам какво очакваш от един идиот, ма явно очакваш много!



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: ur4e69]  
Автор blood.drop (oblivious *V*)
Публикувано03.08.05 19:00



Нямам навик да очаквам нищо от идиоти освен идиотщини и точно поради тази причина от теб нищо не очаквам.
Сполай ти и следващия път като платиш ток и заради братята роми пак говори ми тихо защо не видя ползата от това малко да му се кресне на тоя народ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.