Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ваучери от 20 лева....нови  
Автор ПишмaнAдмин ()
Публикувано20.09.11 20:47



Здравейте, от няколко дена се опитва да намеря ваучер на виваком от 20 лева. Няма никъде. Има по 10 лева. Някъде има специални апаратчета дето принтват ваучери, но стандартен ваучер с изтриване - няма. Това дали не е опит да убият картите Бонуси безкрай...май им дойде края :)



Тема Re: Ваучери от 20 лева....нови [re: ПишмaнAдмин]  
Автор Tomasz ()
Публикувано21.09.11 00:40



Тези принтираните ваучери също стават (стига да има код за въвеждане)

... е, поне до преди година ставаха ...



Тема Re: Ваучери от 20 лева....нови [re: Tomasz]  
Автор ПишмaнAдмин ()
Публикувано21.09.11 18:29



Не стават :) Набутах се с такъв. Днес в третия офис на виваком намерих от старите ваучери...след като се опитаха да ме убедят че няма разлика с това да ми заредят електронно картата....най накрая ми дадоха ваучер :)



Тема Re: Ваучери от 20 лева....нови [re: ПишмaнAдмин]  
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано22.09.11 11:31



Не може да не стават. Направи скандал. При мен ставаха, ама аз съм на малко по-друг план.

***
Ей-това имам предвид, разбираш ли?

Редактирано от Дeтpитyc на 22.09.11 11:32.



Тема Re: Нови бонусинови [re: ПишмaнAдмин]  
Автор aver ()
Публикувано03.12.11 17:22



В отговор на:

…Това дали не е опит да убият картите Бонуси безкрай...май им дойде края :)




Днес презареждах „Бонусите..” и разгледах сайта на Виваком за новости. Те вече са утрепани. За сравнение – старите и новите . Всичко е почти същото, само разговорите от новите „Бонуси…” са с 10 ст/мин по-евтини. От 44 ст/мин са станали 34 ст/мин. И има 500 безплатни СМС-а повече, за ваучер от 50 лв. Попитах може ли да се премине от единия план на другия, за запазване на номера? Познайте отговора! Това ако не е лоялност към старите-първите клиенти!

Продължих да разглеждам – новите бонуси важат само месец. Старите бяха за година. Завиви кой, как говори…

Сега на въпроса - Заредих от нормален ваучер 20 лв., валиден до 2016 г.

Редактирано от aver на 03.12.11 17:58.



Тема Re: Нови бонуси [re: aver]  
Автор obul (член)
Публикувано12.12.11 13:35



Защо да са утрепани? За мен изобщо не са утрепани.Взел съм на майка ми и баща ми и им ги зареждам 1 път в годината. 2 най много.Това че минутите са само за 1 месец е доста голям минус за мен на новите карти.А и не знам дали отчитането е като на бонуси безкрай на секунда.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.