Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: bira_more]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано11.11.10 21:48



ма ти верно ли на 44 стинки викаш изгодно. Аз говоря пак на плоска тарифа и съм на под 20 ст. Е да вързан съм да ги плащам цяла година. Но никак не страдам от което.

Господ не играе на зарове


Тема Re: + още 1нови [re: Kиpo]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.11.10 23:52



.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.11.10 02:02



Ми за мен е изгодно. Нали знаеш - всеки знае него си. Аз мразя да говоря по телефон. В смисъл - колкото по малко толкова по добре. Ама мразя мен да ме търсят, мразя и да търся. Така че определено имам няколко кинта месечно за разговори при тази тарифа. В общи линии под 10 кинта на месец. Е зимата малко повече, че като съм с кола навъртам СМСи за паркиране.
Та - да речем че средномесечно съм на 8 кинта. Как мислиш - колко точно ще спестя с договор? И струва ли си?
А - да не забравяме - посещавам техен офис веднъж на 2 - 3 месеца.
И още нещо - понеже картите по някога ги ползвам за тестове - познай колко мога да се увътря ако някой от тестовете ми е крив.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: Nika_n]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано13.11.10 07:13



Хм, интересно ми е защо са ви се обаждали, че договорът ви е изтекъл? Може би греша, но вероятно той е бил от онзи тип договори, които са трън в очите на *бе Така, а именно от тези, които след изтичнаето си могат да бъдат прекратени веднага, във всеки един момент. Струва ми се, че това е била причината да ви търсят - целта им е била да ви пласират някой от пожизнените договори. Те, както е известно не изтичат никога, а и самото *бе Така няма интерес да ви се обажда като наближи срока на изтичане, та да не вземете да се откажете - ако някак успеете да го направите, де. Иначе наистина, добре, че сте си взели паричките :))
Аз съм на предплатена - пакет Опа. Мисля, че беше 34 ст на мин, с първоначално таксуване 30 сек. Не зная дали има още такива пакети, но май след всеизвесните Бонуси безкарай това е най-изгодната предплатена на пазара. С бонуса идва под 30 ст на мин. Засега съм решил да не подписвам договор, поне докато цените не станат нормални, макар вече стъпки в тази посока да има определено, а и най-вече, докато не премахнат пожизнените договори, които никой никога не може да прекрати, нито да научи точно как могат да бъдат прекратени.



Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: bira_more]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано13.11.10 20:07



Е ако правиш по 20- 30 минути на месец това е съвсем друга тема. На мен пък 3 часа не ми стигат :) както са казали всеки луд с номера си.
Но в случая става дума за много специфично потребление. Така, че като цяло 30+ ст. на минута продължавам да твърдя, че не би трябвало да се наричат изгодни.

Само това с тестовете не го разбрах би ли обяснил.

Господ не играе на зарове


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: rudolf_1]  
Автор Nika_n (разсеяна)
Публикувано13.11.10 21:12



Мъките ни с Виваком не свършват до тук.Една девойка позвъни в къщи и предложи на съпругът ми да преподпише за домашният телефон за 2 години,видете ли два апарата бонус ще ви дадем- всичко това на 8.11. вечерта след 19 часа.Категорично и отказа ,след цирка сутринта не ни беше до нов договор с тях.
Днес ,събота получаваме препоръчано писмо по куриер ,в което пише ,че въз основа на неговото съгласие по телефона ,договора се счита за сключен от 8.11.В седем дневен срок сме можели да се откажем ,дори и по телефона.Няма да ви казвам колко разговора проведе съпругът ми с оператор и не съм сигурна че договора не е сключен.
Не знам към кой да се обърна,това си е чист терор от страна на виваком(не мисля ,че това извращение се пише с голяма буква).Май ни спаси това че куриера дойде преди изтичане на седем дневният срок.



Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: Nika_n]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано13.11.10 21:24



Въпросът ми сигурно е глупав в тази ситуация, но откога се подписва договор по телефон в извънработно време, че сте звъняли чак да отказвате "подписания" договор?

***
пол - ж (да не се бърка с кифла)

Баси шизофрениците има на тая земя.


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: onnellinen]  
Автор Nika_n (разсеяна)
Публикувано13.11.10 21:46



Е и аз не знаех че има такова нещо като -ДОГОВОР ОТ РАЗСТОЯНИЕ.Явно добре са се подковали и използват нашата неинформираност за да ни вържат.Който се върже да подпише този договор става роб на виваком ,че дори и наследниците му.
А иначе звънят по цял ден,все виждах пропуснати повиквания от номер който не познавам,докато един ден ме нацели девойката и аз и казах че след 19 може да намери титуляра на телефона



Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: Nika_n]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано13.11.10 21:52



Не е въпросът в договора от разстояние, а в това, че е отказано да се подпише :)
Смисъл... Да кажем, че не идва писмо, а получавате неочаквана фактура, без да сте подписали нищо. С какво ще излязат в съда, запис на разговора със "съгласието" ли?

***
пол - ж (да не се бърка с кифла)

Баси шизофрениците има на тая земя.


Тема Re: Новото рекламно изречение на Вивакомнови [re: onnellinen]  
Автор Nika_n (разсеяна)
Публикувано13.11.10 22:03



Сериозно съм решила да се заема със случая,защото смятам че това което се случва не е нормално.
След скандала в понеделник,когато все пак успяхме да си вземем парите,се оказа че картата е активирана(онази за която не подписахме договор).Чудя се и се мая на какви основания се е случило това.Искам съвет от врели и кипели хора,защото оператора на националният телефон на Комисията за защита на потребителите в прав текст ме попита-какво още искате,нали сте си взели парите.
Помните вероятно преди 5-6 години,никой не смееше да се захване с Мтел, та май сега се случва същото-май само арменския поп може да ми съдейства




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.