Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Смотана история  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано17.08.10 10:38



Вчера си купих предплатен пакет Get Bonus. Естествено, опитаха се да ми набутат абонаментна програма, като се опънах - пробваха и с големи ваучери. Нямах пари в мене, купих си ваучер за 20 кинта чак вечерта, заредих го и си чакам смс, че са ми заредени 500 безплатни минути. Няма такова нещо. Проведох няколко разговора, половината ваучер замина, окей. И днес още нямам смс за тези минути, но за сметка на това разбарх, че тия бонуси се получават до 2 работни дни след презареждането. Та ми е интересно защо, като се опитваха да ми набутат ваучер за 20/50 лв, забравиха (отново) да ми кажат, че бонусите се получават до 2 работни дни. И какво става, ако си купя карта и ваучер в петък и после се чудя що ваучерът свършва за 3 разговора. Все пак не съм взела тая карта, за да говоря с 3 стотинки по-евтино на минута, а за да говоря безплатно.

пол - ж


Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано18.08.10 19:30



Честито ми. Току-що продавачът ме излъга, че трябва да заредя не един, а два ваучера в рамките на един месец, за да взема бонус. Освен това кол-центърът не работи явно за новорегистрирани, защото звънях поне 5 пъти и след първия ей така за кеф - да послушам между 15 и 20 мин една мелодийка и "оуоуоуо" и една госпожа да ми обяснява как обаждането ми е важно за тях, моля изчакайте. Общо взето около един час се насъбира чакане някой от кол-центъра да се занимае с мен, но така и никой не отговори.
Между другото, от 20те лева ваучер вече не остана нищо :(

пол - ж


Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.08.10 20:37







Тема Re: Смотана историянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано18.08.10 22:25



:) Добре, нека го кажа така - силно препоръчително е, когато си купувам картата, преди обясненията какви бонуси получавам, да ми кажат, че тези бонуси се получават при зареждането на два ваучера. Информацията е заблуждаваща, правилата на програма Мания са за съвсем други бонуси, а от кол-центъра все пак не благоволиха да се отзоват около час... всъщност повече от час. А, да, това за бонусите е написано със малки букви в не особено четлива цветова комбинация с фона.

пол - ж

Редактирано от onnellinen на 18.08.10 22:27.



Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 00:42



Силно препоръчително е като си купуваш карта да си наясно че единствената цел на оператора е да те прецака. И ти трябва дълго и продължително в прав текст да питаш продавача къде баш е теслата, да четеш внимателно и с лупа и да препрочиташ.
А продавача има една цел - печалба. И понеже вече няма на къде да се разширяват, подобряването на услугите иска инвестиции, най-лесния начин е да те прецакат.
Разбира се винаги слагат и по някакво мъничко червейче на кукичката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано19.08.10 19:38



Правилата са прости:

1. Ако в рамките на 30 дни след първия ваучер заредите отново, получавате бонус.
2. Ако в рамките на 30 дни след първия ваучер заредите отново, получавате бонус спрямо презаредената сума.
3. Всяко ново презареждане в следващите 30 дни дава възможност да получите нов бонус


Стандартни ваучери Включено време за разговори Бонуси с Get Bonus**
Ваучер за 10.00 лв 10.00 лв 500SMS
Ваучер за 20.00 лв 20.00 лв 500 мин.
Ваучер за 50.00 лв 50.00 лв 1000 мин. + 1000 SMS



**Бонус минутите и SMS-ите са валидни към мобилната мрежа на VIVACOM



Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор cyg (<>)
Публикувано23.08.10 13:04



тези бонуси се получават при зареждането на два ваучера

Да, за една година са ти необходими 14 ваучера, един за първоначалното зареждане, 12 за всеки от месеците и още един защото валидността им е по-малка от месец.

Кол-центъра им нещо работи на приливи и отливи. Дали са ги съкратили, дали са в отпуска много от служителите или пък имат много обаждания поради проблемите с билинга, но има много оплаквания.

Редактирано от cyg на 23.08.10 13:07.



Тема Re: Смотана историянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано26.08.10 09:54



Ама естествено в мрежата на вива. То освен БТК други оператори в БГ няма. Кога ли ще умрат баламите и БТК с тях...



Тема Re: Смотана историянови [re: onnellinen]  
Автор ggkk (непознат )
Публикувано18.09.10 15:40



ИМА САМО ЕДИН ИЗХОД - МАХАЙТЕ СЕ ПО БЪРЗО ОТ ТОЯ СМОТАН ОПЕРАТОР!
зА ДЕВЕТ ЛЕВА НА ПРЕДПЛАТЕНА КАРТА ГЛОБУЛ ТИ ДАВАТ 2000 МИНУТИ!!!! А ТИ СИ ДАЛ 20 ЛЕВА ЗА ПЕТСТОТИН НО И ТЯХ НЕ ТИ ДАВАТ!



Тема Re: Смотана историянови [re: ggkk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.09.10 17:33



Я виж по-добре за какво става дума и при какви условия.

За такива като теб с пълна сила важи лафа НЕ МИ КАЗВАЙ КАКВО ДА ПРАВЯ, ДА НЕ ТИ КАЖА КЪДЕ ДА ОТИДЕШ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.