Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Власт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Атака в атака...  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано11.07.05 22:59



Това е едно писмо към мен от днес. Момчето е 19 годишно и е първокурсник в университет.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZDrasti!
Pi6a ti s trevojni novini...Ataka zasilvat vliqnieto si sred krainodqsnite i
otskoro zapo4naxa pogromi v grada nad horata koito ne im haresvat...Vkaraxa
edno mom4e s 16 6eva na glavata i 3 s4upeni rebra v bolnica...Kak poznax 4e
sa ataka li?Po4erkut e su6tiq kakto v Sofia,taka nare4enoto
BNS(www.bgns.net).Moje6 da vidi6 ve4e iz grada nadpisi s imeto na tozi
sait.Popitax edno ot mom4etata koito pravqt pogromite za6to,a toi mi kaza 4e
bilo uli4na voina i 4e imali grub...Predi ataka da vleznat v parlamenta te
ne si pozvolqvaxa takiva ne6ta!
Predi nqkolko dni napadnaxa moi priqteli v edno zavedenie i gi biha,a onq
den pre4akvaxa men!
E ne uspqha ,a i edin ot tqh postrada ot men:).No cqlata tazi rabota miri6e
na lo6o.6te zavzemat ulicite 6te se vuzpolzvat ot malkite i 6te gi
manipulirat za tqhnite celi dokato te si oplitat ko6nicata...Ne znam dali si
zapoznat s deinostta na bns v Sofia,no predi nqkolko meseca edno mom4e
ostana invalid,zaradi koncert organiziran ot Bolen Autsaideroff...
Realno i ne znam ,kak ti bi mogul da ni pomogne6...Znam samo 4e ako ima
moment ,v koito da im se oprem to toi e sega.
Nadqvam se da mi otgovori6!
4ao

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Атака в атака...нови [re: komita]  
Авторsh (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 05:41



ako avtoryt na tova pismo e "rom s kola", to da sa jivi i zdravi momchetata i dano sledvashtia pat da go natupat "priatelski".



Тема Re: Атака в атака...нови [re: sh]  
АвторANTlROM (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 10:02



To4no taka!!!!
Pravilno postypvate mom4eta!!!

SMYRT ZA MANGALITE I TURCITE!!!



Тема Re: Атака в атака...нови [re: sh]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано12.07.05 10:43



Момчето нито е ром, нито има кола. А в града в който се е случило, няма насилие от роми над българи...

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Атака в атака...нови [re: komita]  
Авторfanagoria (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:17



na mene mi se struwa 4e i komitata e ot mangasarite ili ako toi ne e mangal to maika mu i ba6ta mu sigurno sa takiwa.



Тема Re: Атака в атака...нови [re: komita]  
Автор blood.drop (oblivious *V*)
Публикувано20.07.05 16:20



Би ли ми казал кой е тоя град та да се преместя да живея в него. Явно е някакъв напълно уникален щом там не се наблюдават негативните аспекти на ромското присъствие / по евфемистично не можах да се изразя/



Тема Re:"168 часа"нови [re: komita]  
Автор komita (хайдут)
Публикувано30.07.05 15:52



Четете във вчерашния брой на "168 часа".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Аз като говоря не приказвам!

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re:"168 часа"нови [re: komita]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано01.08.05 21:42



+ СТАТИЯТА НА ТЕОДОРЪ НАСКОВЪ/КОМИТА/МАЙНИЧКАТА!



Тема Re: Атака в атака...нови [re: sh]  
Авторxrisi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 02:02



Bravo! Bravo!

Evala! Aferim!
Zaradi takiva kato vas sas sigurnost nepoznava6ti jiv tur4in ili ciganin na6ata darjava БЪЛГАРИЯ 6te zatane v debrite na krizata, samo za6toto nqkav lud 6izofrenik i negovite pi6lemeta sa re6ili da si igraqt na koi mi pradna v ga6tite pruv.
TAQ DARJAVA nqma da se opravi dokato ima hora kato vas koito kato ovce sa re6ili da pravqt ne6to koeto nqkoi im diktuva bez da se zamislqt s malkoto moza4ni kletki, koito qvno imat!
Ami zamislete se adjeba koi mu pla6ta pari i kakva mu e celta!



