Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.03.11 18:27



Е, аз нали за тва говоря бре. Искам предплатена карта на вива за тестове. Щото ако ползвам обикновена - е нема да станат добре тестовете. Твърде набутващо е.
А картата на вива върви с хуйня.
Иначе имам ментелска карта - ама и с voice, та там снасям редовно по 10 кинта, да поддържам данните. И 50 МБ не само ми стигат ами и артисват. Имам 2 - 3 пъти годишно ходене по места дето само мобилен интернет може да има, и исках да видя дали Вива покриват качествено тези места, ама явно няма да я бъде мойта.
Ще си кютам на ментел, докато се появи нещо по читаво.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано07.03.11 21:52



Мчи земи си обикновенна без трафик. За тестове става. 1.4лв. на мегабайт бълха те ухапала.

Аз съм от ежедневно ползващите интернет,и не помня някъде да съм нямал нет. 3G и HSDPA почти не ползвам. Имейла и нета с компресиращите трафика браузъри си хвърчи



Оръжието на 21 век-бедствия


Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: DTMF]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.11 01:33



Е 1.4 на мегабайт нема да дам. Нещат хората да им тествам услугата - няма да им я тествам. А и да я истествам - пак не става. Щото на мен ми трябва само сим карта. В смисъл планирам да си взема един таблет, и хуйнята няма да ми върши работа.
Пък и е въпрос на принципи. Вива искат да ме набутат у техния калъп, а аз неща.
И ще чакам или да пуснат само предплатени дата сим карти без хуйни, или да пуснат пакети данни за предплатени карти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор 5rov ()
Публикувано08.03.11 09:50



Да разбирам ли, че това "хуйня" е usb стик, защото ако става върпрос за това, казвам ти от личен отпит - можеш да вземеш само карта, без него. Аз съм така.

Иначе по темата мога само да потвърдя, че Вива изградиха впечатляващо покритие, не само 3G и то в изключително кратки срокове.

Скоро ходих по Витоша и на самия Черни връх има 3G, ако това може да е показателно...



Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: 5rov]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.11 13:41



Е ми от личен опит питах в магазина за предплатена карта за данни без стик и ми казаха че няма такава опция. И това стана вчера, в магазина на виваком в Карфур, София.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор 5rov ()
Публикувано08.03.11 17:12



Баламосват те. Купувал съм две такива карти. Едната от София сити център, другата от "Скобелев" 35. Втората в началото на годината.



Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор ¤ Cтeфaн ¤ (мълчалив)
Публикувано08.03.11 18:24



В тоя ред на мисли, ей това го заглеждам като оферта от една седмица - уж пише 0.30 лв/мб, обаче се чудя дали не е прекалено хубаво, за да е истина:



Ако е вярно, е доста по-интересно за карти за тестване или спорадично ползване от останалите им предплатени карти.



Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: 5rov]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.11 18:41



Може да си прав. Ама не виждам защо пък да ме баламосват.
Между другото и в сайта им не видях оферта без стик.
Както и да е - не ми е особено припряно, та мога да изчакам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано08.03.11 20:15



EDGE няма начин да няма, ако има каквото и да било покритие.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Е, убаво, мачкащонови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано08.03.11 20:21



Кажи кои места те интересуват. Може пък по закона на най-малката вероятност

да имам впечатления.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.