Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще ходите ли на протеста?нови  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 01:49



На втория протест против вдигането на цените имам предвид. Ако случайно не сте видели информацията ето какво излезе в индимедия. Ако да/не ми е чудно защо.


П Р О Т Е С Т

Не трябва боклуците „горе“ да се разпореждат с живота ни! Не трябва да ни продават на този, който е готов да плати най-много! Не трябва да мълчим, докато ни превръщат в добитъци с човешки имена!

Трябва да търсим правата си! Трябва да се научим да живеем заедно, а не под властта на някой друг! Трябва да сме хора, а не стадо!
От няколко месеца цените бавно, но сигурно се вдигат. Да се вдигнем и ние!

Индимедия България, Федерация на Анархистите в България и други хора
Ви призовават да не се оставяте на произвола на властите и
Ви канят на протестен митинг-шествие във втората събота от месеца (11.III.2006)

Начало - в 12 часа на пилоните пред НДК; Край – Народния театър „Иван Вазов“



Тема Re: Ще ходите ли на протеста?нови [re: инди]  
Авторнekф (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 02:38



а кога е бил първия?

Защо не организирате нещо такова и в провинцията не само в столицата хората са засегнати от тези проблеми.

Иначе поздравления!!!



Тема Re: Ще ходите ли на протеста? [re: инди]  
Автор roterdam (непознат )
Публикувано09.03.06 21:55



Не съм в България но поздравявам вси4ки протестира6ти.Мисля 4е вси4ки българи намира6ти се в българия трябва да у4астват за да пребъде БЪЛГАРИЯ.УСПЕХ.



Тема Re: Ще ходите ли на протеста?нови [re: roterdam]  
Авторнekф (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 22:58



Благодаря за солидарноста, roterdam. На предишния протест имаше бая хора, надявам се сега да са още повече.
Медиите, както обикновенно няма нищо да кажат по въпроса, но можеш да видиш http://bulgaria.indymedia.org/, където обикновенно има информация за подобни събития, а и всеки може да добави мнението си или да пусне цяла статия тема, важна за него.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.