Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 05.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Виваком ме кефятнови  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.08.10 15:35



Питам ги аз, мога ли да добавя мегабайти към предплатена карта, те ми викат - имаме Easy Traffic.
Ама не казват може или не може да бъде добавен КЪМ СЪЩЕСТВУВАЩА ПРЕДЛАТЕНА КАРТА.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: bira_more]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано31.08.10 17:39



Принципа при тях е - защо да не набутаме още един балък. Мислене като - защо да не спечелим още един клиент, просто липсва. От малоумници, които не ти дават хартиена разпечатка, но щедро ти набутват някакви дрисливи реклами в сметката, какво друго да очакваш?



Тема Re: Виваком ме кефят [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.08.10 18:36



Ми никой не обича предплатените.
Отивам в МТел и искам да купя Прима. Отбих им веднага опитите да ми продадат абонамент - има си такива, дето ги няма в офертите им. Казвам им, че искам Прима и не ме интересува на каква програма ще е, ако ще и 5 лв. да е изходящия; само да е валидна 12 мес. И, ако обичат, веднага да добавят номера към СиП на Войсбокса ми.
Еми схванаха какво искам и хич не останаха доволни





Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.08.10 22:38



О - аз като съм на кеф, големи дискусии водим.
ПП
Понеже съм тъп и упорит, пратих второ писмо до виваком, поясняващо какво точно искам да знам. Тоест поясних какво предполагам, обясних че втора тяхна предплатена няма да взема, изясних че веднага ще обсъдим всеки договор, гарантиращ че те няма да ме търсят за повече от кредитен лимит от 20 лв например, и предизвестие не поголямо от един месец - и те ми казаха че моята няма да стане.


Е аз го предполагах, ама все пак реших да питам.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: Cтepн™]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано01.09.10 00:12



в последно време се чудя кога ли таксуването на предплатените ще стане почти същото като таксуването на абонамента - както е в нормалните държави
и да престанат да гледат на предплатените като на незаконнородено дете



Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: Пeтъp_]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано01.09.10 09:55



Не могат да изравнят предплатените с абонаментите. Понеже това веднага ще породи въпроса "Аз за чии *** плащам абонамент?"

Господ не играе на зарове


Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано01.09.10 09:59



Могат. Това, по което се различава абонаментът от предплатената карта, е че за таксата получаваш безплатни минути към брой номера или друга безплатна шашма в рамките на същата мрежа. При предплатеното такива неща няма или пък са само към един номер, или само 2 часа в денонощието, или не знам какво друго ограничение.

пол - ж


Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: bira_more]  
Автор 5rov ()
Публикувано03.09.10 11:14



Това което търсиш от Виваком, се предлага вече от Глобул. От 01.09.2010 всички пакети за данни GoWeb са достъпни за всички b connect.

globul.bg/bg/prpdata_packs.html?posm=3

Лошото е, че Глобул нямат все още EGDE покритие и нета ще е само в големите градове...

Редактирано от 5rov на 03.09.10 11:17.



Тема Re: Виваком ме кефятнови [re: 5rov]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.09.10 16:49



Знам го това. Ама моята идея беше да имам една карта (предплатена). А глобулските предплатени са с по скъпи минути, както впрочем и мтелските. За това ще си ползвам вива за разговори и мтел за данни.

Bеer? Mоre?





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.