Тема Re: Атака в атака...нови [re: ANTlROM]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 11:30



Саморазправите между българи и цигани зачестиха. Вече има убити и пребивани българи. Циганите се организират бързо и са в пъти повече от нашите групички. Това ли искате, безмозъчни, улична война и кръв? Ами ако тази кръв не е циганска, а на майките ви, бащите ви или вашата? Ако погромите наистина станат ежедневие? Ако стане така, че вече не можем носовете да си подаваме навън? Изобщо не разбирате, колко е опасно да се отприщи бентът на омразата. Сега ви е лесно да си тракате по клавиатурата и да крещите "атака", но първи ще избягате и ще се посерете от шубе, като почнат да ви млатят освирепели цигани. Знаете ли какво е гражданска война? Война в която няма победители и трудно се спира, ако това въобще е възможно. Ако се стигне до такава война и вие ще давате жертви и то какви! Да не мислите, че само циганите ще страдат. Егати и наивните лумпенизирани нещастници сте!



Тема Re: Атака в атака...нови [re: peни]  
АвторHimler (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 20:43



Докато има екземпляри като горния - рени (мъж ли е жена ли е не става ясно!) циганското насилие край няма да има. Ние сме десет пъти повече, десет пъти по силни и десет пъти по умни от "любимия" ни "ромски" етнос/раса. Когато живееш в чужда държава или се съобразяваш с правилата на мнозинството или си отиваш (и в прекия и в преносния смисъл), а за съжаление май скоро ние ще си отидем ако не се направи нещо.
А за "сливите", който ги е страх да си пролеят "ценната" кръвчица, само мога да кажа - вземете си сменете пола и отидете в Дания, там май официално разрешиха еднополовите бракове!
Този дето са го били мога да го посъветвам да не се вре сам между шамарите, от такива като него "пишман" демократи сме я докарали до тук.



Тема Re: Атака в атака...нови [re: Himler]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано03.08.05 21:08



+ Тая е мангалка.
Сряда, 3 Август 2005







След последните сблъсъци между българи и роми
Атака готви закон за доброволчески отряди
Лена Михайлова
3 Август 2005

Коалиция Атака ще подготви законопроект за създаване на доброволчески отряди, които да защитават населението от криминални посегателства. За инициативата съобщи заместник-председателят на парламентарната група Димитър Стоянов пред репортери в сряда.

Идеята за специален закон за доброволчески отряди била провокирана от последните сблъсъци между българи и роми на различни места в страната, както и от абдикирането на държавата в тази ситуация, мотивира законопроекта Стоянов.

Според него тези инциденти са предимно от криминален характер, но доколкото става въпрос за криминално нападение над българи от страна само на цигани, проблемът се оказва и етнически.

Най-вероятно доброволческите отряди ще бъдат само с униформа, но невъоръжени с огнестрелно оръжие, предположи Стоянов.

По повод ескалацията на циганската престъпност коалиция Атака ще проведе анкети по всеки отделен случай на циганско насилие над българи. За гр. Елин Пелин вече са заминали двамата депутати Павел Чернев и Георги Димитров, за да проверят на място последния сблъсък между български граждани от различни етноси.

Депутатите от Атака ще търсят подкрепата на останалите парламентарни групи за прокарването на законопроекта.



Тема Re: Атака в атака...нови [re: Himler]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 22:09



Чиста българка съм. Ти ще хванеш сопата да се биеш? Май още мама и тати те хранят.



Тема Re: Атака в атака...нови [re: peни]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 23:08



Що ти да не би да знаеш,що е гражданска война,или някоя рязана карабина те шиба и за това ги защитаваш или ти прави кеф да плащаш данъци,вода ток и т.н.а шибаните мангали да получават на готово /да не плащат данъци да ползват ток без да плащат и т.н./.Но вече не, на народа му писна и започва да се пробужда.АТАКА БЪЛГАРИ ЩЕ ПОБЕДИМ!



Тема Re: Атака в атака...нови [re: xrisi]  
АвторCC (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 23:12



Пиши на кирилица бе овца такава!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.