Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема потвърждавам -нови [re: Cтepн™]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.10.10 11:32



вчера направих пореден (неуспешен) опит да заредя картата на едното от чаветата от моя телефон. Все се надявам да не са ми натоварили сметката със сумата ВЪПРЕКИ това.


И аз си помислих точно това снощи: Нещо са оакали много яко. Скоро стават два месеца от последната фактура(края на август), а още нямам нова.

зимата сте доиде рано и сте си отиде кусно. сте е уясяваста и вледеняваста.

Тема Виваком са гадове големи !нови [re: Forza_Italy]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано19.10.10 09:16



Бе кви са тия формалности ве ! Бахти идиотите, тъй са го направили, че на човек да му писне и да не прекратява договора си. нямам думи да опиша възмущението си. Отидох до офиса им, бях взел КОДА за ОТКАЗ предварително, а онзи ми казва, че договора щом изтичал на 22.ХІ.2010 трябвало да отида при тях точно на тази дата, а не по-рано, щото ще плащам неустойки. Аз му разправям, че искам прекратяването да е от 22.ХІ. точно, а не предсрочно, но той казва че такива били правилата. И Кода за отказ важал само няколко дена, та трябвало в същия ден да взема нов КОД и тогава да отида. Не, няма такива идиоти като наште оператори ! И ВИВАКОМ са същите като Мтел и Глобул, разлика не намирам !

Редактирано от Forza_Italy на 19.10.10 09:17.



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Cтepн™]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано19.10.10 11:14



и да са оцапали, за крайните потребители няма много голяма файда - ще платим всичко, макар и със закъснение.



Тема Re: Виваком са като Глобул, един дол дренкинови [re: Joe Black]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.10.10 12:31



Естествено, че потребителите ще платят.
Било с пари за грешни и без възможност за оспорване отчитания на системата, било с нерви.



Тема Re: Виваком са гадове големи !нови [re: Forza_Italy]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.10 15:52



Прати им едно нотариално известие, с копие до комисията за защита на потребителите.
Вероятно всичко ще тръгне като по вода.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.