Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Едно въпросче за нет+мобинови  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано12.01.12 09:47



Допреди ден-два имахме една Хармония, която решихме да сменим с този план. Условията му са уж по-изгодни, е, като махнем това, че "всяка започната минута се таксува като цяла" и минутите не се натрупват. Все пак *бе Така си е *бе Така. :) Интересно ми е обаче, дали системата на любимата ни фирма дава възможност да се проверяват минутите, според това по кое направление какъв остатък има, тъй като по условията на плана има 60 към мобилни, 90 към фиксирани и 30 към други мрежи. Днес пробвах на *123# и ми дава едно съобщение, че има около 70 мин, без те да са разделени. Та интересно ми е дали сега са събрани, защото се изчисляват само като част от минутите, просто защото първият месец не е цял, или винаги ще ги показва сумарно в началото на месеца - 180, та човек да се чуди към кого колко му остават и разбира се - да принесе още малко файдица за *бе Така, все пак народът е казал - едно да е, за нас да е!



Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: rudolf_1]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.01.12 10:25



дали системата на любимата ни фирма дава възможност да се проверяват минутите, според това по кое направление какъв остатък има

Само чрез (жив) оператор.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: cyg]  
Автор obul (член)
Публикувано12.01.12 15:16



Нарочно казват общо минутите.Няма друго нормално обяснение.Предплатените как се проверяват бързо и лесно с един код а на договор да не може.



Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: obul]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано12.01.12 21:12



Аха, значи при *бе така изобщо не може да се проверяват минутите отделно. Признавам, че от много години съм на предплатена и нямам никакво намерение да минавам на договор, та някои неща явно са ми убягнали. Не ми е убягнало обаче да забележа това, че *бе така докрай са готови да връткат цигански номера на пациентите си, само и само да изклинчат още някое левче отгоре върху сметката - това със събраните минути е дребнаво и жалко, но явно това е стила им. Не зная как е при другите, но едва ли ще е по-различно. Притеснява ме малко, че мобилният телефон по договора ще се ползва от възрастен човек, но ако има неприятни изненади - ще мислим за промяна. ПОне се убедих, преди да накарам човека да подпише, че в договора изрично е упоменато, че след изтичането на минималния му срок, той може да бъде прекратен по всяко време с едномесечно предизвестие, без да се дължат неустойки.



Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: rudolf_1]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.01.12 10:42



Не зная как е при другите, но едва ли ще е по-различно.

В това отношение е по различно, показва ми не само за отделните направления, но дори и за отделните промоции.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: rudolf_1]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.01.12 19:25



Виваком е най-приятелски ориентирания към клиентите си оператор от трите.
Но е факт невъзможността за детайлна проверка с кратките команди или чрез автоматизираната система. Трябва задължително да минеш през човек на 123.

Ясно защо е така. Въпросът е бил повдиган, но се правят на ударени.
Което не пречи пак да повдигнем въпроса.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: Stefan Pan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано15.01.12 14:33



Трябва задължително да минеш през човек на 123.

Понякога и това не помага, виж съседната тема.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: cyg]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.01.12 14:38



Къде?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Едно въпросче за нет+мобинови [re: Stefan Pan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано16.01.12 10:05



Къде?



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: E, не, там става думанови [re: cyg]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.01.12 19:25



за кратките команди. И въпроса към оператора е бил не за оставащите включени минути колко са, а защо не ги показва отделно с кратките команди.
И тогава е получил некомпетентен съвет да пробва еди кво си.
Но минутите ги дават без проблем. Там няма засечка.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.