Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Власт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Протест срещу посещението на Папата....нови  
АвторOтeц Paлф (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 08:43



Българи !!!!!!!!!! Отправям този призив към всички които са несъгласни и не се страхуват да протестират срещу посещението на Папата в България.Същевременно искам да попитам управляващите…..кои им позволи да харчат нашите пари за такава огромна глупост….на какво основание лишават хората от свободен достъп до домовете им…..кои им позволява да преместват личните автомобили на гражданите……защо се подиграват с завършващите зрелостници…….и още много много……други.Защо Господа управляващи ??????
Кои ВИ даде това право ??????? Знаете ли колко гладни ще има по времето на посещението на Папата….знаете ли колко ще умрат в болниците поради липса на лекарства……или поради това,че цените на здравните услуги са непоносими за болшинството от обикновенните хорица.Известно ли ВИ е колко родители ще заборчеят за години за да осигурят на завършващите си деца поне мъничко радост…..,а Вие каните "скъпи" гости.Кои сте Вие БЕ….?????? И кого каните ???? Шефа на световната мафия ли….Не Ви ли е известно колко поразии е направила Ватикана на света ???Не знаете ли колко хора са загинали заради тези търтеи ??Нищо ли не сте чували за средновековната "света инквизиция",за духовното опустошение на огромни маси хора,за икономическите грабежи,за двуличието им..??? Предците на днешните най-ревностни католици погубиха Иисус Христос….забравихте ли……?????Истинските християни не се крият в дворци и блиндирани лимузини.……ТЕ СА СРЕД ХОРАТА !!!!!!!!!! КАКТО БЕШЕ И ХРИСТОС….!!!!!!!!!!!!
Затова протестирам срещу посещението на Папата в България и призовавам всички да не отиват на "светата литургия",а тези които отидат да протестират открито срещу посещението !



Тема Re: Протест срещу посещението на Папата.... [re: Oтeц Paлф]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано30.05.02 10:56



не си съвсем прав по въпроса

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Протест срещу посещението на Папата....нови [re: Oтeц Paлф]  
Автор вeйдъp (член)
Публикувано31.05.02 00:29



ti si ateist4e ot sinoda na marksim no na jalkite ti protesti niama da polu4ish jelan rezultat kogato idva nai glavnia rakovoditel na hristianite ti ste stoish prav i ste mal4ish zastoto vijdam 4e ne si zabravil za svetata inkvizicia

ОТ ВСИЧКИ ГРЕХОВЕ НА ЧОВЕКА НАЙ ЖЕСТОКО СЕ НАКАЗВА ПРОСТОТИЯТА!!!


Тема Re: Протест срещу посещението на Папата....нови [re: Oтeц Paлф]  
АвторИCTИHA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 05:38



Тук косвено признавате че е възможна ,,българската следа".Да, този атентат вероятно е направен от такива като този който е написал протеста....Дали са българи или други-няма значение.Важното е омразата,лъжата и манипулацията.От това идват и кражбите и другите престъпления.Защо същото
това лице написало протеста не протестира за ограбването на България в продължение на десетки
години.Като не му харесва да си ходи или в Сибир/на екскурзия като етническите турци/ или
в Северна Корея.Там по партийна линия ще има подкрепа за протеста му,а и безплатен домашен
самогон.Но никой не го насилва,както неговите другари насилвали народа.



Тема Отговор!!!!!нови [re: Oтeц Paлф]  
АвторOтeц Paлф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 10:46



Ако някой си мисли,че съм комунист много се лъже......Протестирах срещу комунистите когато бяха на власт......не ги обичам и сега......Направиха ми и досие......Кръстен съм....и се смятам за християнин.....,но не споделям католическите схващания за християнството.С Максимовия синод нямам нищо общо и не йелая да имам......Протестирам по принцип срешу всеки и срещу всичко което ограничава по някакъв начин свободата на личността.Обикновен работник съм и не желая да се бъхтам за парченце хлебец,децата ми да гладуват,да плащам рекет на държавата и на НОИ,(като ида на лекар да си плащам още жеднъж),да не доживея до пенсия,а парите ми да ги харчи друг по негово усмотрение и в повечето случаи за своя изгода.Ако това е комунизъм......можете да ме смятате за такъв......все ми е едно..!!!!!!!!!!НО продължавам да не се подчинявам ,да не плащам данъци и активно да се съпротивлявам на насилниците и търтеите- бюрократи !!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Отговор!!!!!нови [re: Oтeц Paлф]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 23:21



Писна ми от жалки пролетарски лозунги!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.