Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 21.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Виваком са като Глобул, един дол дренки  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано07.10.10 20:39



Абонат съм от 1 година и едвам чакам да ми изтече договора. Повече никви отношения не ща ни с Виваком, ни с Глобул. Мтел е извън класацията ми по принцип.

Значи, искам да си проверя аз минутите, пускм 123 до оператор и получавам или само инфо за дължимата до момента сума или ми съобщава, че актуална информация ще има чак след 24 часа. В най-добрия случай. И аз, будалата, си говоря, щото се налага и надхвърлям оставащите ми безплатни минути, щото няма как да ги знам. И след това плащам тлъсти сметки. Аре аман от хитреци на дребно !





Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Forza_Italy]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано08.10.10 23:06



А като знаеш, че са ти свършили и все пак "ти се налага" да говориш... тогава какво правиш?

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Draco]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.10.10 12:25



търсиш подходящ абонаментен план



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Forza_Italy]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано09.10.10 20:56



По скоро Глобул са като Мтел,един дол дренки.

Пробвали ли сте в близките месеци да разберете моментната си сметка и оставащи минути в Мтел?



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.10.10 11:41



От вчера вече работят справките на *88.
На сайта и през МТел+ още не или поне не стабилно.
Обаче новата им платформа е наистина тарикатска - от компа можеш да си управляваш всички номера от едно място и да управляваш всичките си услуги, лимити, роуминг и т.н. На практика отпада необходимостта да се ходи в магазин за глупости. Доколкото разбирам и през МТел + вече могат да се правят всякакви настройки, както и през сайта.
И в е-фактурите имало някакви нови благинки, ама ще видя като дойде.
А, сега забелязах един пропуск - поне засега не виждам да мога да си добавям/отказвам еднократен пакет с данни към абон. си план. То вече и не ми трябва с новия ми план, ама е хубаво и тези еднократни пакети и услуги към план да се управляват от сайта или през МТел+.

Редактирано от Cтepн™ на 10.10.10 11:47.



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Cтepн™]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.10.10 08:53



от компа можеш да си управляваш всички номера от едно място и да управляваш всичките си услуги, лимити, роуминг и т.н

И затова ли беше целия зор!? Та Глобул отдавна го въведоха, без такива ексцесии.



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: DTMF]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано11.10.10 09:56



На Мтел им признавам едно. Имам служебна СИМ карта и когато телефонът ми е изключен, като го включа получавам смс за всички номера, които са ме търсили, но на тях , когато звънят на изключения ми телефон, гласът им съобщава само, че телефонът на абоната е извън покритие или е изключен. Докато Виваком и Глобул директно тръбят наляво и надясно, че щели да уведомят абоната за позвъняването. Ей тази дискретност на Мтел много ме кефи !

Редактирано от Forza_Italy на 11.10.10 09:57.



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Draco]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано11.10.10 10:11



Това си е мой проблем. Аз искам обаче коректност от Виваком ! И те са длъжни да ми я осигурят. Каквато информация искам и когато я поискам. Щом не искат, да си търсят друг будала. Толкоз.

Редактирано от Forza_Italy на 11.10.10 11:09.



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: cyg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.10.10 11:25



Всъщност зорът все още е билинга. Нещо голямо оцапаха там, ама не смеят да си признаят, щото става дума за парите на хората. Те и затова вече 2 месеца не искат пари и не издават фактури и справки. Гледам вече *88 дава справки и за текущия период не виждам проблеми с номерата си, но за предния месец не се знае какви са ги разбъркали. Бях писал в другия клуб как на щерката спряха картата и я мотаха 9 дена, докато отиде и почна да им цитира членове от ОУ и както уж не можеше да се прави справка се оказа, че е със сметка 160 лв., след още 30 мин. й казаха, че са и остойностявали безплатните и сметката й е под 20 лв., ама не знаят колко точно. После измъдриха нещо велико - да внесе 130 лв. депозит, ще й пуснат картата, а до няколко дни ще излезе фактура и ще й върнат депозита. Е, сметката не излиза вече 2-ра седмица, но предната седмица тя пак ходи в магазин и се скара и все пак й върнаха депозита.
Абе пълен цирк е и ще ескалира като излязат фактурите за август-септември. И докато случаи като нейния са лесни за оправяне, то какво ли ще е, ако почнат да се появяват половинчасови разговори с Афганистан?
Впрочем преди около 4-5 г. Гл беше на същото дередже; тогава ползвах служителска карта и неограничените разговори в група ми ядяха от безплатните в Гл, тях пък ги таксуваха по общия ценоразпис и на всеки 4-5 дена се оправяха сметките...оказа се, че билингът им кара по общи правила, а на няколко дена опреснява. После го оправиха.

А това за платформата - то си беше и по-рано така, но за всеки номер трябваше да имаш отделна регистрация...само за е-фактурите можеше да се обединяват в един акаунт, ама само ако знаеш един по-специален и-мейл, на който да заявиш това си желание. А сега вече на един акаунт можеш да менажираш всички номера на твое име. Което за мен си е голямо удобство



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Cтepн™]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.10.10 16:25



Впрочем преди около 4-5 г. Гл беше на същото дередже

Да, имаше един период в който беше голям цирк, но тогава засегна само новите планове, та на мен ми се размина. БТК също имаше някакви проблеми през август-септември, но с излизането на мтелските проблеми, техните някак си останаха на заден план.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.