Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.06.12 11:42



Ако си говорим сериозно фотото на телефоните, колкото и да го хвалят, става за правене на неочаквани снимки, за такива за самия телефон и за сураттефтеря. Ако искаш снимка, която да впечатли, която да поискаш да си извадиш на хартия, то без хубав апарат с хубав обектив и с ръчни (до)настройки не става.
За Ериксон какво да кажа, че да не излезе ферман...ами например, че изключително голяма част от нововъведения, довели тутурутките до сегашния им вид, са пуснати точно от шведите.
Все пак, ако наистина ми потрябва смартфон (защото за мен Виваз е целево преработен Сатио по повод Мондиала, а самото Сатио е набързо преработена концепция, доразвита до смартфон) бих бръкнал в извора на Стив Джобс или на НТС. Сега гледам хората са луднали по Галакси, вероятно и те са добри; все пак пуснаха под индигото не кой да е, а точно айфона.


Редактирано от Cтepн™ на 18.06.12 11:49.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано18.06.12 12:12



Взе ли го вече? Ако не, приготви се да търсиш малка сим карта или да кълцаш с ножицата.

Колкото до забиване и моя до сега никога не е забивал, случва се понякога някоя програма само да блокира, но телефона продължава да си работи с останалите функции и може да се влезе с таск менижър и да се затвори проблемната програма.

Веднъж си поиграх с галакси и ми се стори че е слаб Wifi и GPS приемника, което не значи че другите галаксита са същите, може и да са по-добри.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: DTMF]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано18.06.12 19:06



Взех го, още на по-следващия ден.. Толкова много се бях зарибил, че... Сега търся някой мераклия за 10 левова карта със 100 мин до всички в Европа, САЩ, Канада, Русия и Турция. Надежден, разумен и сигурен платец като мен.


Още не съм го разцъкал както трябва. Къде е таск мениджъра, или трябва да се дръпне от някъде?
И още нещо - кажи някой браузер, който в настройките си да позволява задължително отваряне на десктоп версиите на сайтовете, а не мобилните, и съответно да отваря пълноценно фейсбук. Операта има такива настройки - за вибокс действа, за фб също, но във фб отваря само първата страница (не позволява превъртане надолу), а когато последваш някое известие за, например, коментари на снимка - отваря само снимката, но не и коментарите. Вградения пък отваря коментарите и позволява превъртане надолу по страниците, но не отваря чата. Ей такива някакви недоносчета все.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано18.06.12 23:23



Може да ползваш вградения софтуер за затваряне на блокирали програми-настройки;приложения;управление на приложения;действащи приложения;бутон спри.

Браузъри ползвам опера мини;UC web и вградения. За честа работа ползвам опера мини или UC WEB понеже е икономичен от към трафик, и не се налага да превключвам на UMTS мрежа. Ако нещо се отвори като мобилна версия, тогава изтривам "мобиле" от края на линка.
Ако не ми харесва как отваря, ползвам вградения браузър със УМТС мрежа .Примерно когато си плащам всички сметки през сайта на дск.директ от телефона,отваря се страницата като от нормален компютър.

За фейсбук в момента съм с някаква стара версия от вградената програма в телефона, и коментарите на снимките излизат като щракна върху числото, което е броя на коментарите. UC WEB май има също интергриран фейсбук, които ползвам да влизам с другия си профил във фейсбук.

Редактирано от DTMF на 18.06.12 23:24.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.06.12 09:14



Примерно когато си плащам всички сметки през сайта на дск.директ от телефона,отваря се страницата като от нормален компютър

Сметките можеш да си ги плащаш и през мобилната версия; добавиха бутон преди няколко месеца. А и УТМС не е нужна, общият трансфер е не повече от 300КВ.
Не можеш да правиш единствено парични преводи. Но и компютърната версия да отвориш на телефона, пак няма да можеш - изискват задължително да имаш техен сертификат. Обаче познай - сертификатите им са единствено за ИЕ и ФФ. Последният има мобилна версия за Андроид, но не знам дали сертификатът на банката работи с тази ОС.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.06.12 18:51



Или избирам моя път - и не се пазаря, и не се ловя на кукичката. Да - пак съм на някаква кукичка, разбира се, но е такава каквато аз съм избрал.
А капитализма не означава непременно лов на шарани.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано23.06.12 00:54



Имам на хартия снимки от СЕ К800и 3.1 Мп ксенон.
Правеше повече снимки и от най-новите галаксита, ойфони и сие...
Но с 850 серията умря.
Сони и сие просто решиха, че не искат да си режат клона с евтините сапунерки.
За това пак ще чакаме на финландците...
Нокия Пюр Вйю ... 41 Мп сензорче, ксенон и отделен процесор... при 5 Мп спокойно събира 8 пъти повече светлина за точка.
Само да го заврат в следващите Лумия... че от Симбиян получавам обриви... а и се надявам Уиндоус 8 да повтори смислеността на Уиндоус Мобайл 6.5
Андроида е просто играчка ... не е смислена ОС, дори собствените им приложения могат да те изненадат (неприятно) след ъпдейт... за тия от маркета (дори платени) да не отпочвам.
йОС - фйешън и показно... работи ама ми е изкилиферчено.

Едит - Сони и Андроид... кой кретен реши, че нотификациите, СМС те и позвъняванията трябва да ползват общ контрол за сила на звука!?!?

Welcome to the real world!


Редактирано от Mopфиyc на 23.06.12 00:59.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано23.06.12 00:57



В Мтел отскоро май струва повече... всички нови планове - с таксуване 60/60.
Чудесно начало на "намаляването" на цените заради интерконекта...

Welcome to the real world!




Тема а какво всъщност е лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор enherma (непознат)
Публикувано23.06.12 22:26



а какво всъщност е лоялен клиент? - този въпрос го зададох на спамърчето от виваком. Отговора беше: ми .... ъъъъъ. .....ъъъъъ миииии..... плащате си сметката хо хо хо
Тогава попитах: а Вие лоялна компания ли сте и какво евентуално Ви прави такава за мен?
Спамъра блокира....



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.06.12 16:40



:XX

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.