Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Евтини разговори от стационарен към мобиленнови  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано05.04.11 22:25



Има ли тарифа на стационарен телефон, с която мога да говооря евтино от стационарния към един мобилен - 300-500 минути на месец ми стигат.



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: Kaмeн oт Плoвдив]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.04.11 12:07



Към един мобилен, но на кой оператор?
За Глобул

, неограничени към един номер и 150 или 300 към други три мобилни номера.
За Мтел , 2000 мин към три номера, но при двугодишен договор. При едногодишен имаш само 150 мин, по-малко отколкото искаш.
И двата плана за за по 10 лв.
БТК май нямат подобни оферти.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: cyg]  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано06.04.11 19:12



Работата е по-сложна, може ли да се пренасочи от стационарния към мобилен.



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: Kaмeн oт Плoвдив]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.04.11 21:37



При БТК може. Само трябва да се провери дали има план по твой вкус. Но мисля, че има.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: Kaмeн oт Плoвдив]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано06.04.11 22:19



Взимаш си тънка тарифа+ някоя добавка за повече минути и не се занимаваш със стационарни )

Оръжието на 21 век-бедствия



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано07.04.11 11:29



и не се занимаваш със стационарни

Това отдавна съм го казвал, стационарните на БТК за нищо не стават. Алтернативи много....

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: Stefan Pan]  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано07.04.11 13:48



Няма по мой вкус - в момента така ползвам един телефон, пренасочването се таксува 25 ст./мин или около 20 ст./мин вечер и събота и неделя. Не съм видял тарифа за стационарен с включени минути към мобилен, бил той и един само.
Ако има казвайте да го прехвърлям :-)



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: DTMF]  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано07.04.11 13:50



Целта е телефона в офиса, който е по всички реклами и го знаят клинетите.
Когато няма никойв офиса да се пренасочва към мобилен - без значения на коя тарифа е мобилния или стационарния, въпорса е да не се плаща 25 ст./мин както е сега с БТК към всеки мобилен.



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: cyg]  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано07.04.11 13:51



След няколко алтернативи ... пак съм на БТК стационарен. Сега съм склонен пак да се върна към която и да е алтернатива, само и само когато няма хора в офиса някои да може да вдигне от мобилния си и да приеме разговора ...



Тема Re: Евтини разговори от стационарен към мобиленнови [re: Kaмeн oт Плoвдив]  
Автор Kaмeн oт Плoвдив ()
Публикувано07.04.11 13:57



Ако трябва да съм откровен, търси се решение което да ражботи бързо.
На същото място има работещо решение с гейтуей през мобилната мрежа, но докато прехвърли разговора минават 3-5 секунди и хората се отказват.

Търсихме други решения, но в момента единствено е пуснат един стационарен на БТК, който безусловно прехвърля (когато няма човек в офиса) на мобилен. Цената е 25 ст./мин, не е висока, но много се увеличиха входящите обаждания и шефа се сърди на сметката ...

Та търсим решение нещо по-тънко:
1. ще пренасяме номера от БТК, няма значение към кой и с какъв договор
2. пренасочване на разговора към мобилен, без значение ако трябва ще се вземе нова карта
3. трябва да пренасочва за секунда две, както е на БТК без други сигнали
4. трябва да работи CLIP, т.е. да се вижда търсещия номер.
5. според плановете на месец ще се водят до не повече от 500 минути разговори, това по сегашната тарифа е над 100 лв. на месец :-)

Редактирано от Kaмeн oт Плoвдив на 07.04.11 13:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.