Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 23.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.03.11 17:56



Тях ги мразя още повече


Освен другото - аз мразя просто да говоря по телефон. В смисъл - някой кратък разговор по същество си е ОК. Ама дълги напоителни и безмислени разговори - просто мразя. Например жената в магазин и ме пита - тва ли да зема или онова.
Кво друго да кажеш - освен баф ли му мамата - най добре - нищо, а тя да вземе и двете.
Пък имам и 2 телефона - ся да окача на всяко ухо по една куротресина ....
Ай без тия.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.03.11 17:58



Неща - имам всякакви. Просто разговорите трябва да са кратки, смислени, по същество. Колкото човек да доуточни къде е срещата.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.03.11 18:13



Ами аз съм си сложил мобайл, мисля, май ти бях писал в друга тема. Има опера турбо. И го ползвам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: Stefan Pan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.11 19:02



Мисълта ми е, че Мобайл без турбо е "истинска" Опера и е за предпочитане да се ползва, ако имаш достатъчно МВ-и. Отварял съм един и същ сайт с Мобайл и с Мини (програма на ТВ) и Минито реже зверски - няма ги падащите менюта за избор на канал и ден, а само изкарва текущите и следващите две предавания за момента. При Мобайл без турбо е точно както на компа. Всъщност турбото май само сменя IP-то, с такова на сървърите им, а без турбо си вади IP на МТел.
Обаче при калпаво покритие ползвам Мини, колкото и да е орязан сайта, поне е малък трансфера и става





Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.03.11 23:53



Да, това е функцията турбо при мен. И има разлика. Определено.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: bira_more]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано12.03.11 11:39



Има свободни ръце които бачкат с два телефона едновременно ;)
Предплатената карта за нет се продава без стик. Аз също си закупих само карта. Взех я от магазин на виваком обаче, а не от посредник. Намирам напоследък само един недъг в нея. Проверка на оставащите мегабайти е възможна само с обаждане на оператор. Ама аз като няма ни домашен ни мобилен от тях кво да правя?

Господ не играе на зарове


Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.03.11 17:12



Мерси - ще видя за нещо такова - може пък да 'зема да се "модернизирам".
Ще проверя само за карта в някой магазин на вива.
Нямаха ли някви къси кодове? Ако нямат (вивател къси кодове) - поне андроидите имат много добри и адекватни мерачки на трафик. Пак има някаква грешка - от закръгляне вероятно, но са доста точни. А и като е предплатена - кво ти пука, най много да влезнеш с малко вътре.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: bira_more]  
Автор 5rov ()
Публикувано12.03.11 18:34



Къси кодове имат разбира се, но се ползват когато картата е в телефон, а той говори за стик в компютър.



Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: 5rov]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано12.03.11 20:19



Не е стик. В самия компютър е. Има вграден 3Г модул. На 123 ми казват, че няма възможност с кратки кодове и смс-и да проверявам. Май дори не може да се изпраща смс от тяхната карта. Периодично изтормозвам някой познат с вивакомски телефон да звънна да проверя какво ми остава.

Господ не играе на зарове


Тема Re: За едни малки устройства...нови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.03.11 20:47



Има кратки кодове, от години - *123# и зелена слушалка. Връща ти служебно съобщение с текущо потребение, задължения и оставащи включени минути.
Гобул също чатнаха, че може и така, и от близо година са го въвели. Но типично... - връщат ти съобщение с указания (1 за сметка и задължения, 2 - за оставащи включени услуги, 3 - не знам какво си...) ти пращаш в ново съобщение пожеланата цифра, и чак след всичката тая активна корепсонденция получаваш инфо... само за сметка (ако това си избрал). След това провеждаш още една активна кореспонденция, ако искаш да си разбереш оставащите включени услуги, примерно. Както казах - типично.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.