Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 24.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "рожбите" на баба БТКнови  
Автор ggkk (непознат )
Публикувано18.09.10 15:31



Вивател=Виваком.... се тая! Качество и обслужване равно на БТК.
Радвам се, че махнах двама членове от моето семейство, които се бяха подвели и си бяха взели сим сарти от вивател. Беше ми омръзнало да чувам" Вивател ще предаде за вашето обаждане...." От две години са вече на М

ТЕЛ и всичко е О Кей!



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: ggkk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.09.10 17:39



Пиши в клуба на МТЕЛ, та да и има и положителни мнения там.



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.09.10 00:47





И падам и ставам и Богу се надявам, но не спирам църковността!

Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: ggkk]  
Автор checho ()
Публикувано20.09.10 23:26



Виж сега. Нека да бъдем безпристрастни. Говориш, че от две години са на МТел и нямат проблеми. А Виваком за две години спали ли са? Много добре ти е ясно, че не. Глобул като тръгнаха през 2001г. имах покритие само в две от четирите стаи на апартамента ми ... трудно, трудно, бавно - но нещата станаха. Какво искаш, току-що излюпен оператор да се конкурира с тези, които десет години и съответно 6 преди тях са си развивали мрежата. Наясно си, че няма как да стане, всеки старт е труден. А да говориш, че сравняваш миналото на фирма от телекомуникационен пазар и сегашното на конкурентна компания ...





Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: ggkk]  
Автор virtual me (twisted)
Публикувано21.09.10 09:25



Аз лично, мисля, че до момента, Виваком предлагат най-добрите условия като съотношение на това, което получаваш / това, което плащаш. Разбира се, че има проблеми с обслужването на клиенти, но кой ги няма? При Мтел не е по-добре. Хубаво е да добавим, че Виваком има значително по-голямо портфолио от услуги, обслужва много повече крайни абонати и сравнения с Мтел са просто неуместни. Същите, може и да имат по-добро покритие на мрежата, но това е защото са стартирали много години по-рано. Освен това, мобилната мрежа на Виваком, така или иначе, скоро ще догони Мтел-ската.



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: virtual me]  
Автор cyg (<>)
Публикувано21.09.10 13:35



Виваком ... обслужва много повече крайни абонати

Сигурен ли си? Дори ако съберем мобилните и фиксирани клиенти, БТК пак си остава най-малкия оператор.

мобилната мрежа на Виваком, ...скоро ще догони Мтел-ската.

Не се и надявай, БТК няма ресурс да го направи.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: cyg]  
Автор virtual me (twisted)
Публикувано21.09.10 16:21



дилърът ти на дрога продава качествени неща, няма спор.



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: cyg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.09.10 19:47



В отговор на:

мобилната мрежа на Виваком, ...скоро ще догони Мтел-ската.



Чукчата вероятно е имал предвид, че ще догони Лууп мрежата, ама и това не изглежда вероятно.
Пазарът е разпределен и кой каквото взел - взел. Слушам сега КРС се пънат, че операторите спъвали преносимостта, ама то май такава само на теория остана.



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор ПишмaнAдмин ()
Публикувано25.09.10 23:12



Веднага ще ти кажа преносимиста в цифри само на фирмите около мен :) Фирмата в която аз работя - 170 карти от мтел към виваком. Фирмата на жена ми 40 карти от мтел към виваком. Известна голяма строителна фирма - 700 карти от мтел към виваком.

И си говоря щастливо и не съм забелязал разлика. Телефона ми е служебен от 8 години, така че не рекламирам никой - само факти.
А да липсва ми само услугата mail2sms на Мтел.



Тема Re: "рожбите" на баба БТКнови [re: ПишмaнAдмин]  
Автор O!Sag (гуулем гъзар)
Публикувано26.09.10 00:33



Тази услуга се добива срещу 7-8 ст. на СМС ...

--

::


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.