Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Bлaдимиp]  
Автор Tapkaлaн (поръчва музика)
Публикувано19.08.05 20:41



трябва да съдите човека по делата


уиски с шопска салата не върви


Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapия нa Бълrapит]  
Авторgorskia (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 18:08



iskam da se oburna kam vsi4ki onezi bulgari koito glasuvaha i na sledvashtite izbori sigurno pak shte glasuvat za vsi4ki onezi prodajnici koito 15 godini ograbvaha bulgaria i prodaljavat da ia ograbvat.tova sa dogan i negovata partia dps,skapania zar koburgotski,ivan kostov,i oshte niakolko partii koito niama nujda da izrejdam nie si gi znaem.uvajaemi bulgari taka i ne se nau4ihme 4e sus stari kurvi nov bardak ne se pravi,niama li nai nakraia da si otvorite o4ite i ushite i da razberete kakvo stava v tazi nasha durjava.zna4i vleze ataka v parlamenta i na vsi4ki partii im se vidiaha kirlivite rizi.vidia se sushto taka 4e se iaviavat edin vid rabotodateli na nai golemite medii v bulgaria.zna4i predi ataka da vleze v parlamenta ne o4akvah takova neshto,ebati korupciata ebati 4udoto.prodaljavaite da podkrepiate tezi mizernizi i 4akaite da se opravim.



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
АвторKalinka Malinka (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 15:53



RADWAM SE 4E IMA TAKIWA SMELI BALGARI:NIE OT 4UJBINA STE GI PODKREPJAME!!!!!



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 19:03



Братя Българи нека се обеденим с/у цялята тази измет от мангали,турци и не по-малкото зло евреите,нека кажем СТОП на 15 годишното бавно и мъчително умишлено унищожение на нашата държава.Обръщам се към всички членове и симпатизанти на "АТАКА"нека се обединим и си върним БЪЛГАРИЯ



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: дokтopa]  
Авторт.м. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 21:53



i am ready.



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
Авторllllllii (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 19:53



Volen Siderov e nai-golemia patriot za men, toi e prekrasen 4ovek i horata mu se doveriavat-OBI4AM GO



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 20:15



radvam se 4e sa6testvuva partia ATAKA



Тема Защо не се обърнем с лице към истината?нови [re: Бълrapин]  
Авторpaca+нaция (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 19:14



Ние, избирателите на "Атака", водени от Волен Сидеров, сме единствените, които гласуваха на последните избори за парламент според своята нравствена съвест, а не според някакви материални, кастови, семейно-родствени, и съсловни съображения. Съображения, които друг епитет, освен гнусни, не заслужават. По тази причина ние и никой друг, представляваме българската нация и нейната политическа воля, и се явяваме суверен в целия политически обхват и смисъл на това понятие. Измяната на тази воля е най- тежко държавно престъпление и следва да се санкционира с най- тежкото, предвидено в нормалния тип общество наказание- незабавна екзекуция. И тъй като лица като Петър Манолов и още неколцина други жалки и недостойни негодници предадоха волята на нацията веднага след като се озоваха в меките седалища на парламента, и измениха на принципите на "Атака", редно е да се запитаме дали не е време не само да бъдат призовани пред Провидението за отговор на деянията си, но и за прочистване на партийните редици от внедрените отвън агенти на юдео-демокрацията и либерализма. И не съдът или прокуратурата, както и цялото сегашно държавно устройство са в правото си да раздават правосъдие, защото са в една и съща степен незаконни и престъпни продукти на една перверзна политическа система, а тъкмо ние и единствено ние в качеството ни на суверен и единствен политически деец с ограничено единствено от нашата воля поле на действие.
Другият въпрос, който бих искал да поставя е, защо веднъж завинаги не се каже високо и ясно, че нашето движение е национал-социалистическо, че в България няма място за цигани и евреи, и че сме готови да умрем, но не и да предадем делото на национал-социализма и да капитулираме пред нашите заклети врагове- евреи, юдео-масони, либерали, демократи, седесари и прочее държавни престъпници и национални предатели? С премълчаването на тази истина само ще отвърнем обикновените хора от великата мисия на арийската раса да преобърне света и да създаде нов, непознат досега тип човечество. Хората гласуваха и ще продължават да гласуват за "Атака" точно заради очакването за национал-социалистическа революция, а не въпреки него или срещу него. Ако тази революция не се състои- толкова по зле. Не толкова за нас, осъзнатите носители на идеята. Ние просто сме обикновени войници на една велика мисия, стояща над нас и нашата незначителна индивидуална съдба. Зле и жалко най- вече за една 1300- годишна нация и нейната държава, които, оставени в мъчителен плен на расовата деградация и спекулативния капитал, ще умрат безславно. При това не в резултат на военно поражение или чумна епидемия, а заради собствената си анемия и неспособност да възродят своите дремещи сили, за да възкръснат от пепелищата на пазарната демокрация и юдейската отрова.
Ако "Атака", вече като политическа партия, не намери сили да заяви на всички политически фарисеи и майко-продавци, че нейното знаме е национал-социализмът и всичко друго е или престъпление, или плод на дълбока заблуда и невежество на част от нацията, то как ще накараме същата тази нация да ни повярва, а не да каже един ден за нас- "остави ги, и тези са като онези...."???



Тема Re: Защо не се обърнем с лице към истината?нови [re: paca+нaция]  
Авторaнтифaшиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 20:48



Ти луд ли си?За каква съвест говориш и предлагаш екзекуции в същото време ?! И мислиш ли,че един отрицателен вот(какъвто беше този за Атака) ще се повтори някога?Аз не мисля.Какво ще направите-ще избиете всички, които не са гласували за Сидеров ли?Колко наивно само!Ако този човек(а и всички,които пригласят по митингите му) сте нервни- просто се отдайте на спорт или посетете някоя дискотека,ще ви олекне.Ако не помогне-има и специализирани здравни заведения.
За сведение-аз не съм нито от турски,нито от цигански произход и също като вас ненавиждам хората(от какъвто и да е етнос),които извършват престъпления.Но това не значи,че Атака е решението.Все пак живеем в 21-ви век!



Тема Re: Volen Siderov-Atakaнови [re: Бълrapин]  
АвторПaтpиoт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 16:46



Съжалявам, че все още немога да гласувам за да дам и моя глас за Волен Сидеров защтото ми омръзна от маскарите в Българското управление дето духат на разни цигъни и Турци.Тозо човек може да е човек на краиностите, но в момента България си е точно в такава ситоация на краиностите.Лично аз имам познати Турци с които се разбираме, но цигъни нито един нямам само един (познат) които му пожелавам да стане основен материал в сапунената фабрика.За това според мене тряабва така на Турците им се дава шанс да си варят в турция, ако ли не заедно с другите цигани под ножа или за сапун или нещто подобно защтото ми доиде до гуша от нечистоплътните твари.Турци варете си у Турция а Цигани маика ви разгонена ПОД НОЖА!!!!Тези копеленца достатъчно пускаха отровата си в нашата дъража.Нима невиждам как само данъците се качват и родителите ми бъхтят се по здраво и смятам, че и те се изхабяват вече за това и аз въпреки 16 годишен бачкам и си уча.А скапаните ЦИГАНИ нито учат нито имат желание да имат някакво образование защтото знаят, че всички бъгари ще ги изхранват...!А циганите какво рядко срещани само по улиците да чистят иначе само се праят на големите пичова..майка ви ша...Надявам се, че не само аз имам такива мисли в главата си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.