Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 14.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Новото рекламно изречение на Виваком  
Автор Nika_n (разсеяна)
Публикувано09.11.10 09:55



КРЪВ ПОВРЪЩАМ ПАРИ НЕ ВРЪЩАМ!!
Бясна съм на великият мобилен оператор,тръгнал доста агресивно да превзема пазара.След няколко подсещания по телефона ,че договорът ми е изтекъл,отидохме със синът ми да преподпиша и да си сменим телефоните.Изключително любезна девойка ни обърна внимание,уточнихме какво искаме,оставихме капаро.Системата им не работела в неделя,да сме идели в понеделник.Отиваме в понеделник и о чудо-не сме разбрали трябвало да предплатим 70 лв за единият телефон .Съгласихме се ,но незнайно как се оказа че девойката е сбъркала-сумата била 94 лева,пак приехме.Криво ляво в края на първия час леко изнервени ,попитахме колко ще струва въпросния телефон на лизинг за 1 година-отговора беше 240лв. без таксата.Платихме малко над 100 лева и ни поднесоха договора за подпис.С изненада видяхме сумата в него 382 лв.Девойката се опита да ни заблуди ,че видите ли системата се обновява ,нямало да платим толкова.Като отказахме отново да подпишем,тя смени песента-таксата влизала в тази сума,пак не се вързахме.Почна пазар като на битака,което доста ни изнерви и поискахме да ни върнат парите.Любезността се изпари-прибра разхвърляните договори,каза че не може да ни помогне ,след 2-3 дни щели да ни се обадят да си вземем парите.Появи се някаква девойка, която замествала управителя и ни съобщи,че видите ли картата била активирана в системата(любопитно,как е станало след като договора не е подписан)и тя нямало да ни плаща от джоба си.В този момент синът ми говореше с оператора,който отрече картата въобще да е активирана.След като публиката на спора взе да се увеличава,склониха да ни върнат парите след няколко часа, но ние бяхме категорични сега веднага.Получихме ги ,но в мен остана горчивото усещане,че персонала на Виваком е обучаван специално да се гаври с клиентите.





Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: Nika_n]  
Автор cyg (<>)
Публикувано09.11.10 13:23



Нормално, като за БТК...

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: Nika_n]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.11.10 15:14



Аз писах вече че и тяхната система явно се е заразила от МТелската


А иначе - добре че сте успяли да си вземете парите.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: bira_more]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано10.11.10 00:39



Абе аз се чудя как има още хора които за 2-3 ст. зорлем се завират доброволно в ръцете на БТК.

Господ не играе на зарове


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.11.10 14:10



Все в нечии се завираш. Ама аз поне абонаментни договори неподписвам. Само договор за предплатени услуги.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: bira_more]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано11.11.10 12:02



Бе то няма зло всеки сам си решава. Аз лично си планирам живота за години на пред и договора не ми пречи. След като съм решил, че 50 лв. няма да ме съборят за следваща една година няма проблем. След година минавам на по изгодния и съм ОК.

Ти си решил, че искаш да си гъвкав плащаш малко повече и получаваш гъвкавост. Но защо мамка му при БТК. Малко ли сте им яло лайната, че искате още. От тая скапана компания нищо няма да си взема. Освен ако не е в пъти по- евтино и в комбинация в това с път по- добро. За някакви 5- 10 лв. на месец които ще икономисвам не искам да си имам общо с тях.

Господ не играе на зарове


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.11.10 12:27



Нормално, точно като при Глобул





Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.11.10 12:32



А при кой да отидем... при алчния Мтел който вече 3 месеца не може една калпава система да въведе. Да не говорим за примите им, при които има още цени 83 ст./мин. Или пък при изнудвачите Глобул, които след като е сключен договора променят постоянно условията по него и лъжат клиентите си? Така, че Виваком наистина е най малкото зло за момента от трите оператора! А и ТИ не искаш да имаш нищо общо с тях, нас това какво ни засяга, гледай си другите и това е. Има хора на които Виваком е в пъти по изгодна.

Редактирано от pegasO7 на 11.11.10 12:33.



Тема +1нови [re: pegasO7]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.11.10 13:47



Понеже баби, дедовци, деца лели и стрини с ана МТЕЛ, затова и си стоя на техен договор, но си го ползвам само за стрини и лели - иначе - Вивател:)


Селските хитреци от Глобул е напълно безсмислено да коментираме.

Не се лъжете от съблазните,те са демонични.Четете православните светци и си спасявайте душите

Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.11.10 16:31



Ми щото Вива ми предлагат 30/1 при цена на минута 44 ст. Има и по евтина предплатена, ама тоя номер доста народ го знае и не ми се котира да сменям. Глобул искат 2 стинки повече и таксуват 60/1, а МТел искат доста стинки повече и съшо таксуват 60/1.
Това кой какви бонуси предлага, не ме интересува. Интересува ме flat rate.
Между другото имам и Ментелска карта - ама я ползвам да ме търсят разни с ментелски карти и за Интернет.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.