Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.06.12 09:41



Точно така е. Затова ако искаш отстъпка - натисни ги. Бях чувал, че МТел са податливи на натиск, но вече се уверих и сам.
Напоследък вече не "изпълвам" спецплана си и мернах новия Актив - 100 мин. към всички за 10 лв. и 10 ст. на МВ - сякаш аз съм го измислял този план за себе си и за половинката

. Обаче другата страна се държи надуто - имам над 3 месеца до края на спецплана и толкова, не мога да сменям (а тези условия са промоция, не се знае после как ще са). Невинен въпрос - при Вас ли да подам заявление засмяна на оператори или при приемащия? И изведнъж се усещат, че съм клиент още от миналия век, без нито една просрочена фактура и с хиляди точки.
Следва молба да не бързам, след 12 мин. обаждане от високите етажи и солюшън - забравяме за остатъчния срок, забравяме за 20 лв. такса при преминаване към по-евтин план и като за лоялен клиент - намаляване на мес. такса с 2,50 - за целия срок.
Та прав си - не са ме лъгали - лоялен съм; поисках една дребна отстъпка - станах нахален клиент; понатиснах - пак станах мно'о лоялен

Редактирано от Cтepн™ на 14.06.12 09:44.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.06.12 15:15



Планът е добър, проблемът е че аз мразя да се пазаря, и не виждам причини за пазарене.
За мен лоялното отношение би било сами, без да ги натискаш да ти предложат варианти. Иначе си е нормално отношение на арогантен монополист към шаран.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.06.12 17:12



Еми капитализъм, брато, нали това искаме?
Или си шаран и кълвеш на гола кукичка, или поумняваш и се пазариш поне едно червейче да сложат на кукичката.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.06.12 13:25



При Вивком няма гъвкави решения. Не може и толкоз! Какво да ти кажа...
Между другото, телефона ме радва. Голям е като за телефон, но пък все още можеш да го носиш в джоба, и в голяма степен е възможно да го ползваш с една ръка, което му е основно предимство пред таблета и компенсация за по-малкия екран. Видях, че се оглеждаш за таблет, заради видимостта на картите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Stefan Pan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.06.12 16:04



Хубаво телефонче изглежда. Но е вече само Сони, няма го мозъчният тръст на Ериксон. Имал съм Сони, модел точно преди сливането им и не бях очарован. След сливането им вече минах на СЕ. Впрочем и МТел го дава точно за 31,90 на месец с повечето от Сърф и Ток плановете си. Да живее зверската конкуренция.
Както и да е, не ми се сменя сега телефон, Виваз ми върши идеална работа - ползвам го почти единствено за телефон и ГПС в колата, където ми говори и не ме разсейва с голям и шарен екран. А и Симбиана, въпреки всички обструкции има едно голямо качество- много е стабилна.
А за таблет още мисля - най ми е нужен по екскурзии. Сега влача едно Амило мини, 1 кило е, но си има неудобствата на нетбук - трябва да се отваря, ОС, браузер и какво ли не инсталирано черпят ресурс, трайност на батерията. А по екскурзии го ползвам да си разтоварвам фотото, за wi-fi, за шотове от Гуглето за ориентиране в чужди градове, когато ГПС-а не върши работа без асистънс, а за асистънс МТел чарджат 1,29 лв. за 3-4 кВ.
За всичко това един таблет е по-удобен. Ама нека е и с ГПС. Но марковите такива са скъпи, затова гледам за нещо жълто, макар, че Морфиус ме убеди, че те нямат СИМ модул да пъхна една Прима за асистънса.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано17.06.12 01:04



Със Xperia S си играх преди няколко месеца , когато операторите още не бяха чували за модела и тепърва щяха да го предлагат. Доколкото помня под капака до батерията пишеше сониериксон, а от вън само Сони. Дизайна е добър , макар че на мен по ми харесва да пише сониериксон.

GPS-a както и при другите експерии които съм виждал, заработва няколко секунди след като се включи, в смисъл че много бързо намира сигнал. От към процесор, рам и памет за съхранение , за момента по-добър телефон не съм хващал.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано17.06.12 11:23



То всеки ГПС бързо намира сигнала, проблемът е, че трябва да получи определено количество данни от поне 4 спътника и да ги потвърди за да почне да смята. А този трансфер е много бавен (спътниците от системата са технология от 80-те). Да не говорим, че в градски условия понякога е невъзможно, предвид всякакви отражения и изкривявания.
Бил съм свидетел как на един Raytheon от висок клас му трябваха 3-4 мин. на яхта в открито море.



Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано18.06.12 00:29



Аз съм с тежнение "всичко в едно" с ясното съзнание, че от всичкото, нищо не е като хората. Но все пак...
Не мога да си представя да нося със себе си апарат, при положение че през деня телефона прави равностойни снимки.. Нито пълен mp3-ка.. таблет или каквото там друго...

Виваза ме отрови с античовешката си нокийна простащина, наречена симбиан... Не искам да се връщам назад. Натрупания ми яд е стабилен като операционната им система.. Впрочем, от нелолкодневно активно разцъкване експерията още не ми е забивала... Но за там да не говорим другото - гадовете от гугъл изтръгват съгласие от потребителя да му четат и следят всички контакти, записани в телефона, действия, изпикавания и т.н... С

ми се ичерпва мнението за гугъл...

Относно мозъчния тръст на Ериксон... Ще се въздържа. Щото ми иде да кажа "то пък един мозъчен тръст...". Ама може да се изкажа неподгогвен..

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: DTMF]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано18.06.12 00:41



Нали разни там галаксита, айфони, айсиктири и др. били много по-добри..

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Колко ми струва това, че съм лоялен клиент?нови [re: DTMF]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано18.06.12 01:11



И да - верно пише СЕ под капака. Както и произведено в Китай.

Което не е нищо ново от години насам де.
А относно дизайна - не просто добър, а много добър. Това е моят телефон.
И пластмасата е много приятна на пипане, а също и за окото. Разбира се - черен. Нали никой не си мисли, че може да има бели телефони..

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.