Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 23.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Секретно, да не се четенови  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано06.02.12 21:28



Свръхсекретна информация ли е че днес няма нет в цялата страна, включително банки и банкомати, че даже и платените национални медии мълчат?
Нито мобилен,нито АДСЛ, добре че наскоро си купих мощна WI FI антена и поскрадвам от комшии.



Тема пишат си те...нови [re: DTMF]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано06.02.12 22:06




Но пък днес си вървеше в Бургас чат-пат.
Какво значи 3.5G дето ми излиза на телефона?

тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: DTMF]  
Автор Last of the BrunnenGАдминистратор ( )
Публикувано07.02.12 09:07



Да, вчера бая ги псувах. Не, че има файда, освен моралното удовлетворение. Същевременно открих, че за жалост голяма част от ВИФитата на комшиите ми са също на Виваком.



Не оставяй детето си на мира, защото ще го глътне сатана!!!

Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.02.12 15:35



Ами аз разбрах от банката, когато влизането в акаунта ми беше мъчение. На обаждането казаха, че "БТК се прецакаха в София и от това е проблема с хоста и отварянето на сайта".
Иначе нямах проблем да набирам бтк-фиксирани от мтел-фиксиран във Варна.

Иначе попаднах на

, докато рових, но с изключение на инфото за проблемите днес, другото ми се струва партенка - особено, че са подновили авт. договор, от което се отказаха още месец май мин.год.

Редактирано от Cтepн™ на 07.02.12 15:37.



Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: DTMF]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано07.02.12 15:40



Имаше кратко прес съобщение на сайта.
Иначе на 123 казваха веднага, че има проблем. На мен ми казаха, че ще има проблем и с телефонията, дори и при фиксираните, и след полових час всичко угасна.


Оправиха го, обаче.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано07.02.12 16:12



Е ти намери къде да ни натириш... Мен сега ще ме е срам да си призная, че влизал в тая клоака, да не говорим, че не можах да се стърпя и отговорих на две-три откровени простотии...



Такива клоаки не могат да бъдат източник на информация.

Рязка смяна на темата - я погледни N9 и ми кажи какво мислиш. Просто така от любопитсво. Интересно ми е.

Чеки, ше ти линкна едно хубаво ревю на български. .

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: Stefan Pan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.02.12 17:13



Що, бре, толкова ли е жълто-кафяв сайта? Нямам спомен да съм го посещавал досега, просто Гуглето ми го посочи.

Амииии щом говорим за Нокия, мислите ми не са въодушевителни. Никога не съм харесвал марката, па макар в Бг винаги да е била символ на престиж. Аз съм инженер по електроника (по образование) и винаги по ме е въодушевявало какво има "в кутийката", а не как изглежда. Затова бях голям фен на Моторола, но от доста години те спряха да разработват сериозни машинки за евро-пазара; иначе имат страхотни модели за техния си. Така че зорлем станах фен на СЕ.
А тази Нокия дори е с някаква нова, тяхна ОС. Вероятно затворена. Мерси. Дорде свикна с единствения Симбиан, който съм имал (Виваз) се изприщих. Макар че вече почти 2 г. не ме е подвеждал, работи и не мърка като Уин.
А общото ми мнение за смартфон е - поклон пред чичко Стив, лека му пръст. Всичко друго "смарт" може само да се реди на опашка да му диша прахта. Макар, че Самсунг го окрадоха и Галаксито им изглежда съвсем прилично, но не зная доколко е лесно и стабилно за работа, както оригинала.
Може би и НТС и то защото и те правят смартфони, замислени да бъдат смартфони.
Всичко друго надгражда мобилните си платформи до смартфон.



Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.02.12 17:47



Аз лично съм много доволен от HTC. Не знам колко пъти съм му ъпдейтвал ROM ама сега бачка точно както аз искам. Е може би хаби батерията твърде бързо. А и аз съм фен на noframe (термина си го измислих аз, ама не съм го патентовал)

. Но като цяло е много добра машинка - HTC Desire.
Ще го сменя когато видя някой noframe телефон. В същност нямам претенции към страничните рамки, но горе и долу има твърде голяма рамка.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано07.02.12 20:22



Ами не знам, замириса ми още като влязох. Може и да не е де, лично мнение.

А за симбиана - това е гадната традиционна юзър енеми ориентация на Нокия. И точно за това ме е яд на Виваза - че с него пуснаха финландския инквизитор на сетивата в крепостта.

Това, което видях в ревюто, обаче, ме омагьоса.
Тука сигурно и други ще си кажат мнението, гледам, че и бирата е писал, но още не съм го чел...

Но първо че ме грабна още на снимка с външния си вид, след това направо ме стопи със солидността и монолитността си, както и с екрана върху целия панел, както и с магията на жестовото управление... Тоя телефон ме накара да се усмихвам. Никой друг телефон не е предизвиквал това... А дори не съм го виждал на живо.


Това, че хардуерно е поостарял за тоя клас е друг въпрос.
И ОС-а му няма да се разработва - първи и последен телефон с нея.
Четох тук таме, че това е много жалко, щото си е жив линукс.
Но със сигурност това не е симбиан, не е Нокия, не е инквизитора на потребителя.

Не знам, нека кажат разбирачите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Секретно, да не се четенови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано08.02.12 11:15



Не е затворена, Линукс е... няма как да я затворят без да си вземат белята с Линукс фондацията.
Но спират да я разработват (дали покрай договора с Майкрософт или по друга причина не знам).
Инак телефона е добър... но като уникат е леко безсмислен, точно ще му свикнеш и трябва да сменяш ОС поне...
Е има го същия с УинФоун7.
А гризаните ябълки да ме извиняват, но преди 4 та не бяха смартфони изобщо... лъскави играчки с добър маркетинг (нямаха мултитаскинг най-малкото).
За смартфони най-доброто си остава НТС ... СЕ Арк е отличен телефон, ама за медия... календарите и останалите смарт дивотии на СЕ (или вградените в ОС) са меко казано трагични в сравнение с шела и софта на НТС.
Мотоблър и самсунгския шел и софт също не са особена стока.
Палм/НР - (поиграх си с 1 Пре 3) чудесен смартфон за бизнес, но го убиха от недомисляне.
Блекбъри без услугата е просто пародия.

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.